Od 219 zł: 2, 3 lub 4 dni dla dwojga w Best Western Hotel Reither**** w Wiedniu ze śniadaniami, butelką wina, sauną, basenem i karnetem na transport publiczny (do -57%)

Nie dotyczy
Kup jako prezent
Kup pierwszy!

W skrócie

 • Pobyt w czterogwiazdkowym hotelu położonym w pobliżu stacji metra oraz przystanków autobusowych i tramwajowych – łatwy dojazd do centrum miasta i wszelkich zabytków
 • Komfortowo urządzone pokoje 2-osobowe – minibar – bezprzewodowy internet
 • Codzienne śniadanie w formie bufetu, podczas którego skosztować można typowych ciastek wiedeńskich
 • W cenie pobytu również butelka wina – dostęp do sauny i basenu – karnet dla dwojga na transport publiczny – miejsce w garażu
 • Oferta limitowana

Warunki

Wiedeń przyciąga turystów bogactwem zabytków i wielowiekową historią, której ślady podziwiać można niemal na każdym kroku. Z dzisiejszym grouponem masz okazję poczuć jego niezwykłą atmosferę – czekają się 2 lub 3 dni z bliską Ci osobą w czterogwiazdkowym Best Western Hotel Reither. Do wyboru masz 1 z 3 opcji:

 • 219 zł zamiast 478 zł za 2 dni (1 nocleg) dla 2 osób w pokoju dwuosobowym w wersji standard ze śniadaniem, butelkę wina w pokoju, 24-godzinny karnet dla dwojga na transport publiczny, dostęp do sauny, basenu oraz miejsce w garażu,
 • 443 zł zamiast 957 zł za 3 dni (2 noclegi) dla 2 osób w pokoju dwuosobowym w wersji standard ze śniadaniami, butelkę wina w pokoju, 24-godzinny karnet dla dwojga na transport publiczny, dostęp do sauny, basenu oraz miejsce w garażu,
 • 622 zł zamiast 1440 zł za 4 dni (3 noclegi) dla 2 osób w pokoju dwuosobowym w wersji standard ze śniadaniami, butelkę wina w pokoju, 72-godzinny karnet dla dwojga na transport publiczny, dostęp do sauny, basenu oraz miejsce w garażu.

Best Western Hotel Reither**** położony jest między centrum Wiednia i Pałacem Schönbrunn. Od najbliższej stacji metra oraz przystanków autobusowych i tramwajowych dzieli go zaledwie kilka minut drogi – dzięki temu wszystkie najpiękniejsze zakątki stolicy Austrii będą wręcz na wyciągnięcie ręki. Dodatkowo w hotelu czeka na Ciebie karnet, który umożliwi bezpłatne korzystanie ze środków transportu publicznego.

Energię potrzebną do całodziennego zwiedzania zapewni śniadanie podawane w formie bufetu, podczas którego będziesz mógł skosztować słynnych ciastek wiedeńskich. Relaks zagwarantuje wizyta w saunie oraz wejście na basen, zaś butelka wina umili wieczór spędzany we dwoje.

Atrakcje turystyczne w okolicy:

 • Plac św. Szczepana z gotycką katedrą, znaną z licznych przedstawień w dziejach malarstwa i grafiki. Katedra św. Szczepana stanowi symbol Wiednia, a zarazem jest jedną z najważniejszych budowli gotyckich w Europie.
 • Hofburg – wiedeński pałac władców Austrii, wybudowany w XIII przez rodzinę Habsburgów. Przez kolejne siedem wieków był ich oficjalną rezydencją. Dziś mieści się w nim siedziba prezydenta, zaś w części apartamentów znajduje się muzeum. W ostatni dzień roku w Hofburgu jest organizowany wielki tradycyjny bal cesarski.
 • Pałac Schönbrunn – jeden z najwspanialszych pałaców barokowych w Europie, wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Zwiedzający mogą podziwiać 45 z 1441 komnat urządzonych w stylu rokoko z ornamentami pozłacanymi 14-karatowym złotem i ozdobionych czeskimi lustrami kryształowymi oraz piecami fajansowymi. W przybudówce pałacu znajduje się obecnie Muzeum Powozów, zaś w ogrodzie utrzymanym w stylu francuskim mieści się Palmiarnia.
 • Teatr Dworski wzniesiony w latach 1874-1888. Uważany jest za jeden z najpiękniejszych europejskich teatrów.
 • Ratusz zbudowany pod koniec XIX stulecia. Wraz z Uniwersytetem i Parlamentem stanowi centrum administracyjne Wiednia. Na szczycie stumetrowej wieży ratusza umiejscowiony jest 3-metrowy posąg nazywany Żelaznym Człowiekiem.
/90/58/1323271415890.jpg
Pozostałe oferty w tej kategorii
Pozostałe oferty w tym mieście
Pozostałe oferty w Polsce
Pozostałe oferty z innych kategorii

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.