Odświeżenie tapicerki i więcej od 29,99 zł w mobilnej myjni parowej Steam Wash w Toruniu (do -60%)

Ważne

Odświeżenie lub pranie tapicerki wraz z myciem, pielęgnacją i sprzątaniem wnętrza ekologicznymi metodami

Warunki

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta wyłącznie w opcji dojazdu do klienta.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Dojazd na terenie Torunia w cenie. W przypadku vanów i busów obowiązuje dopłata. 
Konieczna rezerwacja tel. 502 870 879. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Najlepsza metodą na pozbycie się brudu z obrębu auta jest sprawienie, by wyparował. Sztuka ta uda Ci się z dzisiejszym grouponem dzięki mobilnej, ekologicznej myjni parowej Steam Wash w Toruniu.

Oferta
Usługi mobilnej myjni w 1 z 4 opcji:

1) 29,99 zł zamiast 60 zł za pakiet FRESH: odświeżenie kanapy i foteli parą wodną, odkurzanie, ścieranie kurzy i konserwację plastików,
2) 49,99 zł zamiast 100 zł za pakiet MINI: pranie foteli i kanapy odkurzaczem pianowym,
3) 59,99 zł zamiast 130 zł za pakiet PLUS: pakiet MINI oraz odkurzanie, ścieranie kurzy, konserwację plastików, mycie zewnętrzne i nakładanie wosku,
4) 99,99 zł zamiast 250 zł za pakiet VIP: pakiet PLUS oraz mycie podłogi, boków auta i bagażnika.

Steam Wash Mobilna Ekologiczna Myjnia Parowa
Maksymalne zredukowanie ilości zużytej wody z jednoczesnym podniesieniem jakości mycia pojazdu możliwe jest dzięki szerokiej gamie zaawansowanych rozwiązań, których w Steam Wash nie brakuje. Będące liderem w swojej dziedzinie urządzenia parowe marki Optima, poza autami, świetnie radzą sobie z praniem dywanów, foteli, krzeseł czy kanap oraz dezynfekcją układu klimatyzacji. Specjaliści myjni zajmują się ponadto ozonowaniem klimatyzacji, woskowaniem i nabłyszczaniem karoserii, myciem motocykli, silników i urządzeń nietypowych, sanifikacją i dezynfekcją pojazdów przewożących żywność i wiele więcej. Wszystkie usługi wykonywane są w dogodnym miejscu i czasie z bezpłatnym dojazdem w obrębie Torunia.

Steam Wash Krzysztof Galon
A
Podgórna 87/1 Toruń 87-100 
zobacz dojazd»
 
Oferta firmy Steam Wash Krzysztof Galon prezentowana przez Groupon.pl 


Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce w sprawie Cookies. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia