Zabiegi podologiczne od 54,99 zł w Gabinecie Podologii I Kosmetologii Leczniczej Jeśli szwajcarskim zegarkom zazdrościsz sprawnego chodzenia, zadbaj o zdrowie stóp. Z dzisiejszym grouponem pomogą Ci w tym profesjonalne zabiegi podologiczne, które wykonasz w Gabinecie Podologii I Kosmetologii Leczniczej. Do wyboru masz 1 z 4 opcji:  1) 54,99 zł zamiast 100 zł... zapisz się- 45%

Zabiegi podologiczne od 54,99 zł w Gabinecie Podologii I Kosmetologii Leczniczej

Kupon od Gabinet Podologii I Kosmetologii Leczniczej Szczecin
Ważne
  • Pedicure podologiczny: przeciwdziałanie powstawaniu zmian chorobowych w obrębie stóp
  • Usługę wykonuje wykwalifikowany Kosmetolog-Podolog Daria Ślązak 
  • Rekonstrukcja paznokcia, usuwanie odcisków i więcej
  • Fachowa pomoc i komfort chodzenia na co dzień
Warunki

Ważność: groupon ważny od 26.08.2013 do 26.03.2014 i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje Konto".
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. 
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel.: 608 578 661 w ciągu 3 miesięcy do zakupu grouponu. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem, groupon przepada.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w 1. akapicie jej treści.

Jeśli szwajcarskim zegarkom zazdrościsz sprawnego chodzenia, zadbaj o zdrowie stóp. Z dzisiejszym grouponem pomogą Ci w tym profesjonalne zabiegi podologiczne, które wykonasz w Gabinecie Podologii I Kosmetologii Leczniczej. Do wyboru masz 1 z 4 opcji: 

1) 54,99 zł zamiast 100 zł za pedicure medyczny + konsultacja podologiczna, 
2) 69,99 zł zamiast 120 zł za rekonstrukcję  paznokcia (1 paznokieć) + konsultacja podologiczna + pedicure medyczny, 
3) 75,99 zł zamiast 150 zł za usuwanie odcisków, modzeli + pedicure medyczny + konsultacja podologiczna, 
4) 77,99 zł zamiast 150 zł za korektę wrastającego paznokcia ( wliczona w cenę tamponada lub rurka sulci protection. Konieczność zastosowania klamry za dodatkową dopłatą.  1 klamra 70 zł koszt zakupu klamry)  +pedicure medyczny + konsultacja podologiczna. 

Zabieg podologiczny
Podologia to dziedzina zajmująca się diagnozowaniem i leczeniem chorób stopy, w tym paznokci, w szczególności takimi wadami jak: modzele, odciski, wrastające paznokcie, przerost płytki, onycholiza, zrogowaciały naskórek, rekonstrukcja płytki, pękające pięty oraz innymi problemami stóp. Zabiegi polegają na samodzielnej ocenie zmian patologicznych i zastosowaniu konkretnej metody w celu usunięcia problemu i defektu.

Gabinet Podologii I Kosmetologii Leczniczej
Na miejscu można skorzystać z zabiegów podologicznych wykonywanych przez wykwalifikowanego kosmetologa. Te specjalistyczne kuracje polegają na przeciwdziałaniu powstawaniu zmian chorobowych w obrębie stóp, a także planowaniu i przeprowadzaniu kuracji w przypadku już istniejących dolegliwości. Zabiegi obejmują m.in. usunięcie zrogowaciałego naskórka, usuwanie odcisków, by można cieszyć się zdrowym i zadbanym wyglądem stóp.

Gabinet Podologii I Kosmetologii Leczniczej
 
Oferta firmy Gabinet Podologii I Kosmetologii Leczniczej prezentowana przez Groupon.pl 


Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce w sprawie Cookies. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia