Od 219 zł: 2, 3 lub 4 dni dla dwojga w Best Western Hotel Reither**** w Wiedniu ze śniadaniami, butelką wina, sauną, basenem i karnetem na transport publiczny (do -57%)

Nie dotyczy
Kup jako prezent
Kup pierwszy!

W skrócie

 • Pobyt w czterogwiazdkowym hotelu położonym w pobliżu stacji metra oraz przystanków autobusowych i tramwajowych – łatwy dojazd do centrum miasta i wszelkich zabytków
 • Komfortowo urządzone pokoje 2-osobowe – minibar – bezprzewodowy internet
 • Codzienne śniadanie w formie bufetu, podczas którego skosztować można typowych ciastek wiedeńskich
 • W cenie pobytu również butelka wina – dostęp do sauny i basenu – karnet dla dwojga na transport publiczny – miejsce w garażu
 • Oferta limitowana

Warunki

Wiedeń przyciąga turystów bogactwem zabytków i wielowiekową historią, której ślady podziwiać można niemal na każdym kroku. Z dzisiejszym grouponem masz okazję poczuć jego niezwykłą atmosferę – czekają się 2 lub 3 dni z bliską Ci osobą w czterogwiazdkowym Best Western Hotel Reither. Do wyboru masz 1 z 3 opcji:

 • 219 zł zamiast 478 zł za 2 dni (1 nocleg) dla 2 osób w pokoju dwuosobowym w wersji standard ze śniadaniem, butelkę wina w pokoju, 24-godzinny karnet dla dwojga na transport publiczny, dostęp do sauny, basenu oraz miejsce w garażu,
 • 443 zł zamiast 957 zł za 3 dni (2 noclegi) dla 2 osób w pokoju dwuosobowym w wersji standard ze śniadaniami, butelkę wina w pokoju, 24-godzinny karnet dla dwojga na transport publiczny, dostęp do sauny, basenu oraz miejsce w garażu,
 • 622 zł zamiast 1440 zł za 4 dni (3 noclegi) dla 2 osób w pokoju dwuosobowym w wersji standard ze śniadaniami, butelkę wina w pokoju, 72-godzinny karnet dla dwojga na transport publiczny, dostęp do sauny, basenu oraz miejsce w garażu.

Best Western Hotel Reither**** położony jest między centrum Wiednia i Pałacem Schönbrunn. Od najbliższej stacji metra oraz przystanków autobusowych i tramwajowych dzieli go zaledwie kilka minut drogi – dzięki temu wszystkie najpiękniejsze zakątki stolicy Austrii będą wręcz na wyciągnięcie ręki. Dodatkowo w hotelu czeka na Ciebie karnet, który umożliwi bezpłatne korzystanie ze środków transportu publicznego.

Energię potrzebną do całodziennego zwiedzania zapewni śniadanie podawane w formie bufetu, podczas którego będziesz mógł skosztować słynnych ciastek wiedeńskich. Relaks zagwarantuje wizyta w saunie oraz wejście na basen, zaś butelka wina umili wieczór spędzany we dwoje.

Atrakcje turystyczne w okolicy:

 • Plac św. Szczepana z gotycką katedrą, znaną z licznych przedstawień w dziejach malarstwa i grafiki. Katedra św. Szczepana stanowi symbol Wiednia, a zarazem jest jedną z najważniejszych budowli gotyckich w Europie.
 • Hofburg – wiedeński pałac władców Austrii, wybudowany w XIII przez rodzinę Habsburgów. Przez kolejne siedem wieków był ich oficjalną rezydencją. Dziś mieści się w nim siedziba prezydenta, zaś w części apartamentów znajduje się muzeum. W ostatni dzień roku w Hofburgu jest organizowany wielki tradycyjny bal cesarski.
 • Pałac Schönbrunn – jeden z najwspanialszych pałaców barokowych w Europie, wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Zwiedzający mogą podziwiać 45 z 1441 komnat urządzonych w stylu rokoko z ornamentami pozłacanymi 14-karatowym złotem i ozdobionych czeskimi lustrami kryształowymi oraz piecami fajansowymi. W przybudówce pałacu znajduje się obecnie Muzeum Powozów, zaś w ogrodzie utrzymanym w stylu francuskim mieści się Palmiarnia.
 • Teatr Dworski wzniesiony w latach 1874-1888. Uważany jest za jeden z najpiękniejszych europejskich teatrów.
 • Ratusz zbudowany pod koniec XIX stulecia. Wraz z Uniwersytetem i Parlamentem stanowi centrum administracyjne Wiednia. Na szczycie stumetrowej wieży ratusza umiejscowiony jest 3-metrowy posąg nazywany Żelaznym Człowiekiem.
/90/58/1323271415890.jpg
Pozostałe oferty w tej kategorii
Pozostałe oferty w tym mieście
Pozostałe oferty w Polsce
Pozostałe oferty z innych kategorii

15% Bonus Savings
Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
Advertisement