Dowolny masaż tajski od 79,99 zł w Salonie Masażu Thai Smile (-50%)

od 79,99 zł
Cena wyjściowa Zniżka Oszczędzasz
160 zł 50% 80,01 zł
Kup jako prezent
284 kupionych

W skrócie

 • Zabieg wykonuje masażystka Tajka z 10-letnim doświadczeniem
 • Masaże do wyboru: m.in. tradycyjny, olejkami aromatycznymi, stóp
 • Lokalizacja: centrum

Warunki

Ważność: groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta nie obejmuje masażu sportowego i masażu stemplami ziołowymi.
Dodatkowe informacje: należy okazać groupon w momencie przybycia (wydruk lub na urządzeniu mobilnym). Należy zapoznać się z przeciwwskazaniami do zabiegów. Masaże realizowane są od poniedziałku do piątku. Możliwość dokupienia masażu dla drugiej osoby w cenie 79 zł przy wykorzystaniu w tym samym czasie.
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel. 727 905 296. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

Choć oświecenie Buddy wydawać się może nie do osiągnięcia, technika jego relaksu jest już na wyciągnięcie ręki. Przekonaj się do przeobrażających właściwości masażu tajskiego, wybierając się z dzisiejszym grouponem do Salonu Masażu Thai Smile.

Oferta
Dowolny 60-minutowy masaż całego ciała w 1 z 3 opcji:

1) 79,99 zł zamiast 160 zł za 1 masaż,
2) 159,99 zł zamiast 320 zł za 2 masaże,
3) 239,99 zł zamiast 480 zł za 3 masaże.

Masaże do wyboru:

 • tajski tradycyjny - połączenie akupresury z elementami pasywnej jogi, znosi napięcie, dodaje energii, przywraca równowagę w organizmie,
 • tajski głowy, ramion i pleców - redukuje bóle kręgosłupa, karku, głowy i ramion, pobudza krążenie w okolicach głowy, wzmacniając cebulki włosów,
 • tajski olejkami aromatycznymi - połączenie ajurwedyjskiej filozofii masażu z akupresurą, głęboko relaksuje, detoksykuje i wzmacnia odporność,
 • tajski stóp - refleksoterapia, odtruwa organizm z toksyn, poprawia sen, usuwa uczucie „ciężkich nóg”, usprawnia trawienie i działanie systemu nerwowego.

Salon Masażu Thai Smile
Zakłada się, że podstawy masażu tajskiego stworzone zostały przez osobistego lekarza Buddy ok. 2500 lat temu w Indiach na bazie ajurwedy oraz technik jogi pasywnej. Praktykowany przez lata w tajlandzkich świątyniach, w których obecnie mieszczą się najlepsze szkoły masażu, przybrał postać systemu, wyróżniającego około 80 typów masażu, pozwalających udrożnić przepływ życiowej energii w ciele.

W salonie Thai Smile masaże lecznicze i relaksujące wykonywane są przez siedem dni w tygodniu w godz. od 12 do 22. Wśród zabiegów dostępny jest m.in: masaż tajski tradycyjny, tajski głowy, ramion i pleców, tajski stemplami ziołowymi, tajski olejkami aromatycznymi, a także masaż olejkiem mlecznym czy gorącym olejkiem kokosowym. Zabiegi wykonują doświadczone, egzotyczne masażystki z Tajlandii przy zastosowaniu wyłącznie naturalnych, polskich i tajskich produktów kosmetycznych.

 1. 1

  Salon Masażu Thai Smile

  ul.Ogrodowa 17/4 Poznań 61-821

  Sprawdź dojazd

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.