Kręgle: 2 godziny gry za 39,99 zł i więcej opcji w Blue Moon Wellness & Spa w Toruniu (do -53%)

Ważne

Gra w kręgle to odpowiedni pomysł na wypad ze znajomymi: na 1 torze może przebywać nawet 12 osób

Warunki

Groupon ważny do 24.09.2014 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje Konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 6 grouponów, ale wykorzystać maks. 3 groupony.
Dodatkowe informacje: weź wydrukowany groupon. Należy zapoznać się z regulaminem kręgielni dostępnym na miejscu. Na 1 torze może grać maks. 12 osób.
Konieczna rezerwacja tel. 56 611 57 59 z podaniem kodu groupon i kodu zabezpieczającego. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Choć zbijanie bąków może być przyjemne, to ciekawsze będzie zbijanie kręgli. Zakręć się wokół umilającej czas rozgrywki, udając się z dzisiejszym grouponem na kręgle do Blue Moon Wellness & Spa w Toruniu.

Oferta
Gra w kręgle dla maks. 12 osób w 1 z 3 opcji:

1) 39,99 zł zamiast 80 zł za 2 godz. gry od pon.-czw.. w godz. 12-17,
2) 69,99 zł zamiast 140 zł za 2 godz. gry od pon.-czw. od 17 i w piątek,
3) 79,99 zł zamiast 170 zł za 2 godz. gry w sob. lub niedz..

Blue Moon Wellness & Spa
Najwyższa jakość w pięknym otoczeniu – tak pokrótce można opisać ten położony na wiślanym bulwarze z widokiem na most im. Piłsudskiego i toruńską starówkę hotel. Oryginalna i nowoczesna bryła architektoniczna obiektu zgrabnie wkomponowuje się w krajobraz i mieszczący się nieopodal park.

Natomiast wewnątrz kompleksu hotelowo-konferencyjnego mieści się 149 pokojów z salami konferencyjnymi (o łącznej powierzchni ponad 800 m²). Ponadto goście mogą korzystać z bogatego zaplecza rekreacyjnego, które stanowią: basen wewnętrzny i zewnętrzny, siłownia, Blue Moon Wellness & Spa, Górny Hair Spa, kręgielnia oraz klub nocny.

Warto wspomnieć, iż chlubą Copernicusa jest restauracja Sfera, w której pierwsze skrzypce gra Sebastian Krauzowicz – laureat wielu nagród zdobytych w prestiżowych konkursach kulinarnych, zarówno w kraju, jak i zagranicą. Jest on m.in. brązowym medalistą Kulinarnego Pucharu Świata w kategorii indywidualnej (Luksemburg 2010) oraz Olimpiady Kulinarnej w Erfurcie „IKA 2008”.

Hotel Copernicus - Blue Moon Wellness & SPA
A
Bulwar Filadelfijski 11 Toruń 87-100 
zobacz dojazd»
 
Oferta firmy Hotel Copernicus - Blue Moon Wellness & SPA prezentowana przez Groupon.pl 


Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce w sprawie Cookies. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia