Jesz i pijesz, ile chcesz – dla 2, 4 lub 6 osób od 59 zł w Restauracji Wielkie Żarcie

od 59 zł
Cena wyjściowa Zniżka Oszczędzasz
120 zł 51% 61 zł
Kup jako prezent
54 kupionych

W skrócie

 • Wielkie Żarcie: nowy projekt we wnętrzach włoskiej restauracji La Scala - możliwość nieograniczonego jedzenia i picia
 • Klasyczne przysmaki: m.in. pieczone skrzydełka w miodowo-musztardowej marynacie, pikantne udko z kurczaka, pieczone żeberko wieprzowe po góralsku, biała kiełbasa z chrzanem i musztardą, marynowany ser feta z oliwkami - zobacz pełne menu
 • Do picia: m.in. świeżo tłoczony sok jabłkowy, świeżo wyciskany sok pomarańczowy, świeży sok marchewkowy, Coca-Cola, espresso, cappuccino, latte, herbata
 • Lokalizacja: ul. Zamkowa - przy starym rynku
 • Oferta limitowana

Warunki

 • Ważność: groupon ważny od 01.07.2013 do 01.09.2013 i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje Konto".
 • Ograniczenia: oferta nie obejmuje alkoholi i zamówień na wynos.
 • Dodatkowe informacje: maks. czas na jedzenie to 1,5 godz. Następne potrawy można nakładać dopiero po zjedzeniu poprzedniej porcji. 
 • Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w 1. akapicie jej treści.

Nie trzeba brać udziału w dziesiątkach castingów, by choć przez chwilę poczuć się jak aktor. W Marcello Mastroianniego wcielisz się, wybierając się z 1 z 3 opcji dzisiejszego grouponu do Wielkiego Żarcia, gdzie uczta nigdy się nie kończy:

1) 59 zł zamiast 120 zł za all you can eat and drink dla 2 osób,
2) 118 zł zamiast 240 zł za all you can eat and drink dla 4 osób, 
3) 176 zł zamiast 360 zł za all you can eat and drink dla 6 osób. 

Wielkie Żarcie
W tym lokalu ulokowanym przy poznańskim Starym Rynku, stanowiącym nietuzinkowe połączenie wystroju klasycznej włoskiej restauracji i szerokiej oferty jedzenia na każdą kieszeń, spróbujesz przysmaków nie tylko lokalnych, ale tez bardziej światowych. Wybierać można z ciekawego menu, w którym na bieżąco pojawiają się nowe pozycje. Posiłek w barokowej scenerii można sobie dodatkowo umilić utworami ze stojącej tu szafy grającej. Dobre miejsce zarówno na szybki obiad, jak i wieczorne spotkanie ze znajomymi.

 Image 1

 1. A

  Wielkie Żarcie

  Zamkowa 7 59-220 Poznań PL

  Sprawdź dojazd

15% Bonus Savings
Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
Advertisement