949 zł zamiast 1900 zł za przyspieszony kurs prawa jazdy kat. B w Gdyńskiej Szkole Jazdy Elcar

Cena wyjściowa Zniżka Oszczędzasz
1 900 zł 50% 951 zł
Kup jako prezent
93 kupionych

W skrócie

 • Po 30 godzin teorii i zajęć praktycznych
 • 1 godzina zajęć praktycznych – 60 min, 1 godzina zajęć teoretycznych – 45 min
 • 16 doświadczonych instruktorów i 12 samochodów szkoleniowych
 • 343 pozytywne opinie na portalu www.trojmiasto.pl 
 • Oferta limitowana – 160 grouponów - po 20 na każdy miesiąc od maja do końca roku
 • Limit miejsc w grupach wykładowych – 20 osób

Warunki

 • Groupon ważny przez 8 miesięcy od 24.05.2011
 • Oferta obejmuje przyspieszony kurs prawa jazdy kat. B (po 30 godzin teorii i zajęć praktycznych) i materiały szkoleniowe
 • Osobno płatne badanie lekarskie (50 zł)
 • Dodatkowo 40% rabatu na przyspieszony kurs prawa jazdy kat. B dla osoby towarzyszącej lub 30% zniżki na kurs kat. A
 • Kurs trwa do 5 tygodni – pod warunkiem dyspozycyjności osoby szkolonej i zaliczenia testu po zajęciach teoretycznych (egzamin wewnętrzny)
 • Warunkiem rozpoczęcia części praktycznej jest zaliczenie testu z zajęć teoretycznych
 • W ciągu 14 dni od wyświetlenia oferty należy odwiedzić biuro szkoły i podpisać umowę o rozpoczęciu kursu w wybranym terminie
 • Udział w losowaniu podwójnego zaproszenia na Top Trendy Kabareton 2011 – warunkiem jest podpisanie umowy do 1.06.2011
 • Limit 20 miejsc na każdy miesiąc od maja do końca roku
 • Rezerwacja tel. na wybrany miesiąc: 508 304 342 - decyduje kolejność zgłoszeń. Kontakt telefoniczny tylko w godzinach pracy biura: od pon do piatku 12:00-19:00

O swoje 4 kółka Polacy troszczą się bardziej niż o zdrowie. Dla 91% społeczeństwa jazda samochodem jest przyjemnością, a 72% odczuwa satysfakcję i radość, dbając o swój pojazd. Dołącz do tej rzeszy zadowolonego społeczeństwa, zaczynając od wyrobienia „prawka” w trybie przyspieszonym w Ośrodku Szkolenia Kierowców Elcar za 949 zł.

Elcar to ośrodek, który może się poszczycić samymi pozytywnymi komentarzami na stronie internetowej www.trojmiasto.pl. Młoda kadra, nowe pojazdy posiadające klimatyzację i identyczne z samochodami egzaminacyjnymi w PORD w Gdyni i Gdańsku, bezstresowe nauczanie, nastawienie na samodzielne poruszanie się w ruchu drogowym – to niektóre z zalet nauki w Elcar.

W ramach grouponu otrzymujesz 30 godzin zajęć teoretycznych (z których każda trwa 45 min) i 30 godzin praktyk (każda trwa 60 min). Cały kurs trwa do 5 tygodni, dzięki czemu już niedługo możesz cieszyć się transportową niezależnością. W cenę kursu wliczone są materiały szkoleniowe, a dodatkowo 40% zniżki na szkolenie dla osoby towarzyszącej kat. B i 30% zniżki na kat. A. Bierzesz także udział w losowaniu podwójnego zaproszenia na Top Trendy Kabareton 2011 (Sopot, Ergo Arena, 4.06.2011, 19.30) – pod warunkiem podpisania umowy z Elcar do 1.06.2011.

Elcar jako jedyna szkoła w Trójmieście prowadzi zajęcia z psychologiem nt. walki ze stresem. W zajęciach teoretycznych bierze udział m.in. ratownik medyczny i pracownik pogotowia ratunkowego. 
/41/59/1305629745941.JPG 

Opinie internautów: 

„Najlepsza Szkoła Jazdy w Gdyni. Wielkie podziękowania dla Karola za fantastycznie przeprowadzoną teorię oraz wyrazy uznania dla pana Tomasza Saniuka, który świetnie przygotował mnie pod względem praktycznym. Jego profesjonalizm, wyrozumiałość, poczucie humoru a przede wszystkim cierpliwość zaprocentowały oceną pozytywną na egzaminie państwowym, a dodam, że nigdy nie siedziałam za kółkiem” – Justyna.

„Szkoła świetnie przygotowała mnie do egzaminu, który zdałam w pierwszym terminie! Mile wspominam zarówno zajęcia teoretyczne, jak i jazdy z panem Tomaszem, któremu dziękuję” – Gosia.

„Teoria przebiegała w pełnym skupieniu, w bardzo miłej atmosferze z panem Karolem, a gdy w końcu doszło do upragnionych jazd, trafiłam na Zbyszka Sochaja. Świetny instruktor, tłumaczył mi wszystko dokładnie, posiadał nawet własne materiały, które bardzo mi pomogły” – Paulina W.

„Nauki pana Karola nie da się zapomnieć. Pragnę także polecić świetnego i wyluzowanego instruktora pana Piotra Ćwieląga, który nauczył mnie pewnie i zdecydowanie jeździć autem, dzięki czemu nawet najgorszy egzaminator nie był w stanie mnie oblać. Zdałem za pierwszym razem” – Michał T.
/20/61/1305629746120.JPG 


 

 

Pozostałe oferty w tej kategorii
Pozostałe oferty w tym mieście
Pozostałe oferty w Polsce
Pozostałe oferty z innych kategorii

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.