400 zł za kurs Pracownika ochrony fizycznej II stopnia z możliwością zatrudnienia w Gustaw Securitas (zamiast 1800 zł)

Cena wyjściowa Zniżka Oszczędzasz
1 800 zł 78% 1 400 zł
Kup jako prezent
10 kupionych

W skrócie

 • 240 godzin zajęć dydaktycznych
 • Każdy z absolwentów, który uzyska licencję pracownika ochrony fizycznej II stopnia otrzyma propozycję zatrudnienia w Gustaw Securitas lub w firmach współpracujących
 • Uczestnicy kursu otrzymają zaświadczenie, umożliwiające przystąpienie do egzaminu państwowego na licencję pracownika ochrony fizycznej II stopnia
 • Do rozpoczęcia kursu II stopnia nie jest wymagane ukończenie kursu I stopnia
 • Kurs nie obejmuje zajęć z zakresu przewidzianego dla pracowników ochrony fizycznej I stopnia
 • Termin szkolenia 18.02.2012 – 17.06.2012 – w trybie weekendowym – sob. i niedz. w godz. 8.30-14.30 – 34 dni szkoleniowe

Warunki

 • Groupon ważny do 11.01.2012 i jest dostępny od razu po zakupie w zakładce „Moje konto". W tym czasie na kurs należy zapisać osobiście.
 • Oferta obejmuje kurs „Pracownik ochrony fizycznej II stopnia" w trybie weekendowym w terminie 18.02. - 17.06.2012 (sobota i niedziela w godz. 8.30 - 14.30)
 • Wymagania od kandydatów do kursu pracownika ochrony II stopnia: ukończone 21 lat, wykształcenie co najmniej średnie, pełna zdolność do czynności prawnych, niekaralność za przestępstwo umyślne, dobry stan zdrowia.
 • Warunkiem ukończenia kursu jest udział w minimum 85% zajęć przewidzianych programem kursu. 
 • W przypadku dużej ilości zgłoszeń organizator wyznaczy dodatkowe terminy kursu. Decyduje kolejność zgłoszeń.
 • Szczegóły pod nr. tel. 606 388 545 oraz na www.szkolenia.gustawsecuritas.pl

Z dzisiejszym grouponem zdobędziesz nowe kompetencje zawodowe i zadbasz obezpieczeństwo innych dzięki grouponowi za 400 zł zamiast 1800 zł na udział w kursie „Pracownik ochrony fizycznej II stopnia” w Gustaw Securitas.

Jak wygląda kurs?

Kurs obejmuje 240 godzin zajęć dydaktycznych, w tym: blok ogólny - 60 h, blok prawny - 60 h, blok zawodowy - 120 h. Aby wziąć udział w szkoleniu trzeba mieć ukończone 21 lat, wykształcenie co najmniej średnie, posiadać pełną zdolność do czynności prawnych i być niekaranym za przestępstwa umyślne. Ważny jest również dobry stan zdrowia, więc jeśli masz problem ze zrobieniem kilku pajacyków lepiej pozostań na kanapie.

Do czego upoważnia Cię ukończenie kursu?

Po ukończeniu kursu i spełnieniu wszystkich wymagań prawnych będzie można przystąpić do egzaminu, co daje szanse zdobycia licencji. Licencja II stopnia wymagana jest m.in. od członków specjalistycznych uzbrojonych formacji ochronnych, członków zespołów konwojujących wartości pieniężne i upoważnia do opracowywania planów ochrony, organizowania i kierowania zespołami pracowników ochrony fizycznej. Wszystkie informacje na temat kursów podane są na stronie: http://www.szkolenia.gustawsecuritas.pl.

 

Pozostałe oferty w tej kategorii
Pozostałe oferty w tym mieście
Pozostałe oferty w Polsce
Pozostałe oferty z innych kategorii

15% Bonus Savings
Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
Advertisement