Ponad 400 metrów zjazdów tyrolskich od 12,50 zł w Leśnym Taborze

Ważne

Ponad 400 lub 650 metrów zjazdów tyrolskich nad byłym stokiem narciarskim, w tym 230-metrowa "Jazda Pająka" z opuszczeniem się na linie

Warunki

Groupon ważny do 31.08.2014 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje Konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: weź ze sobą wydrukowany groupon. Wyposażenie w cenie. Opcje 3. i 4. dostępne w godz. 8-12 oraz po godz. 19 do zmierzchu. Możliwość zjazdów nocnych po wcześniejszym ustaleniu.
Konieczna rezerwacja tel. 604 078 076 lub 602 692 941 z podaniem kodu grouponu. W przypadku nieodwołania rezerwacji  groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Nawet jeśli nie jesteś zatwardziałym imprezowiczem, są zjazdy, których zaliczenie może sprawić Ci przyjemność. Przekonaj się o tym z dzisiejszym grouponem w Leśnym Taborze.

Oferta
1) 12,50 zł zamiast 25 zł za Podwójny Tyrol kwadrat (niski + wysoki) dla 1 osoby,
2) 25 zł zamiast 50 zł za Podwójny Tyrol kwadrat (niski + wysoki) dla 2 osób,
3) 27,50 zł zamiast 55 zł za komplet zjazdów tyrolką (niski + wysoki + Jazda Pająka) dla 1 osoby,
4) 55 zł zamiast 110 zł za komplet zjazdów tyrolką (niski + wysoki + Jazda Pająka) dla 2 osób.

Podwójny Tyrol tworzą dwa podwójne zjazdy tyrolką (4 x 90 m), które są zawieszone nad byłym stokiem narciarskim. Choć widok w trakcie jazdy robi wrażenie, największe emocje wzbudza "Jazda Pająka", czyli ponad 230-metrowy zjazd prosto w leśną otchłań wzgórza, połączony z pionowym opuszczeniem się na linie półstatycznej.

Leśny Tabor
Osoby znudzone widokiem asfaltu, betonu oraz twardej ziemi, od której pragną się oderwać, w Leśnym Taborze mogą pooddychać świeżym powietrzem, bujając się wśród konarów drzew. Tutejszy park linowy znajduje się na zboczu góry o sporym nachyleniu, dzięki czemu pokonanie rozmieszczonych na nim 17 przeszkód dostarcza mnóstwo frajdy. Na ziemi również sporo się dzieje - zróżnicowana rzeźba terenu i roślinność pozwalają na pełną emocji grę w paintball na polu przypominającym autentyczny poligon. Tym bardziej że znajdują się na nim okopy, bunkry, wieżyczki czy autokar. Strzały z replik karabinów szturmowych nie płoszą jednak koni, na których jeźdźcy mogą zwiedzać malowniczą okolicę Leśnego Taboru.
Teatr Bez Rzędów
A
Wola Zgłobieńska Wola Zgłobieńska 36-046 
zobacz dojazd»
 
Oferta firmy Teatr Bez Rzędów prezentowana przez Groupon.pl 


Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce w sprawie Cookies. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia