Od 49,90 zł: bilet na wystawę Bodies Revealed w studiu Tęcza 3, przy ul. Anny German 12 na Żoliborzu (do -17%)

Ważne
  • Największa i najbardziej szczegółowa wystawa na temat ludzkiego ciała, jaka do tej pory odbyła się w Polsce: niezwykła podróż zmuszająca do refleksji nad własnym stylem życia i dbaniem o zdrowie
  • 200 eksponatów całych ciał, oddzielnych narządów i układów
Warunki

Groupon ważny do 30.06.2014 i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje Konto". Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 1 groupon. Ograniczona ilość miejsc w weekendy.
Dodatkowe informacje: weź groupon  na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Możliwość wykorzystania pon. - niedz. W weekend - ze względu na duże zainteresowanie wystawą - liczba miejsc ograniczona.
Konieczna rezerwacja: groupon należy wymienić na bilet w kasie na miejscu.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

„W świecie własnego ciała jesteśmy zagubieni, jest ono dla nas mrokiem i tajemnicą” - twierdził słynny polski psychiatra Antoni Kępiński. By oswoić się z ciałem, warto rzucić na nie nieco światła w bezpiecznych warunkach. Pomoże w tym udział w wystawie Bodies Revealed.

Oferta
Bilet na wystawę Bodies Revealed w 1 z 3 opcji:

1) 49,90 zł zamiast 60 zł za 1 bilet,
2) 99,90 zł zamiast 120 zł za 2 bilety,
3) 124,90 zł zamiast 145 zł za 1 bilet rodzinny dla 2 osób dorosłych i 3 dzieci.

Wystawa Bodies Revealed zabiera zwiedzających w jedyną w swoim rodzaju odkrywczą podróż - poznają oni tajemnice ludzkiego ciała, które do tej pory były znane jedynie lekarzom i naukowcom. Trójwymiarowe eksponaty całych ciał, narządów i układów zostały bowiem poddane konserwacji polimerem, co zatrzymało ich naturalny proces rozkładu.Wystawa pozwala zobaczyć, jak wygląda ciało człowieka oraz jaki wpływ na ludzki organizm mają nawyki.

Możliwość przyjrzenia się z bliska skórze, kościom, organom wewnętrznym i innym elementom od czubka głowy aż po koniuszki palców stóp. Skłania do refleksji nad fascynującą złożonością, a zarazem niezwykłą kruchością ciała człowieka. Wrażenie robi zwłaszcza widok realnych eksponatów uszkodzonych narządów - o wiele silniej niż jakiekolwiek teksty czy zdjęcia zmusza do zastanowienia się nad własnym stylem życia, prawidłowym rozwojem i koniecznością odpowiedzialnego dbania o swoje zdrowie. Na ewentualne pytania, które nasuną się w trakcie zwiedzania, wyczerpująco odpowiedzą specjalnie przeszkoleni medycy, którzy będą również oprowadzać gości po wystawie.

Warto dodać, że ekspozycja Bodies Revealed została przygotowana tak, aby była interesująca dla zwiedzających w każdym wieku. Zaleca się jednak, aby dzieci poniżej 10. roku życia zwiedzały ją z zaufaną osobą, która wyjaśni im, co widzą. Więcej na temat zasad zwiedzania można przeczytać w regulaminie dostępnym tutaj.WYSTAWA Body Revealed
A
Studio Tęcza 3, ul. Anny German 12 Warszawa 01-794 
zobacz dojazd»
 
Oferta firmy WYSTAWA Body Revealed prezentowana przez Groupon.pl 


Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce w sprawie Cookies. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia