Lot zapoznawczy samolotem ze szkoleniem od 189,99 zł w Aeroklubie Śląskim w Katowicach

Ważne
Lot szybowcem lub samolotem
Warunki

Groupon ważny do 31.08.2015 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje Konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Przed wykorzystaniem grouponu należy zapoznać się z przeciwwskazaniami zdrowotnymi u usługodawcy.
Konieczna rezerwacja tel. 32 256 10 53 z podaniem kodu zabezpieczającego z min. 24-godz. wyprzedzeniem. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 48-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Wybierz 1 z 3 opcji

1-dniowe szkolenie z lotem zapoznawczym dla 1 osoby:

  • 189,99 zł zamiast 290 zł za szkolenie z lotem szybowcem za wyciągarką (5-30 min w zależności od warunków pogodowych),
  • 345,99 zł zamiast 490 zł za szkolenie z lotem samolotem ultralekkim DV-1 Skylark,
  • 699,99 zł zamiast 990 zł za szkolenie samolotem czteromiejscowym Cessna 172S.

2-3-godzinne przygotowanie naziemne z meteorologii i łączności obejmuje również poznanie zasad pilotażu. Podczas zwiedzania ośrodka i lotniska można zobaczyć, jak instruktorzy pracują i szkolą adeptów lotnictwa. Lot za sterami samolotu potrwa 30 minut, a szybowcem w zależności od warunków pogodowych od 5 do 30 minut.

Aeroklub Śląski

Dzięki szkoleniom w Aeroklubie Śląskim nawet ci, którzy na co dzień lubią twardo stąpać po ziemi, mogą beztrosko pobujać w obłokach. Podczas podstawowego szkolenia samolotowego poznaje się niezbędne wiadomości teoretyczne i podstawowe zasady pilotażu. Po krótkim przygotowaniu naziemnym z meteorologii, zasad pilotażu, łączności i przygotowania samolotu do lotu, zasiąść można za jego sterami, co wyzwala nieziemskie emocje. Lot zapoznawczy odbywa się przy asyście instruktora, a w jego trakcie można nauczyć się podstawowych zasad pilotażu – lotu po prostej i zakrętów.

Przeżyć odlotową przygodę i spróbować swych sił jako pilot można bez zbędnych formalności i badań lekarskich. Ci, którzy chcą kontynuować naukę, mogą wykupić kolejne lekcje lub rozpocząć pełny kurs do licencji pilota lub świadectwa kwalifikacji.

Aeroklub Śląski
A
Lotnisko w Katowicach - Muchowiec Katowice 40-200 
zobacz dojazd»
 
Oferta firmy Aeroklub Śląski prezentowana przez Groupon.pl 


Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce w sprawie Cookies. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia