Rejs promem do Szwecji dla 2 osób (199 zł) z pobytem w Karlskronie (299 zł) ze Stena Line

od 199 zł
Cena wyjściowa Zniżka Oszczędzasz
398 zł 50% 199 zł
Kup jako prezent
440 kupionych

W skrócie

 • Rejs promem z Gdyni do Szwecji: niezapomniany wypad dla dwojga
 • Nocleg i zabawa na promie: dyskoteki, bary, program rozrywkowy
 • Karlskrona: miasto leżące na 33 wyspach, wpisane na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO
 • Oferta limitowana

Warunki

Ważność: groupon ważny od 03.10.2013 do 31.10.2013 i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje Konto".
Ograniczenia: brak możliwości łączenia grouponów w dłuższe pobyty. 
Dodatkowe informacje: wypłynięcia w każdy piątek i sobotę w terminie 04.10-26.10.2013 (opcja 1. weekend na morzu) lub w każdy czwartek, piątek i niedzielę w terminie 03.10-31.10.2013 (opcja 2. Szwecja w 1 dzień). Nocleg w wewnętrznej kabinie 2-osobowej typu Comfort. Minimalny wiek uczestnika – 20 lat lub wyjazd z opiekunem powyżej 20. roku życia. Możliwość odpłatnego pozostawienia bagażu w skrytkach na terminalu.
Konieczna rezerwacja: online (bezpłatnie, link dostępny na grouponie) lub przez call center (płatne 40 zł).
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w 1. akapicie jej treści.

Według żeglarskich przesądów na morzu nie wolno gwizdać, nosić futer ani trącać się kieliszkami, za to szczęście przynosi moneta pod stopą masztu. Za dobrą monetę weź ten groupon na wycieczkę promem do Szwecji, ubierz się ciepło, a przesądy schowaj pod pokład, wesoło pogwizdując i wznosząc toasty raz po raz. Ze Stena Line masz do wyboru 1 z 2 opcji: 

1) 199 zł zamiast 398 zł za rejs Weekend na morzu: podróż promem do Szwecji w dwie strony, nocleg w kabinie 2-osobowej wewnętrznej z łazienką i rozrywkę na promie,
2) 299 zł zamiast 598 zł za wycieczkę Szwecja w jeden dzień: podróż promem do Szwecji w dwie strony z jednodniowym pobytem w Karlskronie, w wybrane dni możliwość zwiedzania z przewodnikiem (odpłatnie), nocleg w kabinie 2-osobowej wewnętrznej z łazienką, rozrywkę na promie i ubezpieczenie NW i KL. 

Zabawa na promie
Zanim spędzisz miło czas na niedalekiej północy, czekają Cię liczne atrakcje na promie Stena Line. Możesz tam bawić się na dyskotekach, w barach i restauracjach, gdzie często odbywają się degustacje, konkursy oraz zabawy muzyczne. W cenie grouponu jest także nocleg w nowoczesnej i komfortowo urządzonej kabinie – dzięki temu wygodnie odpoczniesz po nocnych rozrywkach.

Zwiedzanie Karlskrony
Położone na 33 wyspach miasto Karlskrona zostało wpisane na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Na miejscu zwiedzisz Muzeum Marynarki Wojennej, port wojenny, Stocznię Karlskrońską, punkt widokowy Bryggareberget czy też poszczególne malownicze wyspy, np. Trossö, Björkholmen i Stumholmen. To urocze miejsce dysponuje tyloma atrakcjami, że warto zatrzymać się tam na dłużej.

Stena Line
Istniejąca od 1962 roku Stena Line, z siedzibą główną w Goteborgu, działa m.in. w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Skandynawii oraz w Polsce i jest jednym z największych operatorów promowych na świecie. Dysponuje flotą 37 promów i atrakcyjną siatką połączeń, na którą składają się 22 linie promowe w Europie Północnej. Stena Line zatrudnia obecnie około 6000 pracowników, z których większość to załogi promów. Roczne przewożonych jest około 15 milionów pasażerów, ponad 3 miliony samochodów oraz półtora miliona jednostek frachtowych. W Polsce Stena Line zapewnia transport morski promami Stena Spirit i Stena Vision na trasie Gdynia-Karlskrona, wypływając dwa razy dziennie. W bogatej ofercie rejsów operatora znajdują się takie wycieczki jak: Archipelag Wikingów, Łosie i kraina szkła, Kalmar i Olandia, Szwecja dla dzieci, Wycieczka do parku Legoland i więcej. 

 Image 1

 1. A

  Terminal Promowy Stena Line

  Eugeniusza Kwiatkowskiego 60, Gdynia

  Sprawdź dojazd

15% Bonus Savings
Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
Advertisement