Lot paralotnią z elementami akrobatyki powietrznej od 239 zł z firmą Collage (do -50%)

Ważne

Niezapomniana przygoda i potężna dawka adrenaliny

Warunki

Groupon ważny przez 6 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce "Moje konto".
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Udział w locie mogą brać osoby o wadze od 35 kg do 110 kg. Osoby niepełnoletnie muszą być w towarzystwie opiekuna prawnego lub posiadać jego pisemną zgodę. Przeciwwskazania: choroby serca, umysłowe, padaczka i inne poważne schorzenia oraz przeciwwskazania lekarskie. Osoby pod wpływem alkoholu lub innych używek nie mogą brać udziału w realizacji grouponu.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Konieczna rezerwacja tel. 515 562 675 lub 730 355 050 i rejestracja online w ciągu 2 tygodni od zakupu. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 48-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Oferta
Lot paralotnią Acro (z elementami akrobatyki powietrznej) w 1 z 3 opcji:

1) 239 zł zamiast 469 zł za lot dla 1 osoby,
2) 439 zł zamiast 879 zł za lot dla 2 osób,
3) 629 zł zamiast 1249 zł za lot dla 3 osób.

Plan lotu: start za holem lub zdobycie wysokości na klifie, wejście w figurę wingover, płynne przejście do figury spirala zakończone fullstall’em, lot do lądowania, delikatne lądowanie.

Miejsce wykonania:
1. Dla Trójmiasta- lotnisko Borsk ok 80km od Gdańska lub klify nadmorskie Gdynia, Mechelinki k.Rewy, Gdynia, Orłowo, Władysławowo, Jastrzębia Góra. Miejsce realizacji, zwłaszcza jeśli chodzi o klify nadmorskie, uzależnione jest od warunków pogodowych oraz decyzji pilotów. Po wybraniu terminu trzeba będzie się dostosować do miejsca realizacji.
2. Dla Poznania - loty odbywają się na lotnisku w Michałkowie
3. Dla Łodzi- loty odbywają się na lądowisku w Łękach Kościelnych
4. Dla Warszawy - loty odbywają się w Łękach Kościelnych
5. Dla Zielonej Góry - loty odbywają się na lotnisku aeroklubowym w Przylepie ok. 4 km od Zielonej Góry
6. Dla Lublina- loty odbywają się na lądowiskach w Fajsławicach, Tereszpolu lub Chełmie- miejsce realizacji uzależnione od warunków pogodowych oraz decyzji pilotów
7. Dla Bydgoszczy, Torunia: na lotnisku w Borsku nad Jeziorem Wdzydzkim oraz na klifach nadmorskich czyli Władysławowo, Mechelinki, Gdynia-Orłowo, Jastrzębia Góra.

Miejsce wykonywania lotów, zwłaszcza na klifach nadmorskich, uzależnione jest od warunków atmosferycznych.

Collage
Firma istnieje od roku 1997 i w swojej ofercie ma loty widokowe oraz zapoznawczo-szkoleniowe na paralotniach i motoparalotniach. Kadra szkoleniowa składa się z doświadczonych pilotów paralotniowych, posiadających wszystkie niezbędne uprawnienia, przeszkolenia oraz ubezpieczenia. Sprzęt, na którym prowadzone są loty, to nowoczesne paralotnie dwumiejscowe z odpowiednimi certyfikatami i przeglądami.

A
- Ostrów Wielkopolski 99-314 
zobacz dojazd»
B
Chełm PL Chełm 99-314 
zobacz dojazd»
C
Lądowisko Tereszpol 99-314 
zobacz dojazd»
 
Oferta firmy Collage prezentowana przez Groupon.pl 


Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce w sprawie Cookies. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia