Analiza kolorystyczna i sylwetki z poradą stylistki, makijażem i indywidualnym skryptem za 99 zł w Art Studio (zamiast 500 zł)

Cena wyjściowa Zniżka Oszczędzasz
500 zł 80% 401 zł
Kup jako prezent
Kup pierwszy!

W skrócie

 • Analiza kolorystyczna – ustalenie typu urody i dopasowanie odpowiedniej palety barw
 • Analiza sylwetki – dobór fasonu ubrań do figury
 • Porada stylisty wizerunku i indywidualnie przygotowany skrypt z najważniejszymi informacjami w wersji elektronicznej
 • Wykonanie makijażu do wyboru: dzienny, wieczorowy, okazjonalny, awangardowy
 • Doświadczone stylistki i makijażystki (m.in. wizaż uczestników „Milionerów”)  
 • Lokalizacja – centrum

Warunki

 • Groupon ważny do 30.04.2012 i dostępny od razu po zakupie w zakładce „Moje konto"
 • Oferta obejmuje analizę kolorystyczną, analizę sylwetki, poradę stylistki wizerunku wraz z indywidualnym skryptem w wersji elektronicznej oraz wykonanie wybranego makijażu
 • 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 1 groupon
 • Oferta nie łączy się z innymi promocjami w salonie
 • Konieczna rezerwacja tel. 665 033 839 z podaniem kodu zabezpieczającego. O terminie wizyty decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada

Choć figuratywno-kolorystyczne dysonanse może i zachwycają na polu artystycznej awangardy - we współczesnym wizażu mogą, co najwyżej, zawisnąć na ścianie. Skończ ze sławą „Panien z Avignon” z dzisiejszym grouponem, płacąc za analizę kolorystyczną wraz z analizą sylwetki, poradą stylistki z indywidualnym skryptem oraz wykonanie wybranego makijażu 99 zł zamiast 500 zł.  

Analiza sylwetki kluczem do sukcesu
Zadaniem analizy sylwetki jest odpowiedni dobór garderoby - tak, aby jak najlepiej komponowała się  z Twoimi kształtami. Na wstępie ustalone zostaną Twoje proporcje i typ sylwetki, a następnie jej słabe i mocne strony. Na podstawie zgromadzonych danych można będzie dobrać idealne fasony najlepiej podkreślające styl i unikalne walory Twojej figury.

Dobranie barw
Analiza kolorystyczna z kolei polegać będzie na dobraniu gamy kolorów właściwej dla Twojego typu urody. Na podstawie odcienia Twych włosów, oczu, ust i cery określona zostanie paleta barw, w której będziesz wyglądała najkorzystniej. Kierując się tymi wskazówkami, będziesz wiedziała nie tylko, jakie ubranie założyć, ale również w jakim makijażu będzie Ci naprawdę do twarzy.

Bezcenne wskazówki
W połączeniu z poradą stylistki i indywidualnie przygotowanym skryptem, nowo zdobyte informacje sprawią, że raz na zawsze zniknie problem zapełnionej „pustej” szafy, a Ty poczujesz się pewniej i unikniesz chybionych wydatków na odzież i kosmetyki. Na koniec przekonasz się jeszcze na własnej skórze, jak prezentuje się efekt idealnie i świadomie dopasowanego makijażu.


By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.