Grota solna: 6 seansów leczniczych za 29,99 zł i więcej opcji w Świecie Solnym

Ważne

Seanse w grocie solnej wspomagają leczenie wielu schorzeń, m.in. dróg oddechowych (np. astmy), układu krążenia, pokarmowego i więcej

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. 10% zniżki na organizację urodzin dla dzieci w Grocie Solnej. 10% zniżki na zakup lamp solnych i soli kąpielowych. 30% zniżki na zakup kawy, herbaty, napojów i soków.
Konieczna rezerwacja tel. 32 217 05 55. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Za wizyty u lekarzy trzeba niekiedy słono zapłacić, dlatego aby uniknąć nieplanowanych wydatków, zawczasu zadbaj o odpowiednią profilaktykę. Odwiedź Świat Solny i skorzystaj z leczniczych seansów w grocie solnej, które wzmacniają organizm.

Oferta
Seanse w grocie solnej w 1 z 4 opcji:

1) 29,99 zł zamiast 60 zł za 6 seansów dla 1 osoby,
2) 59,99 zł zamiast 120 zł za 6 seansów dla 2 osób,
3) 49,99 zł zamiast 110 zł za 12 seansów dla 1 osoby,
4) 99,99 zł zamiast 220 zł za 12 seansów dla 2 osób.

Świat Solny
Sól himalajska pochodząca ze wschodniego pasa Karakorum (Himalaje w Pakistanie), bogata w cenne pierwiastki i minerały to główny budulec tamtejszej groty solnej i to jej można zawdzięczać pozytywne działanie seansów na większą odporność oraz schorzenia układu sercowego czy oddechowego. Na wejściu od razu uwagę przykuwa ciekawa stylizacja – przestronne komnaty, delikatnie oświetlone dyskretnym blaskiem lampionów. A leczniczy mikroklimat tworzy się tam wokół tężni i kaskad solankowych.

I choć to miejsce z soli, znajdzie się w nim także odrobina słodkiego smaku. Na miejscu czas można również spędzić w kawiarence, której wnętrze wykonane jest z solnych cegieł. W menu można zaś znaleźć różne rodzaje kaw, herbat, soków oraz desery i ciastka, za które z pewnością nie zapłaci się słono.

EKO-LOGIKA Łukasz Przyżycki
A
Damrota 66 Tychy 43-100 
zobacz dojazd»
 
Oferta firmy EKO-LOGIKA Łukasz Przyżycki prezentowana przez Groupon.pl 


Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce w sprawie Cookies. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia