Urodziny dla dzieci z tortem, charakteryzacją i więcej w Zuzazu Play & Spa od 249 zł zamiast 400 zł

od 249 zł
Cena wyjściowa Zniżka Oszczędzasz
400 zł 38% 151 zł
Kup jako prezent
3 kupionych

W skrócie

  • Pakiet urodzinowy: stylizacje fryzur, kolorowe wzorki na włosach, ustalona tematyka, charakteryzacja, animacje, tort
  • Możliwość rozszerzenia o manicure, makijaż i reportaż zdjęciowy profesjonalnego fotografa
  • Oferta limitowana

Warunki

Ważność: groupon ważny od 18.09.2013 do 18.03.2014 i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje Konto".
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: oferta przeznaczona dla dzieci i młodzieży do lat 15. 
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel.: 792727500. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w 1. akapicie jej treści.

Spraw swojemu dziecku piękne urodziny – zorganizuj upiększającą, dwugodzinną imprezę w wybranej tematyce z tortem, stylizacją fryzury, malowaniem wzorków na włosach, charakteryzacją i animacjami w Salonie Zuzazu Play & Spa. Do wyboru masz w 1 z 3 opcji: 

1) 249 zł za groupon wart 400 zł za przyjęcie urodzinowe dla maks. 10 dzieci,
2) 449 zł za groupon wart 730 zł za przyjęcie urodzinowe z manicure'em i makijażem oraz reportażem fotograficznym (20 obrobionych zdjęć w formie elektronicznej) z imprezy dla maks. 10 dzieci,
3) 489 zł za groupon wart 780 zł za przyjęcie urodzinowe z manicure'em i makijażem oraz reportażem fotograficznym (20 obrobionych zdjęć w formie elektronicznej i 10 portretów przekazywanych w trakcie zabawy) z imprezy dla maks. 10 dzieci.

Zuzazu Play & Spa
Wnętrza salonu piękności zaaranżowane zostały z wielką fantazją – białe ściany są tłem dla całej feerii kolorów: turkusowego, seledynowego, czerwonego, różowego i żółtego, co każdego z gości już od wejścia nastroić może wyjątkowo pozytywnie. Zuzazu Play & Spa jest dopasowany zarówno do potrzeb dzieci, jak i ich rodziców. Maluchy mogą liczyć na kreatywność stylistów, którzy oprócz standardowych fryzur proponują też barwne akcenty w postaci pasemek czy tęczowych motywów zdobiących włosy. Na metamorfozę i pielęgnacyjne zabiegi skusić się mogą również rodzice, podczas gdy ich pociecha będzie wesoło dokazywać w strefie Play, gdzie czekają na nią zabawki i tablica do rysowania.
 

 Image 1

  1. A

    Zuzazu

    smolna 13a poznan WIELKOPOLSKIE 61-008

    Sprawdź dojazd

15% Bonus Savings
Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
Advertisement