Catering dietetyczny z dowozem do klienta: 5-dniowy za 179 zł i więcej opcji w firmie Salmix (do -39%)

Ważne

Klient otrzymuje 5 posiłków dziennie zbilansowanych pod względem wartości energetycznej i składników odżywczych

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Możliwość zamówienia zestawów wegetariańskich. Dostawa w cenie na terenie Warszawy i powiatu zachodniego (Dziekanów, Łomianki, Izabelin).
Konieczna rezerwacja tel.22 752 25 42, 600 069 561 lub 608 069 561 oraz należy przesłać na adres: salmix@salmix.pl groupon w formacie PDF z danymi do zamówienia (imię, nazwisko, telefon, adres dostawy, preferowany termin realizacji i godziny dostaw). W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Zadbaj o szczupłą sylwetkę, decydując się na catering dietetyczny w firmie Salmix, który zapewnisz sobie z dzisiejszym grouponem.

Oferta
Catering dietetyczny z dowozem do klienta w 1 z 5 opcji:

1) 179 zł zamiast 275 zł za 5-dniowy catering,
2) 349 zł zamiast 550 zł za 10-dniowy catering,
3) 499 zł zamiast 780 zł za 15-dniowy catering,
4) 979 zł zamiast 1560 zł za 30-dniowy catering,
5) 1899 zł zamiast 3120 zł za 60-dniowy catering.

Catering, dzięki odpowiedniemu zbilansowaniu dostarczanych posiłków pod względem wartości energetycznej i składników odżywczych, pomaga utrzymać prawidłową dietę lub schudnąć, a oprócz tego oszczędzić czas potrzebny na zakup zdrowej żywności i przygotowywanie pełnowartościowych dań na każdą porę dnia. 5 gotowych zestawów zostanie codziennie dostarczonych w wybranym czasie pod wskazany adres. Do wyboru: dieta 1000 kcal, 1500 kcal lub 2000 kcal z możliwością zamówienia zestawów wegetariańskich.

Salmix
Istniejąca od 1991 roku firma specjalizuje się w produkcji wyrobów garmażeryjnych oraz cateringu – zarówno tym tradycyjnym, jak i dietetycznym. Bazuje na sprawdzonych, tradycyjnych przepisach kulinarnych, które są znane od wielu lat. Na ich podstawie ręcznie przygotowuje się poszczególne dania, które zawierają wyłącznie naturalne półprodukty. Dzięki temu w posiłkach z firmy Salmix nie znajdzie się żadnych ulepszaczy, jaj w proszku, a nawet bakterii – produkty spożywcze są bowiem pakowane próżniowo w atmosferze gazu ochronnego.A
Zielona 3 Laski 05-080 
zobacz dojazd»
 
Oferta firmy Salmix prezentowana przez Groupon.pl 


Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce w sprawie Cookies. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia