Jesz i pijesz, ile chcesz – dla 2, 4 lub 6 osób od 59 zł w Restauracji Wielkie Żarcie

od 59 zł
Cena wyjściowa Zniżka Oszczędzasz
120 zł 51% 61 zł
Kup jako prezent
54 kupionych

W skrócie

 • Wielkie Żarcie: nowy projekt we wnętrzach włoskiej restauracji La Scala - możliwość nieograniczonego jedzenia i picia
 • Klasyczne przysmaki: m.in. pieczone skrzydełka w miodowo-musztardowej marynacie, pikantne udko z kurczaka, pieczone żeberko wieprzowe po góralsku, biała kiełbasa z chrzanem i musztardą, marynowany ser feta z oliwkami - zobacz pełne menu
 • Do picia: m.in. świeżo tłoczony sok jabłkowy, świeżo wyciskany sok pomarańczowy, świeży sok marchewkowy, Coca-Cola, espresso, cappuccino, latte, herbata
 • Lokalizacja: ul. Zamkowa - przy starym rynku
 • Oferta limitowana

Warunki

 • Ważność: groupon ważny od 01.07.2013 do 01.09.2013 i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje Konto".
 • Ograniczenia: oferta nie obejmuje alkoholi i zamówień na wynos.
 • Dodatkowe informacje: maks. czas na jedzenie to 1,5 godz. Następne potrawy można nakładać dopiero po zjedzeniu poprzedniej porcji. 
 • Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w 1. akapicie jej treści.

Nie trzeba brać udziału w dziesiątkach castingów, by choć przez chwilę poczuć się jak aktor. W Marcello Mastroianniego wcielisz się, wybierając się z 1 z 3 opcji dzisiejszego grouponu do Wielkiego Żarcia, gdzie uczta nigdy się nie kończy:

1) 59 zł zamiast 120 zł za all you can eat and drink dla 2 osób,
2) 118 zł zamiast 240 zł za all you can eat and drink dla 4 osób, 
3) 176 zł zamiast 360 zł za all you can eat and drink dla 6 osób. 

Wielkie Żarcie
W tym lokalu ulokowanym przy poznańskim Starym Rynku, stanowiącym nietuzinkowe połączenie wystroju klasycznej włoskiej restauracji i szerokiej oferty jedzenia na każdą kieszeń, spróbujesz przysmaków nie tylko lokalnych, ale tez bardziej światowych. Wybierać można z ciekawego menu, w którym na bieżąco pojawiają się nowe pozycje. Posiłek w barokowej scenerii można sobie dodatkowo umilić utworami ze stojącej tu szafy grającej. Dobre miejsce zarówno na szybki obiad, jak i wieczorne spotkanie ze znajomymi.

 Image 1

 1. A

  Wielkie Żarcie

  Zamkowa 7 59-220 Poznań PL

  Sprawdź dojazd

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.