19 zł za groupon obniżający abonament w Orange o 30%, ceny akcesoriów o 10% i wodoodporne etui na lato gratis

Kup jako prezent
511 kupionych

W skrócie

  • Ofertę stanowią dwa kody rabatowe i etui na telefon na lato dodawane do każdego zamówienia na akcesoria (podczas wykorzystywania rabatu 10%):
    - kod obniżający dowolny abonament w Orange o 30% przez okres 24 miesięcy na sklep.orange.pl w planach taryfowych dla klientów indywidualnych, zawierających nową umowę lub przenoszących numer z innej sieci, instrukcja wykorzystania kodów 
    - kod obniżający koszt dodatków do telefonów zakupionych na stronie akcesoria.orange.pl o 10%, instrukcja wykorzystania kodów 
  • Przez 2 lata comiesięczny abonament niższy o 30%: np. Smart Plan Halo za 41,71 zł zamiast 59,90 zł, Smart Plan Multi za 48,93 zł zamiast 69,90 zł oraz 10% rabatu na zakupy na akcesoria.orange.pl i wodoodporne etui do każdego zamówienia na akcesoria gratis
  • Atrakcyjne oferty w abonamencie: nawet 450 minut do wszystkich, darmowe SMS-y, nielimitowany dostęp do serwisów społecznościowych i wiele innych możliwości 
  • Dostępne telefony i ich ceny w abonamencie sprawdzisz na sklep.orange.pl

Warunki

Ważność: groupon ważny do 31.08.2013 i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje konto".
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 2 groupony, oferta dotyczy tylko nowych umów zawieranych w Orange – nie obowiązuje przy przedłużeniu abonamentu. Podczas składania 1 zamówienia można wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta nie dotyczy planów abonamentowych dla firm.
Realizacja zamówienia: aby zrealizować groupon, należy zamówić produkt na http://oferty.orange.pl/groupon.html i w pole „kod promocyjny" wpisać kod grouponu. Po wpisaniu kodu grouponu na stronie orange.pl, zostaje on aktywowany. Następnie należy dokonać zakupu. 
Dodatkowe informacje: oferta łączy się z innymi promocjami (z wyłączeniem promocji wymagającej wykorzystania drugiego kuponu oraz promocji rabatowej dla przenoszących numer z innej sieci). Dodatkowo 10% zniżki na akcesoria w sklep.orange.pl. Groupon zostaje zrealzowany w momencie złożenia zamówienia. W przypadku aktywacji grouponu bez złożenia zamówienia kod można aktywować ponownie. 
Dostawa: przesyłka gratis, termin realizacji zamówienia to 14 dni od daty jego złożenia.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w 1. akapicie jej treści.

Do związania ludzi niekoniecznie potrzeba supermocnych lin – niekiedy wystarczy cienka nić porozumienia. Zacieśniaj relacje między bliskimi z pomocą najnowszych technologii. Skorzystaj z oferty Orange i kup taniej dowolny telefon w abonamencie, którego wartość przez 2 lata co miesiąc będzie niższa o 30% dzięki dzisiejszemu grouponowi za 19 zł. 

Funkcjonalny gadżet
Czasy, w których telefony służyły jedynie do prowadzenia rozmów, odeszły w niepamięć. Teraz małe designerskie urządzenia dają tysiące możliwości – od robienia świetnej jakości zdjęć, słuchania muzyki po kręcenie filmów w jakości HD – być może dzięki jednemu z nowoczesnych modeli z Orange.pl odkryjesz w sobie talent reżysera czy fotografa. W ofercie znajdziesz najnowsze telefony znanych marek: HTC, Nokia czy Apple.

Oszczędzaj bez wyrzeczeń
Korzystanie z dopasowanego do Twoich potrzeb telefonu będzie jeszcze przyjemniejsze dzięki wybranej ofercie – w abonamencie. Możesz zyskasz nawet 450 minut do wszystkich i nielimitowane rozmowy w Orange albo esemesować na okrągło lub łatwo i tanio surfować w internecie. Wartość comiesięcznego abonamentu przez 2 lata będzie niższa o 30%, dzięki czemu zaoszczędzone pieniądze będziesz mógł przeznaczyć np. na prezent dla kogoś wyjątkowego. To zaś w połączeniu z dodatkowymi bonusami – w postaci pakietów SMS-ów lub darmowych rozmów do wybranych osób – przyczyni się do nawiązywania jeszcze bliższych relacji.

Co więcej, zakupy na stronie Orange.pl będą niezwykle proste – z łatwością dokonasz właściwych wyborów, a telefon i umowa prędko znajdą się przy Tobie – bez konieczności wychodzenia gdziekolwiek.

//

15% Bonus Savings
Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
Advertisement