Strzyżenie i modelowanie z maską regenerująca i masażem głowy lub regeneracja włosów ultradźwiękami i wiecej opcji od 49,90 zł w Studiu Lilly w Gdańsku

od 49,9 zł
Cena wyjściowa Zniżka Oszczędzasz
110 zł 55% 60,1 zł
Kup jako prezent
148 kupionych

W skrócie

 • Kompleksowa metamorfoza: w pakietach strzyżenie z modelowaniem i wybraną koloryzacją
 • Intensywna odnowa: maska regenerująca lub regeneracja włosów ultradźwiękami 
 • Brazylijskie prostowanie włosów: nowość na polskim rynku – rozprowadzenie na włosach czystej keratyny – efekt gładkich i lśniących włosów przez kilka miesięcy
 • Lokalizacja: Wrzeszcz
 • Oferta limitowana 

Warunki

Ważność: groupon ważny od 02.09.2013 do 02.03.2014 i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje Konto".
Dodatkowe informacje: dodatkowo 20% rabatu na zabiegi pielęgnacyjne na dłonie i stopy.
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel.: 583 409 824. 
W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem, groupon przepada.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w 1. akapicie jej treści.

Problemy urody głowy z łatwością możesz mieć z głowy, jeśli odwiedzisz doświadczonego i kreatywnego fryzjera. Znajdziesz go w Studiu Lilly w Gdańsku, gdzie do wyboru masz pakiet zabiegów w 1 z 5 opcji:

1) 49,90 zł zamiast 110 zł za strzyżenie z modelowaniem, maską regenerującą i masażem głowy,
2) 59,90 zł zamiast 125 zł za ultradźwiękową keratynową regenerację włosów,
3) 99,90 zł zamiast 200 zł za strzyżenie z modelowaniem, koloryzacją i maską regenerującą, 
4) 109,90 zł zamiast 220 zł za pakiet z opcji 1) + balejaż, 
5) 279 zł zamiast 550 zł za brazylijskie prostowanie włosów.

Klasyczny pakiet z koloryzacją
Modne i kreatywne cięcie dobrane do kształtu twarzy w połączeniu z klasycznym lub fantazyjnym modelowaniem efektownie podkreśli atuty urody. Z kolei aplikacja maski regenerującej przywróci zniszczonym włosom miękkość, sprężystość i blask, a masaż głowy poprawi mikrokrążenie krwi i pozwoli się zrelaksować. Delikatną metamorfozę fryzury możesz wzmocnić dzięki farbowaniu. Nowy, trwały kolor lub balejaż ożywi czuprynę i subtelnie podkreśli koloryt cery.

Regeneracja włosów ultradźwiękami
W trakcie zabiegu  ultradźwięki powodują efektywne wchłanianie składników odżywczych oraz pigmentu do struktury włosów, a promienie podczerwone bezpośrednio regenerują uszkodzoną tkankę włosa. Dzieje się to bez konieczności ogrzewania włosów, co zapobiega puchnięciu i rozszerzaniu łuski włosa. To wszystko powoduje, że kora włosa zostaje odbudowana, a włosy – w tym zwłaszcza ich końcówki – chronione są przed rozdwajaniem się oraz łamaniem. Elastyczność włosów zostaje wzmocniona, a działanie czynników odżywczych oraz pigmentów przyspieszone i usprawnione. Efekt regenerującej kuracji utrzymuje się nawet do dwóch miesięcy.

Brazylijskie prostowanie włosów
Keratynowe wygładzanie włosów stanowi nieinwazyjną i nieszkodliwą alternatywę dla trwałego prostowania włosów. Polega ono przede wszystkim na uzupełnieniu ubytków keratynowych we włóknie włosa. Dzięki temu uzupełniony włos jest pięknie wygładzony, a jego warstwa lipidowa wyrównana. Zabieg polecany jest zwłaszcza osobom, których włosy są zmęczone, zniszczone i przesuszone codziennym używaniem prostownicy. Jednorazowe wykonanie zabiegu, pozwala im odpocząć przez co najmniej kilka miesięcy. Dzięki unikatowemu połączeniu aktywnych składników, zabieg prostowania wygładzi włosy, a poprzez wyjątkowe właściwości pielęgnacyjne przywróci im utracony blask.

Studio Lilly
Studio Lilly oferuje swym klientom bogatą ofertę zabiegów na twarz, ciało i włosy. Studio jest salonem firmowym Euro Fashion, lidera na rynku polskim w branży kosmetycznej z zakresu pielęgnacji paznokci. Podczas zabiegów używane są markowe, wysokiej jakości kosmetyki, m.in. firmy L'Oréal. W salonie można również skorzystać z internetu i zrelaksować się przy filiżance kawy, co umili chwile oczekiwania na wybrany zabieg. 

Image 1 

 1. A

  Studio Lilly

  Ks. Przytockiego 2b, Gdańsk

  Sprawdź dojazd

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.