85 zł zamiast 200 zł za 1 z 6 Zabiegów na Twarz - CatioVital w Gabinecie Kosmetyki Profesjonalnej Małgorzaty Tusk

Cena wyjściowa Zniżka Oszczędzasz
200 zł 58% 115 zł
Kup jako prezent
102 kupionych

W skrócie

  • Ekskluzywna kuracja w oparciu o naturalne kosmetyki Mary Cohr Paris
  • Indywidualnie dobrany 1 z 6 wersji zabiegów CatioVital
  • Piękna i promienna skóra już po pierwszym zabiegu
  • Czas trwania zbiegu około 120 minut

Warunki

  • Bon ważny od 3.11.2010 – 2.05.2011 z wyłączeniem grudnia
  • Oferta obejmuje jednorazowy zabieg na twarz CatioVital
  • 1 osoba może wykorzystać maks. 1 bon
  • Konieczna rezerwacja pod numerem tel. (58) 352 16 09 z podaniem kodu zabezpieczającego kuponu (Security Code). W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem kupon przepada.

Najbardziej wartościowe jest naturalne piękno. Natura daje nam to, co najlepsze, również w zakresie profesjonalnej kosmetyki. Dlatego pielęgnacja skóry jest najbardziej efektywna w oparciu o ekoskładniki. Korzystając z dobroczynnego działania natury, skóra staje się jeszcze piękniejsza.

Kuracja CatioVital jest unikalną metodą pielęgnacji twarzy opartą na aromatoterapi. Kosmetyki Mary Cohr Paris czerpią źródło z wyselekcjonowanych roślin. Produkty pozbawione są parabenów, GMO (Składniki Genetycznie Modyfikowane) i filtrów chemicznych dostarczają skórze jedynie naturalnych składników - niezastąpionych w skutecznej pielęgnacji.

Zabieg CatioVital składa się z kilku etapów. Rozpoczyna go głębokie oczyszczenie oraz detoksykacja efekt „mini - sauny”, dzięki czemu skóra jest przygotowana do przyjęcia składników aktywnych z preparatów stosowanych w zabiegu w kolejnym etapie. Następnie dzięki zastosowaniu prądu stałego w głąb skóry wtłoczone są składniki aktywne z serum-żelu odpowiednio dobranego do potrzeb skóry. Kolejny etap to relaksujący masaż z olejkiem esencjonalnym, który dostarcza energii twoim komórkom. Skóra nabiera zdrowego, pięknego blasku.

Taki sposób pielęgnacji jest dobierany do indywidualnych potrzeb każdego rodzaju skóry. Stąd 6 wersji kuracji: odmładzająca, nawilżająca, odżywcza, do cery naczynkowej, oczyszczająca i pielęgnacja hipoalergiczna.

Piękno jest naturalnie proste.

Pozostałe oferty w tej kategorii
Pozostałe oferty w tym mieście
Pozostałe oferty w Polsce
Pozostałe oferty z innych kategorii

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.