19 zł zamiast 40 zł za wyśmienitą pizzę, makarony i sałatki w Pizzeriach Bachus

Cena wyjściowa Zniżka Oszczędzasz
40 zł 53% 21 zł
Kup jako prezent
67 kupionych

W skrócie

Ważne:

  • Dwie lokalizacje do wyboru: ul. Fałata 35/37 lub ul. Ligi Polskiej 12H albo darmowy dowóz do domu na terenie Torunia
  • BACHUS to sieć pizzerii w Toruniu posiadająca wieloletnią tradycję

Warunki

Warunki:

  • Bon ważny przez 3 miesiące od 6.10.2010
  • Oferta obejmuje: całą kartę menu z wyłączeniem napojów i alkoholi
  • Jeśli chcecie wybrać opcję dowozu do domu to przy składaniu zamówienia poinformujcie o posiadaniu kuponu Groupon
  • Oferta nie łączy się z innymi promocjami dostępnymi w pizzeriach

Mamy dla Was małą zagadkę. Co ma wspólnego grecki bóg religijnych obrzędów Dionizos z toruńską pizzerią? Nie wiecie? Już wyjaśniamy. Bóg wina, odradzającej się natury i plonów miał kilka przydomków. Dionizosa nazywano także Bachus, a właśnie pod taką nazwą działa toruńską pizzeria.

 

Dość już ciekawostek, zajmijmy się przysmakami. Miłośnicy pizzy nie będą zawiedzeni. Bachus to sieć pizzerii w Toruniu, posiadająca wieloletnie doświadczenie. Mają wielu stałych klientów, a ich pizza zachwyca najbardziej wybrednych smakoszy włoskiej kuchni. Sukces zawdzięczają niepowtarzalnej recepturze, która nadaje każdemu daniu niesamowity smak.

 

Z bonem Groupona możecie albo wybrać się do jednej z dwóch pizzerii albo zamówić pizzę pod wskazany adres na terenie Torunia. Pizzerie nie są wykwintnymi restauracjami- tu ważne jest dobre jedzenie! Bachus stawia na smak, świeżość i najwyższą jakość podawanych dań.

 

W menu znajdziecie 26 rodzajów pizz-od zwykłej margaritty po tajemnicze UFO i słodkie Apollo. Oferta obejmuje także dania z makaronu: spaghetti bolognes i carbonara. Dla miłośników lekkich potraw dostępne są sałatki. Pamiętajcie, że oferta nie obejmuje alkoholi i napojów.

 

Odwiedźcie jedną z dwóch pizzerii lub zamówcie pizzę do domu! Pamiętajcie tylko aby składając zamówienie poinformować o posiadaniu naszego kuponu!

Pozostałe oferty w tej kategorii
Pozostałe oferty w tym mieście
Pozostałe oferty w Polsce
Pozostałe oferty z innych kategorii

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.