949 zł zamiast 1900 zł za przyspieszony kurs prawa jazdy kat. B w Gdyńskiej Szkole Jazdy Elcar

Cena wyjściowa Zniżka Oszczędzasz
1 900 zł 50% 951 zł
Kup jako prezent
93 kupionych

W skrócie

 • Po 30 godzin teorii i zajęć praktycznych
 • 1 godzina zajęć praktycznych – 60 min, 1 godzina zajęć teoretycznych – 45 min
 • 16 doświadczonych instruktorów i 12 samochodów szkoleniowych
 • 343 pozytywne opinie na portalu www.trojmiasto.pl 
 • Oferta limitowana – 160 grouponów - po 20 na każdy miesiąc od maja do końca roku
 • Limit miejsc w grupach wykładowych – 20 osób

Warunki

 • Groupon ważny przez 8 miesięcy od 24.05.2011
 • Oferta obejmuje przyspieszony kurs prawa jazdy kat. B (po 30 godzin teorii i zajęć praktycznych) i materiały szkoleniowe
 • Osobno płatne badanie lekarskie (50 zł)
 • Dodatkowo 40% rabatu na przyspieszony kurs prawa jazdy kat. B dla osoby towarzyszącej lub 30% zniżki na kurs kat. A
 • Kurs trwa do 5 tygodni – pod warunkiem dyspozycyjności osoby szkolonej i zaliczenia testu po zajęciach teoretycznych (egzamin wewnętrzny)
 • Warunkiem rozpoczęcia części praktycznej jest zaliczenie testu z zajęć teoretycznych
 • W ciągu 14 dni od wyświetlenia oferty należy odwiedzić biuro szkoły i podpisać umowę o rozpoczęciu kursu w wybranym terminie
 • Udział w losowaniu podwójnego zaproszenia na Top Trendy Kabareton 2011 – warunkiem jest podpisanie umowy do 1.06.2011
 • Limit 20 miejsc na każdy miesiąc od maja do końca roku
 • Rezerwacja tel. na wybrany miesiąc: 508 304 342 - decyduje kolejność zgłoszeń. Kontakt telefoniczny tylko w godzinach pracy biura: od pon do piatku 12:00-19:00

O swoje 4 kółka Polacy troszczą się bardziej niż o zdrowie. Dla 91% społeczeństwa jazda samochodem jest przyjemnością, a 72% odczuwa satysfakcję i radość, dbając o swój pojazd. Dołącz do tej rzeszy zadowolonego społeczeństwa, zaczynając od wyrobienia „prawka” w trybie przyspieszonym w Ośrodku Szkolenia Kierowców Elcar za 949 zł.

Elcar to ośrodek, który może się poszczycić samymi pozytywnymi komentarzami na stronie internetowej www.trojmiasto.pl. Młoda kadra, nowe pojazdy posiadające klimatyzację i identyczne z samochodami egzaminacyjnymi w PORD w Gdyni i Gdańsku, bezstresowe nauczanie, nastawienie na samodzielne poruszanie się w ruchu drogowym – to niektóre z zalet nauki w Elcar.

W ramach grouponu otrzymujesz 30 godzin zajęć teoretycznych (z których każda trwa 45 min) i 30 godzin praktyk (każda trwa 60 min). Cały kurs trwa do 5 tygodni, dzięki czemu już niedługo możesz cieszyć się transportową niezależnością. W cenę kursu wliczone są materiały szkoleniowe, a dodatkowo 40% zniżki na szkolenie dla osoby towarzyszącej kat. B i 30% zniżki na kat. A. Bierzesz także udział w losowaniu podwójnego zaproszenia na Top Trendy Kabareton 2011 (Sopot, Ergo Arena, 4.06.2011, 19.30) – pod warunkiem podpisania umowy z Elcar do 1.06.2011.

Elcar jako jedyna szkoła w Trójmieście prowadzi zajęcia z psychologiem nt. walki ze stresem. W zajęciach teoretycznych bierze udział m.in. ratownik medyczny i pracownik pogotowia ratunkowego. 
/41/59/1305629745941.JPG 

Opinie internautów: 

„Najlepsza Szkoła Jazdy w Gdyni. Wielkie podziękowania dla Karola za fantastycznie przeprowadzoną teorię oraz wyrazy uznania dla pana Tomasza Saniuka, który świetnie przygotował mnie pod względem praktycznym. Jego profesjonalizm, wyrozumiałość, poczucie humoru a przede wszystkim cierpliwość zaprocentowały oceną pozytywną na egzaminie państwowym, a dodam, że nigdy nie siedziałam za kółkiem” – Justyna.

„Szkoła świetnie przygotowała mnie do egzaminu, który zdałam w pierwszym terminie! Mile wspominam zarówno zajęcia teoretyczne, jak i jazdy z panem Tomaszem, któremu dziękuję” – Gosia.

„Teoria przebiegała w pełnym skupieniu, w bardzo miłej atmosferze z panem Karolem, a gdy w końcu doszło do upragnionych jazd, trafiłam na Zbyszka Sochaja. Świetny instruktor, tłumaczył mi wszystko dokładnie, posiadał nawet własne materiały, które bardzo mi pomogły” – Paulina W.

„Nauki pana Karola nie da się zapomnieć. Pragnę także polecić świetnego i wyluzowanego instruktora pana Piotra Ćwieląga, który nauczył mnie pewnie i zdecydowanie jeździć autem, dzięki czemu nawet najgorszy egzaminator nie był w stanie mnie oblać. Zdałem za pierwszym razem” – Michał T.
/20/61/1305629746120.JPG 


 

 

Pozostałe oferty w tej kategorii
Pozostałe oferty w tym mieście
Pozostałe oferty w Polsce
Pozostałe oferty z innych kategorii

15% Bonus Savings
Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
Advertisement