Wyszczuplanie urządzeniem Power Slim Active: 10 zabiegów za 209,99 i więcej opcji w Safmed w Sosnowcu

Ważne

Dzięki kapsule Power Slim Active można bez wysiłku wymodelować sylwetkę i zredukować cellulit

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Wymagany strój kąpielowy. Dni i godz. korzystania: pon. - pt. (8-18).
Konieczna rezerwacja tel. (32) 290 00 30. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Szukanie skutecznych kapsułek na odchudzanie może zakończyć się nie tylko utratą wzroku. W trosce o swoje zmysły, skorzystaj więc z niezawodnej kapsuły wyszczuplającej, którą znajdziesz w Centrum Opieki Zdrowotnej Safmed w Sosnowcu.

Oferta
Zabieg w kapsule Power Slim Active z ultradźwiękami, podczerwienią i jonizacją powietrza w 1 z 3 opcji:

1) 209,99 zł zamiast 500 zł za 10 zabiegów,
2) 299,99 zł zamiast 750 zł za 15 zabiegów,
3) 369,99 zł zamiast 1000 zł za 20 zabiegów.

Power Slim Active to kapsuła, w której – dzięki działaniu podczerwieni i jonizacji powietrza – ciało pozbywa się toksyn, a skóra staje się aksamitnie gładka. Pod wpływem ciepła dochodzi również do redukcji niepożądanej tkanki tłuszczowej. Co najważniejsze, zabiegi nie wiążą się z żadnym wysiłkiem – zamiast zmęczenia pojawia się relaks, dobre samopoczucie i spora dawka pozytywnej energii.

NZOZ Safmed Wielospecjalistyczne usługi medyczne to główna oferta centrum Safmed. Zatrudnia ono bowiem lekarzy z renomowanych szpitali, budując tym samym zaplecze dla możliwych do wykonania tam usług z zakresu pediatrii, chorób wewnętrznych, neurologii, nefrologii, czy endokrynologii. Ponadto można tam także umówić się na pielęgnację ciała. Warto skorzystać z odmładzającej i regenerującej cerę mikrodermabrazji, wygodnego na co dzień manicure’u i pedicure’u hybrydowego czy wyszczuplania urządzeniem Power Slim.

NZOZ SAFMED
A
Będzińska 41 Sosnowiec 41-205 
zobacz dojazd»
 
Oferta firmy NZOZ SAFMED prezentowana przez Groupon.pl 


Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce w sprawie Cookies. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia