19 zł za groupon obniżający abonament w Orange o 30%, ceny akcesoriów o 10% i wodoodporne etui na lato gratis

Kup jako prezent
511 kupionych

W skrócie

  • Ofertę stanowią dwa kody rabatowe i etui na telefon na lato dodawane do każdego zamówienia na akcesoria (podczas wykorzystywania rabatu 10%):
    - kod obniżający dowolny abonament w Orange o 30% przez okres 24 miesięcy na sklep.orange.pl w planach taryfowych dla klientów indywidualnych, zawierających nową umowę lub przenoszących numer z innej sieci, instrukcja wykorzystania kodów 
    - kod obniżający koszt dodatków do telefonów zakupionych na stronie akcesoria.orange.pl o 10%, instrukcja wykorzystania kodów 
  • Przez 2 lata comiesięczny abonament niższy o 30%: np. Smart Plan Halo za 41,71 zł zamiast 59,90 zł, Smart Plan Multi za 48,93 zł zamiast 69,90 zł oraz 10% rabatu na zakupy na akcesoria.orange.pl i wodoodporne etui do każdego zamówienia na akcesoria gratis
  • Atrakcyjne oferty w abonamencie: nawet 450 minut do wszystkich, darmowe SMS-y, nielimitowany dostęp do serwisów społecznościowych i wiele innych możliwości 
  • Dostępne telefony i ich ceny w abonamencie sprawdzisz na sklep.orange.pl

Warunki

Ważność: groupon ważny do 31.08.2013 i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje konto".
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 2 groupony, oferta dotyczy tylko nowych umów zawieranych w Orange – nie obowiązuje przy przedłużeniu abonamentu. Podczas składania 1 zamówienia można wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta nie dotyczy planów abonamentowych dla firm.
Realizacja zamówienia: aby zrealizować groupon, należy zamówić produkt na http://oferty.orange.pl/groupon.html i w pole „kod promocyjny" wpisać kod grouponu. Po wpisaniu kodu grouponu na stronie orange.pl, zostaje on aktywowany. Następnie należy dokonać zakupu. 
Dodatkowe informacje: oferta łączy się z innymi promocjami (z wyłączeniem promocji wymagającej wykorzystania drugiego kuponu oraz promocji rabatowej dla przenoszących numer z innej sieci). Dodatkowo 10% zniżki na akcesoria w sklep.orange.pl. Groupon zostaje zrealzowany w momencie złożenia zamówienia. W przypadku aktywacji grouponu bez złożenia zamówienia kod można aktywować ponownie. 
Dostawa: przesyłka gratis, termin realizacji zamówienia to 14 dni od daty jego złożenia.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w 1. akapicie jej treści.

Do związania ludzi niekoniecznie potrzeba supermocnych lin – niekiedy wystarczy cienka nić porozumienia. Zacieśniaj relacje między bliskimi z pomocą najnowszych technologii. Skorzystaj z oferty Orange i kup taniej dowolny telefon w abonamencie, którego wartość przez 2 lata co miesiąc będzie niższa o 30% dzięki dzisiejszemu grouponowi za 19 zł. 

Funkcjonalny gadżet
Czasy, w których telefony służyły jedynie do prowadzenia rozmów, odeszły w niepamięć. Teraz małe designerskie urządzenia dają tysiące możliwości – od robienia świetnej jakości zdjęć, słuchania muzyki po kręcenie filmów w jakości HD – być może dzięki jednemu z nowoczesnych modeli z Orange.pl odkryjesz w sobie talent reżysera czy fotografa. W ofercie znajdziesz najnowsze telefony znanych marek: HTC, Nokia czy Apple.

Oszczędzaj bez wyrzeczeń
Korzystanie z dopasowanego do Twoich potrzeb telefonu będzie jeszcze przyjemniejsze dzięki wybranej ofercie – w abonamencie. Możesz zyskasz nawet 450 minut do wszystkich i nielimitowane rozmowy w Orange albo esemesować na okrągło lub łatwo i tanio surfować w internecie. Wartość comiesięcznego abonamentu przez 2 lata będzie niższa o 30%, dzięki czemu zaoszczędzone pieniądze będziesz mógł przeznaczyć np. na prezent dla kogoś wyjątkowego. To zaś w połączeniu z dodatkowymi bonusami – w postaci pakietów SMS-ów lub darmowych rozmów do wybranych osób – przyczyni się do nawiązywania jeszcze bliższych relacji.

Co więcej, zakupy na stronie Orange.pl będą niezwykle proste – z łatwością dokonasz właściwych wyborów, a telefon i umowa prędko znajdą się przy Tobie – bez konieczności wychodzenia gdziekolwiek.

//

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.