Analiza kolorystyczna i sylwetki z poradą stylistki, makijażem i indywidualnym skryptem za 99 zł w Art Studio (zamiast 500 zł)

Cena wyjściowa Zniżka Oszczędzasz
500 zł 80% 401 zł
Kup jako prezent
Kup pierwszy!

W skrócie

 • Analiza kolorystyczna – ustalenie typu urody i dopasowanie odpowiedniej palety barw
 • Analiza sylwetki – dobór fasonu ubrań do figury
 • Porada stylisty wizerunku i indywidualnie przygotowany skrypt z najważniejszymi informacjami w wersji elektronicznej
 • Wykonanie makijażu do wyboru: dzienny, wieczorowy, okazjonalny, awangardowy
 • Doświadczone stylistki i makijażystki (m.in. wizaż uczestników „Milionerów”)  
 • Lokalizacja – centrum

Warunki

 • Groupon ważny do 30.04.2012 i dostępny od razu po zakupie w zakładce „Moje konto"
 • Oferta obejmuje analizę kolorystyczną, analizę sylwetki, poradę stylistki wizerunku wraz z indywidualnym skryptem w wersji elektronicznej oraz wykonanie wybranego makijażu
 • 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 1 groupon
 • Oferta nie łączy się z innymi promocjami w salonie
 • Konieczna rezerwacja tel. 665 033 839 z podaniem kodu zabezpieczającego. O terminie wizyty decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada

Choć figuratywno-kolorystyczne dysonanse może i zachwycają na polu artystycznej awangardy - we współczesnym wizażu mogą, co najwyżej, zawisnąć na ścianie. Skończ ze sławą „Panien z Avignon” z dzisiejszym grouponem, płacąc za analizę kolorystyczną wraz z analizą sylwetki, poradą stylistki z indywidualnym skryptem oraz wykonanie wybranego makijażu 99 zł zamiast 500 zł.  

Analiza sylwetki kluczem do sukcesu
Zadaniem analizy sylwetki jest odpowiedni dobór garderoby - tak, aby jak najlepiej komponowała się  z Twoimi kształtami. Na wstępie ustalone zostaną Twoje proporcje i typ sylwetki, a następnie jej słabe i mocne strony. Na podstawie zgromadzonych danych można będzie dobrać idealne fasony najlepiej podkreślające styl i unikalne walory Twojej figury.

Dobranie barw
Analiza kolorystyczna z kolei polegać będzie na dobraniu gamy kolorów właściwej dla Twojego typu urody. Na podstawie odcienia Twych włosów, oczu, ust i cery określona zostanie paleta barw, w której będziesz wyglądała najkorzystniej. Kierując się tymi wskazówkami, będziesz wiedziała nie tylko, jakie ubranie założyć, ale również w jakim makijażu będzie Ci naprawdę do twarzy.

Bezcenne wskazówki
W połączeniu z poradą stylistki i indywidualnie przygotowanym skryptem, nowo zdobyte informacje sprawią, że raz na zawsze zniknie problem zapełnionej „pustej” szafy, a Ty poczujesz się pewniej i unikniesz chybionych wydatków na odzież i kosmetyki. Na koniec przekonasz się jeszcze na własnej skórze, jak prezentuje się efekt idealnie i świadomie dopasowanego makijażu.


15% Bonus Savings
Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
Advertisement