Dowolny masaż tajski od 79,99 zł w Salonie Masażu Thai Smile (-50%)

od 79,99 zł
Cena wyjściowa Zniżka Oszczędzasz
160 zł 50% 80,01 zł
Kup jako prezent
344 kupionych

W skrócie

 • Zabieg wykonuje masażystka Tajka z 10-letnim doświadczeniem
 • Masaże do wyboru: m.in. tradycyjny, olejkami aromatycznymi, stóp
 • Lokalizacja: centrum

Warunki

Ważność: groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta nie obejmuje masażu sportowego i masażu stemplami ziołowymi.
Dodatkowe informacje: należy okazać groupon w momencie przybycia (wydruk lub na urządzeniu mobilnym). Należy zapoznać się z przeciwwskazaniami do zabiegów. Masaże realizowane są od poniedziałku do piątku. Możliwość dokupienia masażu dla drugiej osoby w cenie 79 zł przy wykorzystaniu w tym samym czasie.
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel. 727 905 296. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

Choć oświecenie Buddy wydawać się może nie do osiągnięcia, technika jego relaksu jest już na wyciągnięcie ręki. Przekonaj się do przeobrażających właściwości masażu tajskiego, wybierając się z dzisiejszym grouponem do Salonu Masażu Thai Smile.

Oferta
Dowolny 60-minutowy masaż całego ciała w 1 z 3 opcji:

1) 79,99 zł zamiast 160 zł za 1 masaż,
2) 159,99 zł zamiast 320 zł za 2 masaże,
3) 239,99 zł zamiast 480 zł za 3 masaże.

Masaże do wyboru:

 • tajski tradycyjny - połączenie akupresury z elementami pasywnej jogi, znosi napięcie, dodaje energii, przywraca równowagę w organizmie,
 • tajski głowy, ramion i pleców - redukuje bóle kręgosłupa, karku, głowy i ramion, pobudza krążenie w okolicach głowy, wzmacniając cebulki włosów,
 • tajski olejkami aromatycznymi - połączenie ajurwedyjskiej filozofii masażu z akupresurą, głęboko relaksuje, detoksykuje i wzmacnia odporność,
 • tajski stóp - refleksoterapia, odtruwa organizm z toksyn, poprawia sen, usuwa uczucie „ciężkich nóg”, usprawnia trawienie i działanie systemu nerwowego.

Salon Masażu Thai Smile
Zakłada się, że podstawy masażu tajskiego stworzone zostały przez osobistego lekarza Buddy ok. 2500 lat temu w Indiach na bazie ajurwedy oraz technik jogi pasywnej. Praktykowany przez lata w tajlandzkich świątyniach, w których obecnie mieszczą się najlepsze szkoły masażu, przybrał postać systemu, wyróżniającego około 80 typów masażu, pozwalających udrożnić przepływ życiowej energii w ciele.

W salonie Thai Smile masaże lecznicze i relaksujące wykonywane są przez siedem dni w tygodniu w godz. od 12 do 22. Wśród zabiegów dostępny jest m.in: masaż tajski tradycyjny, tajski głowy, ramion i pleców, tajski stemplami ziołowymi, tajski olejkami aromatycznymi, a także masaż olejkiem mlecznym czy gorącym olejkiem kokosowym. Zabiegi wykonują doświadczone, egzotyczne masażystki z Tajlandii przy zastosowaniu wyłącznie naturalnych, polskich i tajskich produktów kosmetycznych.

 1. 1

  Salon Masażu Thai Smile

  ul.Ogrodowa 17/4 Poznań 61-821

  Sprawdź dojazd

15% Bonus Savings
Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
Advertisement