Urodziny dla dzieci z tortem, charakteryzacją i więcej w Zuzazu Play & Spa od 249 zł zamiast 400 zł

od 249 zł
Cena wyjściowa Zniżka Oszczędzasz
400 zł 38% 151 zł
Kup jako prezent
3 kupionych

W skrócie

  • Pakiet urodzinowy: stylizacje fryzur, kolorowe wzorki na włosach, ustalona tematyka, charakteryzacja, animacje, tort
  • Możliwość rozszerzenia o manicure, makijaż i reportaż zdjęciowy profesjonalnego fotografa
  • Oferta limitowana

Warunki

Ważność: groupon ważny od 18.09.2013 do 18.03.2014 i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje Konto".
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: oferta przeznaczona dla dzieci i młodzieży do lat 15. 
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel.: 792727500. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w 1. akapicie jej treści.

Spraw swojemu dziecku piękne urodziny – zorganizuj upiększającą, dwugodzinną imprezę w wybranej tematyce z tortem, stylizacją fryzury, malowaniem wzorków na włosach, charakteryzacją i animacjami w Salonie Zuzazu Play & Spa. Do wyboru masz w 1 z 3 opcji: 

1) 249 zł za groupon wart 400 zł za przyjęcie urodzinowe dla maks. 10 dzieci,
2) 449 zł za groupon wart 730 zł za przyjęcie urodzinowe z manicure'em i makijażem oraz reportażem fotograficznym (20 obrobionych zdjęć w formie elektronicznej) z imprezy dla maks. 10 dzieci,
3) 489 zł za groupon wart 780 zł za przyjęcie urodzinowe z manicure'em i makijażem oraz reportażem fotograficznym (20 obrobionych zdjęć w formie elektronicznej i 10 portretów przekazywanych w trakcie zabawy) z imprezy dla maks. 10 dzieci.

Zuzazu Play & Spa
Wnętrza salonu piękności zaaranżowane zostały z wielką fantazją – białe ściany są tłem dla całej feerii kolorów: turkusowego, seledynowego, czerwonego, różowego i żółtego, co każdego z gości już od wejścia nastroić może wyjątkowo pozytywnie. Zuzazu Play & Spa jest dopasowany zarówno do potrzeb dzieci, jak i ich rodziców. Maluchy mogą liczyć na kreatywność stylistów, którzy oprócz standardowych fryzur proponują też barwne akcenty w postaci pasemek czy tęczowych motywów zdobiących włosy. Na metamorfozę i pielęgnacyjne zabiegi skusić się mogą również rodzice, podczas gdy ich pociecha będzie wesoło dokazywać w strefie Play, gdzie czekają na nią zabawki i tablica do rysowania.
 

 Image 1

  1. A

    Zuzazu

    smolna 13a poznan WIELKOPOLSKIE 61-008

    Sprawdź dojazd

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.