Leczniczy seans w grocie solnej dla 2 osób za 19,99 zł i więcej opcji w Yodo w Toruniu (do -51%)

Ważne
Grota Solna Yodo w Toruniu
Warunki

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Dzieci do lat 3. wstęp wolny.
Konieczna rezerwacja tel. 500 520 290 lub 663 737 665 z podaniem kodu zabezpieczającego. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Wybierz 1 z 3 opcji

Seans w grocie solnej (45 min):

  • 19,99 zł zamiast 36 zł za seans dla 2 osób,
  • 27,99 zł zamiast 54 zł za seans dla 3 osób,
  • 34,99 zł zamiast 72 zł za seans dla 4 osób,

Seanse w grocie, w której unosi się aerozol bogaty w bezcenne dla zdrowia pierwiastki i jony ujemne, wpływa pozytywnie na kondycję i samopoczucie. Pomaga w leczeniu problemów dermatologicznych oraz schorzeń układu oddechowego, pokarmowego, krążenia i nerwowego.

Grota Solna Yodo

Zainteresowanie zdrowym trybem życia, prawidłowym odżywianiem i naturalnymi metodami leczenia sprawiło, że toruńscy właściciele postanowili stworzyć grotę solną Yodo. Zbudowali ją z naturalnych brył krystalicznej soli himalajskiej oraz soli z Morza Martwego. Ta pierwsza wykazuje największe właściwości lecznicze, gdyż zawiera ponad 80 pierwiastków, których brak lub niedobór w organizmie prowadzi do wielu groźnych chorób. Od momentu stworzenia solnej krainy w 2014 roku właściciele Yodo ciągle pogłębiają wiedzę na temat dobroczynnego działania soli na ludzki organizm. W efekcie postanowili dodatkowo sprzedawać produkty na bazie jej i innych organicznych specjałów, w tym borowiny, alg i aloesu.

Grota solna Yodo
A
ul. Św.Józefa 17 Toruń 87-100 
zobacz dojazd»
 
Oferta firmy Grota solna Yodo prezentowana przez Groupon.pl 


Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce w sprawie Cookies. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia