Kurs angielskiego przygotowujący do egzaminu FCE od 169,99 zł i więcej w Szkole Maximus w Katowicach

Ważne
  • Zajęcia prowadzone przez wykładowców uniwersyteckich,
  • FCE: najpopularniejszy certyfikat wydawany bezterminowo przez University of Cambridge
Warunki

Ważność: groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: należy okazać groupon w momencie przybycia (wydruk lub na urządzeniu mobilnym). Rozpoczęcie kursu następuje po zebraniu się grupy ok. 20 osób.Do przynależności do grupy decydują wstępne testy kwalifikacyjne. Materiały szkoleniowe w cenie.Zajęcia odbywają się raz w tygodniu po 90 min. Sekretariat czynny we wtorki w godz. 16-17.
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel. 508 39 89 66 lub 606 345 344.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

Eksponowanie języka nie wystarczy, aby pokazać swoje werbalne umiejętności. Udowodnij, że jesteś prawdziwym lingwistycznym ekwilibrystą z dzisiejszym grouponem – wybierz się na kurs angielskiego do Szkoły Języków Obcych Maximus w Katowicach.

Oferta
Kurs języka angielskiego w 1 z 3 opcji:

1) 169,99 zł zamiast 480 zł za 1 semestr kursu B2 – FCE (30 godz. lekcyjnych),
2) 359,99 zł zamiast 960 zł za 2 semestry kursu egzaminacyjnego FCE (60 godz. lekcyjnych),
3) 449,99 zł zamiast 1250 zł za kurs VIP: 2 semestry kursu egzaminacyjnego FCE (60 godz. lekcyjnych) + 5 godz. prywatnych konsultacji.

Szkoła Języków Obcych Maximus
Kursy językowe, wliczając w to m.in. angielski, włoski, rosyjski czy arabski oraz wykłady i szkolenia z zakresu PR, kontaktu z mediami czy technik negocjacji to specjalność katowickiego centrum. Zajęcia lingwistyczne prowadzone są wyłącznie przez kadrę uniwersytecką, dzięki czemu kursanci mogą liczyć na fachową pomoc. Dodatkowo szkoła proponuje usługi doradztwa w zakresie prawnym czy przy szacowaniu wartości przedsiębiorstw.

Szkoła Języków Obcych Maximus
A
Szkolna 7 Katowice 40-007 
zobacz dojazd»
 
Oferta firmy Szkoła Języków Obcych Maximus prezentowana przez Groupon.pl 


Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce w sprawie Cookies. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia