85 zł zamiast 200 zł za 1 z 6 Zabiegów na Twarz - CatioVital w Gabinecie Kosmetyki Profesjonalnej Małgorzaty Tusk

Cena wyjściowa Zniżka Oszczędzasz
200 zł 58% 115 zł
Kup jako prezent
102 kupionych

W skrócie

  • Ekskluzywna kuracja w oparciu o naturalne kosmetyki Mary Cohr Paris
  • Indywidualnie dobrany 1 z 6 wersji zabiegów CatioVital
  • Piękna i promienna skóra już po pierwszym zabiegu
  • Czas trwania zbiegu około 120 minut

Warunki

  • Bon ważny od 3.11.2010 – 2.05.2011 z wyłączeniem grudnia
  • Oferta obejmuje jednorazowy zabieg na twarz CatioVital
  • 1 osoba może wykorzystać maks. 1 bon
  • Konieczna rezerwacja pod numerem tel. (58) 352 16 09 z podaniem kodu zabezpieczającego kuponu (Security Code). W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem kupon przepada.

Najbardziej wartościowe jest naturalne piękno. Natura daje nam to, co najlepsze, również w zakresie profesjonalnej kosmetyki. Dlatego pielęgnacja skóry jest najbardziej efektywna w oparciu o ekoskładniki. Korzystając z dobroczynnego działania natury, skóra staje się jeszcze piękniejsza.

Kuracja CatioVital jest unikalną metodą pielęgnacji twarzy opartą na aromatoterapi. Kosmetyki Mary Cohr Paris czerpią źródło z wyselekcjonowanych roślin. Produkty pozbawione są parabenów, GMO (Składniki Genetycznie Modyfikowane) i filtrów chemicznych dostarczają skórze jedynie naturalnych składników - niezastąpionych w skutecznej pielęgnacji.

Zabieg CatioVital składa się z kilku etapów. Rozpoczyna go głębokie oczyszczenie oraz detoksykacja efekt „mini - sauny”, dzięki czemu skóra jest przygotowana do przyjęcia składników aktywnych z preparatów stosowanych w zabiegu w kolejnym etapie. Następnie dzięki zastosowaniu prądu stałego w głąb skóry wtłoczone są składniki aktywne z serum-żelu odpowiednio dobranego do potrzeb skóry. Kolejny etap to relaksujący masaż z olejkiem esencjonalnym, który dostarcza energii twoim komórkom. Skóra nabiera zdrowego, pięknego blasku.

Taki sposób pielęgnacji jest dobierany do indywidualnych potrzeb każdego rodzaju skóry. Stąd 6 wersji kuracji: odmładzająca, nawilżająca, odżywcza, do cery naczynkowej, oczyszczająca i pielęgnacja hipoalergiczna.

Piękno jest naturalnie proste.

Pozostałe oferty w tej kategorii
Pozostałe oferty w tym mieście
Pozostałe oferty w Polsce
Pozostałe oferty z innych kategorii

15% Bonus Savings
Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
Advertisement