99 zł zamiast 350 zł za czarno-szary lub kolorowy tatuaż o wymiarach 10 x 10 w Studiu Tatuażu Skorpion w Sosnowcu

Cena wyjściowa Zniżka Oszczędzasz
350 zł 72% 251 zł
Kup jako prezent
35 kupionych

W skrócie

  • Dowolnie wybrany wzór – współpraca z klientem podczas tworzenia projektu
  • Ponad 1000 gotowych wzorów
  • Możliwość dopłaty do tatuażu o większych rozmiarach
  • Oferta przeznaczona dla osób pełnoletnich

Warunki

  • Groupon ważny przez 3 miesiące od 29.06.2011
  • Oferta obejmuje czarno-szary lub kolorowy tatuaż o wymiarach 10 x 10
  • 1 osoba może wykorzystać maks. 1 groupon
  • Konieczna rezerwacja mail skorpionsosnowiec@gmail.com lub kom. 510 655 323 z podaniem kodu grouponu i kodu zabezpieczającego. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada

Gdyby Kościuszko żył w dzisiejszych czasach, to zamiast wywoływać rewolucję na znak buntu i manifestu, zrobiłby sobie tatuaż. Wolność bez przewrotów zapewni Ci dzisiejszy groupon, z którym za czarno-szary lub kolorowy tatuaż o wymiarach 10 x 10 w Studiu Tatuażu Skorpion, zapłacisz 99 zł.

W profesjonalnym studiu tatuaż wykona artysta, dla którego najlepszym materiałem do tworzenia jest skóra. Proces ozdabiania ciała trwa kilka godzin – w zależności od tego, jak skomplikowany jest wzór. Możesz być też pewny, że sprzęt używany do tatuowania jest bezpieczny i sterylny.

Salon dysponuje ponad tysiącem różnych wzorów, z których możesz wybierać do woli, ale jeśli masz już gotowy projekt, bez problemu zostanie on przeniesiony na Twoje ciało. Zanim jednak wytatuujesz sobie np. imię i nazwisko ukochanej osoby lub ozdobisz twarz smokiem, dobrze to przemyśl, pamiętając o tym, że tatuaż to „pamiątka” na całe życie.

/58/53/1308674605358.jpg 

 
KATOWICE: Manewry z Wykorzystaniem ASG
Tylko 35 zł Zamiast 100 zł
image
Pozostałe oferty w tej kategorii
Pozostałe oferty w tym mieście
Pozostałe oferty w Polsce
Pozostałe oferty z innych kategorii

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.