30% zniżki na ubezpieczenie mieszkania (9,99 zł) lub 25% zniżki na AC (29,99 zł) i więcej w firmie Pegaz

Ważne
  • Ubezpieczenie domu lub mieszkania: ochrona na wypadek zdarzeń losowych (pożaru, powodzi, huraganu itp.), dewastacji, włamania
  • AC (Autocasco) obejmuje zabezpieczenie w przypadku uszkodzenia pojazdu, zniszczenia, kradzieży czy uszkodzenie wskutek wystąpienia żywiołów
  • Więcej znajdziesz na Facebooku
Warunki

Ważność: groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 10 grouponów, ale wykorzystać maks. 5 grouponów. Oferta wyłącznie dla nowych klientów nie posiadających żadnego ubezpieczenia w HDI i/lub w Warcie.
Dodatkowe informacje: należy okazać groupon w momencie przybycia (wydruk lub na urządzeniu mobilnym). W opcji 1 i 2 możliwość przesłania dokumentów Pocztą lub elektronicznie lub osobiście w siedzibie Firmy. W opcji 3 konieczności wizyty w siedzibie Firmy..
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel. 789 216 126, 32 444 67 71. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

W idealnym świecie samochody byłyby jak z gumy, a domy bezpiecznie stały otworem. Niestety rzeczywistość daleka jest od ideału – zapewnij sobie zatem komfort i poczucie bezpieczeństwa w każdej sytuacji, decydując się na polisę w Firmie Ubezpieczeniowej Pegaz.

Oferta
Zniżka na polisę ubezpieczeniową w 1 z 3 opcji:

1) 9,99 zł za 30% zniżki na ubezpieczenie domu lub mieszkania w Towarzystwie Ubezpieczeniowym HDI,
2) 12,99 zł za 40% zniżki na ubezpieczenie domu lub mieszkania w Towarzystwie Ubezpieczeniowym Warta,
3) 29,99 zł za 25% zniżki na ubezpieczenie AC (Wariant Serwis) w Towarzystwie Ubezpieczeniowym Warta lub HDI.

Firma Ubezpieczeniowa Pegaz
Nic nie działa tak uspokajająco jak świadomość kompleksowej ochrony – tę zapewnia firma Pegaz, która działa na rynku od 2009 roku. W ofercie agencji znaleźć można ubezpieczenia komunikacyjne (m.in. OC, Autocasco, NNW dla kierowcy i pasażerów, Assistance), domu i mieszkania, a także zdrowotne. Na miejscu można również ubezpieczyć przedsiębiorstwo od wszystkich ryzyk oraz zapewnić sobie ochronę na czas podróży. Współpraca z kilkunastoma renomowanymi towarzystwami ubezpieczeniowymi m.in. Warta, PZU, Aviva, Axa czy LINK4 oraz profesjonalizm zaowocowały licznymi dyplomami.

Firma Ubezpieczeniowa Pegaz
A
Legionów Polskich 121 Dąbrowa Górnicza 41-310 
zobacz dojazd»
 
Oferta firmy Firma Ubezpieczeniowa Pegaz prezentowana przez Groupon.pl 


Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce w sprawie Cookies. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia