Smaki kuchni polskiej i śródziemnomorskiej w restauracji Sauté – 59,99 zł za groupon wart 120 zł i więcej opcji

Ważne
  • Starannie dobrane menu autorstwa szefa kuchni Jacka Nawrockiego, który pracował w restauracjach Hotelu Bristol, La Boheme czy Puszkin
Warunki

Ważność: groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta nie obejmuje napojów i alkoholi oraz steku z polędwicy wołowej i górki cielęcej.
Dodatkowe informacje: należy okazać groupon w momencie przybycia (wydruk lub na urządzeniu mobilnym). Groupon można wykorzystać od pon. do niedz. w godz. 12-22.
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel. 22 859 70 69. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

Można zjeść z kimś beczkę soli, by go poznać do woli, znacznie lepiej jest jednak wspólnie rozsmakowywać się w bardziej wyrafinowanych specjałach. Odwiedź zatem restaurację Sauté, gdzie wspólnie z bliską osobą skosztujecie wybranych potraw z menu.

Oferta
groupon na dowolne dania z menu w 1 z 3 opcji:

1) 59,99 zł za groupon wart 120 zł dla 2 osób,
2) 98,99 zł za groupon wart 200 zł dla 4 osób,
3) 149,99 zł za groupon wart 310 zł dla 6 osób.

Sauté
Restauracja na warszawskim Ursynowie słynie z serwowania wykwintnych dań kuchni polskiej z elementami śródziemnomorskiej. W starannie dobranym autorskim menu nie brakuje orzeźwiającego chłodnika, gęstego kremu z pomidorów, chrupiącej kaczki pieczonej na modrej kapuście, tagliatelle z borowikami i kurczakiem czy papardelle z małżami. Specjalnością szefa kuchnia Jacka Nawrockiego, który kilkunastoletnie doświadczenie zdobywał pracując m.in. w Wielkiej Brytanii, Irlandii i Portugalii, jest świeży homar. Restauracja przyjazna jest rodzinom z dziećmi – podczas gdy dorośli oddają się ucztowaniu, ich pociechy mogą poszaleć w osobnej sali zabaw.

Restaurant Saute & Bar
A
Lanciego 12 Warszawa 02-792 
zobacz dojazd»
 
Oferta firmy Restaurant Saute & Bar prezentowana przez Groupon.pl 


Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce w sprawie Cookies. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia