85 zł zamiast 250 zł za zabieg hydrokolonoterapii – profesjonalne płukanie jelita grubego – i badanie lekarskie w Gabinecie Medycznym Paracelsus

Cena wyjściowa Zniżka Oszczędzasz
250 zł 66% 165 zł
Kup jako prezent
286 kupionych

W skrócie

  • Płukanie jelita grubego to najskuteczniejszy sposób na oczyszczenie i odtrucie organizmu
  • Zabieg w pełni bezpieczny – przeprowadzany w intymnych i komfortowych warunkach
  • Jeden z niewielu gabinetów w mieście wykonujących profesjonalne zabiegi hydrokolonoterapii
  • Lokalizacja w ścisłym centrum

Warunki

  • Bon jest ważny 3 miesiące od 22.02.2011
  • Oferta obejmuje 1 zabieg hydrokolonoterapii i badanie lekarskie
  • 1 osoba może wykorzystać maks. 1 bon
  • Konieczna rezerwacja tel. (91) 433 01 12

Część uczonych uważa, że 90% chorób ma swoje źródło w jelicie grubym. Wszystkiemu winne są kamienie kałowe. U statystycznego dorosłego człowieka w przewodzie pokarmowym zalega od kilku do kilkunastu (!) kilogramów tych złogów. Przez nie cenne składniki nie są wchłaniane, nasz metabolizm jest spowolniony, a organizm – obciążony. Tymczasem sposób na przywrócenie właściwej pracy jelit jest niezwykle prosty – to profesjonalne płukanie jelita grubego. Groupon zaprasza Cię do dyskretnych specjalistów Gabinetu Medycznego Paracelsus, którzy od 15 lat leczą pacjentów i podnoszą jakość ich życia za pomocą tej metody.

Hydrokolonoterapia jest nowoczesną formą lewatywy – jednej z najstarszych naturalnych metod profilaktyki i przywracania zdrowia. Jest od tej drugiej nowocześniejsza, ponieważ polega na oczyszczaniu organizmu w obiegu zamkniętym, masażu ścianek okrężnicy poprzez bieżącą wymianę wody, płukaniu jelita grubego na całej jego długości oraz kilkakrotnym zwiększeniu efektywności zabiegu.

Przez całe lata (z powodu niewłaściwej diety, przejadania się, niedoboru płynów, wstrzymywania naturalnych potrzeb fizjologicznych, braku ruchu i stresu) w okrężnicy – najdłuższej części jelita grubego – gromadzą się resztki pokarmowe. W wyniku tego na ściankach powstaje i zalega utwardzona powłoka. Wstrzymuje ona wchłanianie substancji odżywczych, a do układu krwionośnego przedostają się toksyny. Tymczasem podczas głębokiego płukania jelito przemywane jest na całej długości.

Aparat wykorzystuje filtrowaną i sterylizowaną wodę, która wpływa grawitacyjnie przez odbyt do okrężnicy. Ciśnienie wody zbliżone jest do fizjologicznego. Hydrokolonoterapia jest łagodna, czysta i odbywa się w obiegu zamkniętym, bez konieczności korzystania z WC! Temperatura wody zbliżona jest do temperatury ciała, które podczas zabiegu pozostaje okryte. Za pośrednictwem jednorazowego wziernika przewód doprowadza czystą wodę i odprowadza do kanalizacji złogi, toksyny, śluz, żółć, gazy, pasożyty – wszystko to, co tak niekorzystnie wpływa na nasze zdrowie i samopoczucie.

Zabieg wzmacnia i stymuluje pracę jelit, czego nie można osiągnąć za pomocą zwykłych środków przeczyszczających. Zapobiega powstawaniu wzdęć i zaparć; usuwa złogi, toksyny, pasożyty gromadzące się w jelitach; zmniejsza otyłość brzuszną (efekt ten doceniają osobistości medialne). Dodatkowo polepsza wchłanianie składników odżywczych i zwalcza grzybice przewodu pokarmowego. Odtruwa organizm, zwiększając jego odporność i szansę w walce z poważnymi chorobami (choroby nowotworowe często mają swoje źródło w powolnym procesie samozatrucia). Hydrokolonoterapia przygotowuje również jelito grube do badania diagnostycznego (kolonoskopia, rektoskopia).

Cały zabieg trwa ok. 40 min. Aby osiągnąć jak najlepsze efekty i porządnie oczyścić jelito ze złogów, warto powtórzyć go ok. 3 razy.

Oczyść swoje ciało z trucizn!

Przeciwwskazania:
– ciężkie choroby serca,
– krwawienia jelita,
– ciąża,
– stany po świeżych operacjach jamy brzusznej,
– krwawiące hemoroidy.

Pozostałe oferty w tej kategorii
Pozostałe oferty w tym mieście
Pozostałe oferty w Polsce
Pozostałe oferty z innych kategorii

15% Bonus Savings
Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
Advertisement