Strzyżenie i modelowanie z maską regenerująca i masażem głowy lub regeneracja włosów ultradźwiękami i wiecej opcji od 49,90 zł w Studiu Lilly w Gdańsku

od 49,9 zł
Cena wyjściowa Zniżka Oszczędzasz
110 zł 55% 60,1 zł
Kup jako prezent
148 kupionych

W skrócie

 • Kompleksowa metamorfoza: w pakietach strzyżenie z modelowaniem i wybraną koloryzacją
 • Intensywna odnowa: maska regenerująca lub regeneracja włosów ultradźwiękami 
 • Brazylijskie prostowanie włosów: nowość na polskim rynku – rozprowadzenie na włosach czystej keratyny – efekt gładkich i lśniących włosów przez kilka miesięcy
 • Lokalizacja: Wrzeszcz
 • Oferta limitowana 

Warunki

Ważność: groupon ważny od 02.09.2013 do 02.03.2014 i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje Konto".
Dodatkowe informacje: dodatkowo 20% rabatu na zabiegi pielęgnacyjne na dłonie i stopy.
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel.: 583 409 824. 
W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem, groupon przepada.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w 1. akapicie jej treści.

Problemy urody głowy z łatwością możesz mieć z głowy, jeśli odwiedzisz doświadczonego i kreatywnego fryzjera. Znajdziesz go w Studiu Lilly w Gdańsku, gdzie do wyboru masz pakiet zabiegów w 1 z 5 opcji:

1) 49,90 zł zamiast 110 zł za strzyżenie z modelowaniem, maską regenerującą i masażem głowy,
2) 59,90 zł zamiast 125 zł za ultradźwiękową keratynową regenerację włosów,
3) 99,90 zł zamiast 200 zł za strzyżenie z modelowaniem, koloryzacją i maską regenerującą, 
4) 109,90 zł zamiast 220 zł za pakiet z opcji 1) + balejaż, 
5) 279 zł zamiast 550 zł za brazylijskie prostowanie włosów.

Klasyczny pakiet z koloryzacją
Modne i kreatywne cięcie dobrane do kształtu twarzy w połączeniu z klasycznym lub fantazyjnym modelowaniem efektownie podkreśli atuty urody. Z kolei aplikacja maski regenerującej przywróci zniszczonym włosom miękkość, sprężystość i blask, a masaż głowy poprawi mikrokrążenie krwi i pozwoli się zrelaksować. Delikatną metamorfozę fryzury możesz wzmocnić dzięki farbowaniu. Nowy, trwały kolor lub balejaż ożywi czuprynę i subtelnie podkreśli koloryt cery.

Regeneracja włosów ultradźwiękami
W trakcie zabiegu  ultradźwięki powodują efektywne wchłanianie składników odżywczych oraz pigmentu do struktury włosów, a promienie podczerwone bezpośrednio regenerują uszkodzoną tkankę włosa. Dzieje się to bez konieczności ogrzewania włosów, co zapobiega puchnięciu i rozszerzaniu łuski włosa. To wszystko powoduje, że kora włosa zostaje odbudowana, a włosy – w tym zwłaszcza ich końcówki – chronione są przed rozdwajaniem się oraz łamaniem. Elastyczność włosów zostaje wzmocniona, a działanie czynników odżywczych oraz pigmentów przyspieszone i usprawnione. Efekt regenerującej kuracji utrzymuje się nawet do dwóch miesięcy.

Brazylijskie prostowanie włosów
Keratynowe wygładzanie włosów stanowi nieinwazyjną i nieszkodliwą alternatywę dla trwałego prostowania włosów. Polega ono przede wszystkim na uzupełnieniu ubytków keratynowych we włóknie włosa. Dzięki temu uzupełniony włos jest pięknie wygładzony, a jego warstwa lipidowa wyrównana. Zabieg polecany jest zwłaszcza osobom, których włosy są zmęczone, zniszczone i przesuszone codziennym używaniem prostownicy. Jednorazowe wykonanie zabiegu, pozwala im odpocząć przez co najmniej kilka miesięcy. Dzięki unikatowemu połączeniu aktywnych składników, zabieg prostowania wygładzi włosy, a poprzez wyjątkowe właściwości pielęgnacyjne przywróci im utracony blask.

Studio Lilly
Studio Lilly oferuje swym klientom bogatą ofertę zabiegów na twarz, ciało i włosy. Studio jest salonem firmowym Euro Fashion, lidera na rynku polskim w branży kosmetycznej z zakresu pielęgnacji paznokci. Podczas zabiegów używane są markowe, wysokiej jakości kosmetyki, m.in. firmy L'Oréal. W salonie można również skorzystać z internetu i zrelaksować się przy filiżance kawy, co umili chwile oczekiwania na wybrany zabieg. 

Image 1 

 1. A

  Studio Lilly

  Ks. Przytockiego 2b, Gdańsk

  Sprawdź dojazd

15% Bonus Savings
Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
Advertisement