3 godziny gry w squasha od 49,99 zł w Squash Point w Sosnowcu (do -50%)

Ważne
Gra w squasha
Warunki

Groupon ważny od. 01.07.2015 do 30.09.2015 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje Konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Wymagany ubiór sportowy i obuwie zmienne.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Możliwość wykorzystania grouponu w trakcie 3 wizyt po 1 godz. każda. Podczas pierwszej wizyty należy zarezerwować kolejną. Sprzęt płatny dodatkowo.
Konieczna rezerwacja tel. 32 293 71 36 z podaniem kodu grouponu i kodu zabezpieczającego. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Wybierz 1 z 2 opcji

Gra w squasha:

  • 49,99 zł zamiast 84 zł za 3 godziny gry w squasha od pon. do pt. w godz. 7-16 (ostatnie wejście na kort),
  • 59,99 zł zamiast 120 zł za 3 godziny gry w squasha w weekend (bez ograniczeń czasowych).

Groupon można podzielić na 3 wejścia (każde po godzinie).

Squash to niezwykle dynamiczna gra, gdyż stosunkowo małe wymiary kortu wymuszają pozostawanie w ciągłym ruchu. Co więcej, magazyn „Forbes” uznał go za najzdrowszy sport świata. 60-minutowa rozgrywka porównywalna jest z około 2-godzinnym treningiem na siłowni, a przynosi zdecydowanie więcej korzyści: poprawia samopoczucie, refleks, koordynację ruchów i ogólną wydolność organizmu.

Squash Point

Z myślą o wszystkich miłośnikach gry w squasha – zarówno początkujących graczach, którzy stawiają swoje pierwsze kroki, jak i tych doświadczonych i zaawansowanych – powstał Squash Point. Klub za cel stawia sobie umożliwienie wszystkim aktywnego wypoczynku z przyjaciółmi lub rodziną oraz stworzenie klimatu, który wyzwoli sportowego ducha walki. Najmłodsi i początkujący wybrać mogą zajęcia z trenerami rekomendowanymi przez Polską Federację Squasha. Dla zaawansowanych graczy Squash Point chce natomiast stworzyć własną ligę oraz organizować liczne turnieje, w których każdy będzie mógł spróbować swoich sił i zmierzyć się z zawodnikami z różnych klubów.

Squash Point
A
ul. Struga 1 Sosnowiec 41-200 
zobacz dojazd»
 
Oferta firmy Squash Point prezentowana przez Groupon.pl 


Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce w sprawie Cookies. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia