Bilet do kina na dowolny seans 2D lub 3D za 14,99 zł w Planet Cinema w Katowicach

Ważne
  • Repertuar: dostępny na stronie kina
  • Bezpłatny podziemny parking w budynku ALTUS (3h)
Warunki

Ważność: groupon ważny do 30.04.2014 i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje Konto".
Ograniczenia: oferta nie obejmuje maratonów filmowych.
Dodatkowe informacje: należy okazać groupon w momencie przybycia (wydruk lub na urządzeniu mobilnym). Po wymianie grouponu na bilet nie można dokonać zmian ani otrzymać zwrotu pieniędzy. W przypadku ograniczeń wiekowych danego filmu kino może odmówić realizacji grouponu osobie niespełniającej kryterium.
Rezerwacja: konieczna rezerwacja on-line: www.planetcinema.pl/katowice/. Groupon należy wymienić w kasie na bilet na wybrany seans. 
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

Przekonaj się, że nie tylko w zoo warto obserwować akcję klatka po klatce. Wybierz się z dzisiejszym grouponem do Planet Cinema.

Oferta
14,99 zł za bilet do kina na dowolny seans.

Katowickie kino przygotowało dla miłośników filmów nie lada gratkę w postaci biletów na dowolnie wybrany seans. "Muppety", "Need For Speed" czy "Karol, który został świętym" - to tylko niektóre pozycje z repertuaru, który znaleźć można na stronie Planet Cinema. A wszystko w dobrej jakości dźwięku i obrazu.

Planet Cinema
Sieć kin powstała w czerwcu 2011 roku. W grudniu tego samego roku Planet Cinema został otwarty w Oświęcimiu, a w lutym 2014 - w Katowicach. W tym roku planowane jest także otwarcie w Ełku. Kino w Katowicach znajduje się na trzeciej kondygnacji Budynku Altus. W sześciu klimatyzowanych sal oferuje 1566 miejsc, cyfrowe nagłośnienie DOLBY Laboratories Inc., amerykańskie głośniki marki JBL oraz ekrany perełkowe firmy Harkness Hall i srebrne (tzw. silver screen), oferujące znakomitą cyfrową jakość. Projektory firmy Barco zapewniają wielbicielom kina niezapomniane wrażenia podczas projekcji filmów w 2D i 3D, a wygodne fotele hiszpańskiego producenta Figueras dają odpowiedni komfort nawet podczas oglądania maratonów filmowych. Kino wyposażone jest również w bar z napojami i popcornem. Nowoczesny system sprzedaży umożliwia zakup lub rezerwację biletu za pośrednictwem Internetu, a także skorzystanie z kart płatniczych.

Planet Cinema to:

  • nowa jakość w sprawdzonym miejscu
  • miła, sympatyczna i pomocna załoga
  • świetne filmy - światowe premiery i perełki w doskonałej jakości
  • bezpłatny parking w centrum Katowic
  • maksymalnie 5 minut reklam
  • pyszny popcorn, i zdrowe przekąski

Planet Cinema Sp. z o.o.
A
Uniwersytecka 13 (ALTUS) Katowice 40-007 
zobacz dojazd»
 
Oferta firmy Planet Cinema Sp. z o.o. prezentowana przez Groupon.pl 


Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce w sprawie Cookies. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia