Masaż leczniczy wybranych partii ciała od 29,99 zł w Feniksbiostudio w Gdyni

od 29,99 zł
Cena wyjściowa Zniżka Oszczędzasz
70 zł 57% 40,01 zł
Kup jako prezent
1 kupionych

W skrócie

 • Masaże lecznicze: poprawa jakości skóry, ukrwienia i krążenia
 • Refleksologia energetyczny zastrzyk w postaci masażu tych punktów na stopach, które odpowiadają poszczególnym organom – możliwość złagodzenia m.in. bólu karku, żołądka, objawów stresu

 • Warunki

  Ważność: groupon ważny od 16.01.2014 do 14.05.2014 i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje Konto".
  Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
  Dodatkowe informacje: należy okazać groupon w momencie przybycia (wydruk lub na urządzeniu mobilnym).
  Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel. 511 869 669 lub 731 239 605.
  Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

  Uwolnij się od bólu lub niedoskonałości skóry, korzystając z wolności wyboru, jaką daje groupon na zabiegi w Gabinecie Rehabilitacji i Masażu Feniksbiostudio.

  Oferta
  Masaże lecznicze (30-minutowe) w 1 z 3 opcji:

  1) 29,99 zł zamiast 70 zł za masaż leczniczy brzucha, klatki piersiowej z masażem twarzy poprawiającym problemy skórne,
  2) 39,99 zł zamiast 100 zł za masaż nóg i pośladków z refleksoterapią stóp,
  3) 49,99 zł zamiast 120 zł za masaż leczniczy pleców z masażem ud i pośladków.

  Masaż wykonywany jest na bazie innowacyjnego kompleksu aktywnego, w skład którego wchodzą: ekstrakt z kawioru, komórki macierzyste winogron PhytoCell Tec Solar Vitis oraz ekstrakt mineralny HemaTite. Aktywnie wspomaga on proces odnowy komórek skórnych, szczególnie skutecznie wypełniając od wewnątrz nawet głębsze pokłady cellulitu, dzięki czemu daje trwałą ochronę komórkom macierzystym i nadaje skórze twarzy i ciała jedwabisty wygląd.

  Masaż piersi (wykonany w serii cotygodniowej przez co najmniej 3 miesiące) podniesie je nawet do 4 cm w górę i spowoduje, że staną się jędrniejsze. Zabieg na brzuch i uda zredukuje w znaczącym stopniu tkankę tłuszczową i usunie martwy naskórek.

  Dodatkowo olejek Macadamia, który jest prawdziwym pogromcą cellulitu, widocznie zmniejszy nierówności skóry, ujędrni i napnie, wygładzając ją i zapobiegając przy tym tworzeniu się charakterystycznych i nieestetycznych grudek i zagłębień.

  Gabinet Rehabilitacji i Masażu Feniksbiostudio
  Atmosfera relaksu przyprawiona nutką filozofii i szczyptą kultury Dalekiego Wschodu pozwala gościom gabinetu zapomnieć na chwilę o codzienności i w trakcie upiększających, relaksujących i leczniczych masaży odrodzić się niczym feniks z popiołów.

  Skutki zmęczenia błyskawicznie zostają złagodzone, uśpione zmysły pobudzone, skóra odżywiona, ciało wypoczęte, a umysł naładowany pozytywną energią. Dwoje wykwalifikowanych masażystów ściśle współpracuje z dyplomowanym rehabilitantem, by zadbać o najdrobniejsze szczegóły, które mogą wpłynąć na zwiększenie komfortu gości i poprawę ich samopoczucia.

  1. 1

   GABINET REHABILITACJI I MASAŻU FENIKSBIOSTUDIO Artur Pakulski

   Raduńska 23B Gdynia 81-057

   Sprawdź dojazd

  15% Bonus Savings
  Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
  By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
  Advertisement