Strzyżenie z modelowaniem oraz maską regenerującą na włosy i więcej opcji od 39,99 zł w Belle Femme

Ważne
  • Oferta dotyczy włosów każdej długości
  • Strzyżenie z modelowaniem, prostowanie włosów: metamorfoza po konsultacji ze stylistą
  • Indywidualnie dobrana maska na włosy oraz ampułka regenerująca: odżywienie, odbudowa, elastyczność, blask
  • Praca z kosmetykami mi.in. firmy Wella
Warunki

Ważność: groupon ważny od 16.04.2014 do 30.04.2014 i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje Konto".
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 6 grouponów, ale wykorzystać maks. 5 grouponów.
Dodatkowe informacje: należy okazać groupon w momencie przybycia (wydruk lub na urządzeniu mobilnym). Strzyżenie z modelowaniem po konsultacji.
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel. 605 081 789 z podaniem kodu grouponu i kodu zabezpieczającego. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

Reguły ustalone na początku związku pomagają na długo utrzymać porządek. Jeśli więc chcesz, by relacje między Tobą a Twoją fryzurą były poprawne, zadbaj o nie jak o drugą połówkę. Możesz to zrobić w salonie Belle Femme z dzisiejszym grouponem.

Oferta
Pakiet zabiegów fryzjerskich: strzyżenie z modelowaniem oraz maską regenerującą na włosy, w 1 z 3 opcji:
1) 39,99 zł zamiast 110 zł za 1 pakiet,
2) 69,99 zł zamiast 220 zł za 2 pakiety (2 wizyty),
3) 79,99 zl zamiast 160 zł za 1 pakiet + prostowanie włosów i ampułka regenerującą.

Belle Femme
W salonie pierwszym krokiem do zmiany wizerunku jest konsultacja ze stylistką, która doradza w kwestii fryzury najpełniej podkreslającej atuty urody. Odpowiednio obcięte włosy nie tylko zmieniają kształt twarzy i uwydatnią mocne strony, ale też bez problemu układają się na długo po wizycie w salonie.

Dodatkowo indywidialnie dobrana do potrzeb włosów kuracja regenerujaca, intensywnie odżywia i odbuduje strukturę włosów oraz sprawia, że są elastyczne i pełne blasku. W Belle Femme profesjonalne stylizacje dla włosów różnej długości realizowane są przez wykwalifikowanych stylistów z kilkuletnim doświadczeniem oraz przy użyciu profesonalnych kosmetyków, m.in. firmy Wella, co gwarantuje powodzenie metamorfozy fryzury.

Belle Femme
A
Monte Cassino 37a/4 Szczecin 70-464 
zobacz dojazd»
 
Oferta firmy Belle Femme prezentowana przez Groupon.pl 


Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce w sprawie Cookies. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia