Serwis rowerowy dopasowany do potrzeb od 49,99 zł w Centrum Rowerowym

Ważne
  • Serwis roweru: sprawdzenie stanu technicznego i wykrycie ewentualnych nieprawidłowości
Warunki

Ważność: groupon ważny do 20.05.2014 i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje Konto".
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: należy okazać groupon w momencie przybycia (wydruk lub na urządzeniu mobilnym). Koszt usunięcia znalezionych usterek nie jest wliczony w cenę usługi. Serwis ma prawo odmowy wykonania usługi w przypadku bardzo złego stanu roweru - użytkownik ma prawo zwrotu pieniędzy przez Groupon. 
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel. 693 307 470. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

Aby podczas wycieczek za miasto stan techniczny roweru nie okazał się zaskoczeniem, odwiedź wcześniej z dzisiejszym grouponem Centrum Rowerowe.

Oferta
Serwis roweru w 1 z 4 opcji:

1) 49,99 zł zamiast 110 zł za mały przegląd 1 szt.,
2) 79,99 zł zamiast 220 zł za mały przegląd 2 szt.,
3) 75,99 zł zamiast 170 zł za duży przegląd 1 szt.,
4) 145,99 zł zamiast 340 zł za duży przegląd 2 szt.

Serwis mały:
kontrola połączeń śrubowych, zewnętrzna kontrola działania wszystkich podzespołów, likwidacja luzów, regulacja przerzutek i hamulców, smarowanie łańcucha, kontrola oświetlenia.

Serwis duży:
mycie roweru z zewnątrz, demontaż i mycie piasty przedniej i tylnej, suportu, sterów, wolnobiegu lub bębenka, weryfikacja części mająca na uwadze przydatność do dalszej eksploatacji, smarowanie odpowiednimi smarami, powtórny montaż, podcentrowanie kół, regulacje.

Centrum Rowerowe Orbea
Wieloletni wielbiciele sportów rowerowych nie tylko starannie kontrolują stan jednośladów, lecz także doradzają i udzielają cennych wskazówek dotyczących użytkowania sprzętu oraz zakupu akcesoriów czy części, a wszystko za pomocą profesjonalnych narzędzi firmy Pedro's. Na miejscu w Centrum Rowerowym Orbea można również zakupić rowery takich firm, jak Orbea, Maxim, Brennabor, Karbon czy Romet.

Sklep sportowy Olimpijczyk
A
3 Maja 31 Sosnowiec 41-200 
zobacz dojazd»
 
Oferta firmy Sklep sportowy Olimpijczyk prezentowana przez Groupon.pl 


Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce w sprawie Cookies. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia