50 zł zamiast 128 zł za całodniowy pobyt dla dwóch osób w parku wodnym oraz więcej w Hotelu Venus w Łapinie – 18 km od centrum Gdańska – basen, zjeżdżalnie, sauna, łaźnia i kręgielnia do Waszej dyspozycji

Cena wyjściowa Zniżka Oszczędzasz
128 zł 61% 78 zł
Kup jako prezent
1 000+ kupionych

W skrócie

  • Hotel położony jest nad jeziorem w starym sosnowym lesie tylko 18 km od centrum Gdańska – na pograniczu Trójmiasta i Kaszub
  • Park wodny czynny codziennie od godziny 9 do 22
  • Wystrój hotelu w tonacjach ciepłych
  • Tu dawny styl łączy się z nowoczesnym designem
  • Oferta limitowana - 1600 bonów

Warunki

  • Bon ważny przez 9 miesięcy od 22.02.2011
  • Oferta obejmuje całodniowy pobyt w parku wodnym (basen pływacki, basen rekreacyjny ze zjeżdżalniami, sauna sucha, łaźnia parowa plus godzinna wizyta na kręgielni z wypożyczeniem butów)
  • Dodatkowo 15% zniżki na nocleg na wszystkie kategorie pokojów, 15% upustu w restauracji w sobotę i niedzielę oraz 30% rabatu w restauracji i w barze w kręgielni od pon. do pt.
  • Z jednego bonu mogą skorzystać maks. 2 osoby
  • Konieczna rezerwacja: (58) 682 77 32 z podaniem kodu zabezpieczającego – w przypadku niestawienia się, bez informacji o tym min. 24 h wcześniej, kupon przepada

 

Okazuje się, że nie tylko dzieci się nudzą – i to nie tylko wtedy, gdy pada. Na forach internetowych pojawia się wiele pytań o to, jak spędzać czas we dwójkę. Najczęstsze podpowiedzi internautów to oglądanie telewizji (o zgrozo!) lub całowanie się. Jedna forumowiczka rzuca pomysł na rozmowę, ale przyznaje, że to tylko takie luźne przemyślenia, bo ona tak naprawdę się nie zna. Inni polecają wspólne pichcenie lub grę w bierki… Jeszcze inni cały wolny czas spędzają w klubach, a co spokojniejsi –wyciągają słownik wyrazów obcych i zgadują, co oznacza dany wyraz (mając trzy wersje do wyboru)… Hmm, czyżby człowiek XXI wieku oddawał się zajęciom innym niż nauka czy praca tylko po to, by „zabijać nudę”? Przecież jest tyle możliwości! Wierzymy, że jedną z najciekawszych jest całodzienna wizyta w parku wodnym Hotelu Venus, który jest pięknie usytuowany pod Gdańskiem.

/10/53/1297961715310.jpgW Hotelu Venus znajduje się park wodny, w którym Ty i wybrana przez Ciebie osoba możecie się bawić od 9 rano do 22 wieczorem. Czekają tu na Was: basen pływacki, basen rekreacyjny ze zjeżdżalniami, sauna sucha oraz łaźnia parowa. Możecie także wybrać się na kręgielnię. Jeśli pobyt dla dwóch osób to dla Was za mało, wykupujcie bony także dla znajomych!

Łapino, bo tak nazywa się wieś, w której usytuowany jest hotel Venus, jest zlokalizowana w miejscu o szczególnych walorach klimatycznych, często określanych jako mikroklimat. Lasy stanowią 34% powierzchni gminy Kolbudy i obfitują w grzyby, leśne owoce; można tu spotkać sarny, jelenie, dziki czy lisy. W pobliżu możecie zobaczyć rezerwat archeologiczny Bursztynowa Góra, rezerwat przyrody Jar Rzeki Reknicy oraz elektrownie i „zameczki wodne”. Na terenie gminy znajdują się obiekty archeologiczne wpisane do rejestru zabytków.

Bawcie się dobrze w parku wodnym i zwiedzajcie okolicę!

/92/53/1297961715392.jpg

*A jeśli zdecydujecie się także na nocleg, zamieszczamy poniżej kilka informacji o pokojach. Pokoje wersji „standard” utrzymane są w tonacjach zieleni; wszystkie posiadają pełen węzeł sanitarny, w każdym znajdziecie ręczniki, szlafroki, mydło, szampon, telewizor i telefon. Z kolei pokoje w wersji „lux” cechują ciepłe, ceglasto-beżowe tonacje; niektóre posiadają wyjścia na balkony; w każdym z nich znajduje się łazienka z suszarką, szlafroki, ręczniki, mydło szampon, telewizor LCD, telefon. W sumie hotel dysponuje 94 miejscami noclegowymi w pokojach 1-, 2-, 3-. 4-osobowych oraz apartamentem i 48 miejscami noclegowymi w całorocznych domkach drewnianych.

 

Pozostałe oferty w tej kategorii
Pozostałe oferty w tym mieście
Pozostałe oferty w Polsce
Pozostałe oferty z innych kategorii

15% Bonus Savings
Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
Advertisement