Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym – 1 lub 2 obszary twarzy od 199 zł w  My-Beauty w Luboniu

od 199 zł
Kup jako prezent
41 kupionych

W skrócie

 • Kwas hialuronowy – substancja naturalnie występująca w organizmie – nawilża i ujędrnia skórę
 • Partie twarzy do wyboru: zmarszczki w okolicy wargi górnej i dolnej – linie  marionetki – bruzdy  nosowo-wargowe – broda brukowana – kurze łapki – okolice powieki dolnej – okolice brwi – zmarszczki nosowe – zmarszczki gniewu
 • Efekty widoczny nawet do 8 miesięcy
 • Bez potrzeby hospitalizacji – błyskawiczny powrót do codziennej aktywności

Warunki

 • Groupon ważny do 13.09.2012 i jest dostępny od razu po zakupie w zakładce „Moje konto"
 • Ofert obejmuje zabieg z użyciem wypełniacza na bazie kwasu hialuronowego 3,5%, do wyboru w 1 z 2 opcji:
  1) 
  199 zł za 1 wybrany obszar twarzy
  2)
  299 zł za 2 wybrane obszary twarzy
 • Wybór opcji podczas zakupu oferty
 • Obszary twarzy do wyboru: zmarszczki w okolicy wargi górnej i dolnej, linie marionetki, bruzdy nosowo-wargowe, broda brukowana, kurze łapki, okolice powieki dolnej, okolice brwi, zmarszczki nosowe, zmarszczki  gniewu.
 • 1 osoba może wykorzystać maks. 2 groupony
 • Konieczna rezerwacja tel. 600 819 981 z podaniem kodu zabezpieczającego. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada

Z dzisiejszym grouponem zobaczysz, że zmarszczki znikają jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki – pod warunkiem, że wybierzesz się do My-Beauty. Do wyboru masz 1 z 2 opcji:

1) 199 zł za 1 wybrany obszar twarzy,
2) 299 zł za 2 wybrane obszary twarzy.

Kwas hialuronowy – funkcja
Kwas hialuronowy jest niezbędny do utrzymania gładkiej skóry. Młoda skóra zawiera dostateczną jego ilość, dzięki temu jest jędrna i nie posiada zmarszczek. Jednak wraz z wiekiem zawartość kwasu maleje. Skóra traci zdolność wiązania wody, a w efekcie powstają nierówności i maleje jej elastyczność.

Uzupełnienie i efekty
Dzięki swej zdolności do zatrzymywania wody (1 gram wiąże do 6 litrów), kwas pęcznieje i tworzy swoistego rodzaju trójwymiarową sieć. Pełni on również funkcję naturalnego filtru, który osłania warstwę rogową naskórka przed wnikaniem w nią substancji chemicznych czy drobnoustrojów. Dzięki aplikacji kwasu hialuronowego skóra odzyskuje jędrność i gładkość, którą można się cieszyć nawet do 8 miesięcy – i to bez użycia magii.

/00/14/1331552591400.jpg

 

   
Pozostałe oferty w tej kategorii
Pozostałe oferty w tym mieście
Pozostałe oferty w Polsce
Pozostałe oferty z innych kategorii

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.