Mazury: 2-6 dni dla 2 osób z wyżywieniem, basenem i Wellness od 189 zł w Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowym Kormoran w Mierkach, 30 km od Olsztyna

od 189 zł
Cena wyjściowa Zniżka Oszczędzasz
386 zł 51% 197 zł
19 kupionych

Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowe Kormoran
Wypoczynek w Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowym Kormoran koło Olsztynka pozwala na spędzenie wolnego czasu w pełnym komforcie i daleko od zgiełku miasta.

• Odrobinę luksusu zapewnią zabiegi spa. Przy każdej pogodzie będzie można popływać, korzystając z krytego basenu na terenie ośrodka, a ceniący sobie komfort wypoczynku niczym w raju poczują się w doskonale wyposażonej strefie wellness 

Ośrodek oferuje swoim gościom wyjątkowo relaksacyjną strefę Wellness oraz eleganckie pokoje z oddzielnymi łazienkami i TV

Restauracja serwuje dania bufetowe oraz a'la carte


Lokalne atrakcje
Skansen w Olsztynku: Muzeum Budownictwa Ludowego i park etnograficzny.
Kolejowa wieża ciśnień zbudowana na początku XX wieku.
Średniowieczny zamek wzniesiony w latach 1350-1366.
Rezerwat żółwi - pierwszy w Polsce, założony w 1953 r.
Bunkry z czasów II wojny światowej - znajdują się w Bolejnach i są pozostałością niemieckiego systemu obronnego, wznoszonego od 1938 r. (ok. 3 km od ośrodka).
Olsztyn: Zamek Kapituły Warmińskiej - średniowieczna siedziba biskupów warmińskich obecnie zdobi olsztyńską starówkę. Dobrze zachowany zamek mieści Muzeum Warmii i Mazur, jest także siedzibą bractwa rycerskiego.
Olsztyn: Kamienne „baby” - stojące na dziedzińcu zamku kamienne rzeźby są dziełem Prusów, którzy zamieszkiwali ten teren ponad 700 lat temu. Postacie mają wąsy i broń, a są nazywane „babami”, ponieważ to słowo w języku tureckim oznacza „ojców”. Leciwe figury są wyjątkowo atrakcyjnym zabytkiem i cieszą się wielkim powodzeniem wśród turystów.
Olsztyn: planetarium zbudowane z okazji pięćsetnej rocznicy urodzin Mikołaja Kopernika. Można tam oglądać odległe gwiazdy, o których bardzo ciekawie opowiada komentator.

Oferta
W cenie grouponu:
pobyt dla 2 osób w pokoju 2-osobowym TWIN + codzienne śniadania i obiadokolacje + basen bez ograniczeń, tenis stołowy oraz sala zabaw dla dzieci.

Opcja 1: Pobyt 2-dniowy (1 Nocleg) z Wyżywieniem
189 zł (zniżka - 51%)
249 zł (zniżka - 50%) + bon spa 55 zł/osoba

Opcja 2: Pobyt 3-dniowy (2 Noclegi) z Wyżywieniem
379 zł (zniżka - 51%)
479 zł (zniżka - 51%) + bon spa 100 zł/osoba

Opcja 3: Pobyt 4-dniowy (3 Noclegi) z Wyżywieniem
559 zł (zniżka - 52%)
699 zł (zniżka - 52%) + bon spa 150 zł/osoba 

Opcja 4: Pobyt 6-dniowy (5 Noclegów) z Wyżywieniem
899 zł (zniżka - 53%)
1099 zł (zniżka - 53%) + bon spa 200 zł/osoba

Zabiegi do wyboru w ramach bonu spa (w wybranych opcjach): masaż twarzy na ujędrniającym i oczyszczającym oleju z alg i lekkim peelingiem oczyszczającym, masaż klasyczny pleców z aromaterapią, ujędrniający masaż kończyn dolnych i pośladków, aromatyczny peeling całego ciała z nawilżaniem organicznym olejkiem z czarnego sezamu, masaż relaksacyjny całego ciała z użyciem balsamu nawilżającego, masaż twarzy połączony z masażem głowy z elementami akupresury, oczyszczający i nawilżający zabieg z marokańskim czarnym mydłem oraz olejowanie ekskluzywnym olejem macadamia, odżywczy zabieg na twarz z peelingiem, orientalną glinką i masażem twarzy, relaksująca kąpiel w soli morskiej oraz aromaterapeutyczny masaż relaksacyjny całego ciała y peeling całego ciała z nawilżaniem organicznym olejkiem z czarnego sezamu, masaż relaksacyjny całego ciała z użyciem balsamu nawilżającego, masaż twarzy połączony z masażem głowy z elementami akupresury, oczyszczający i nawilżający zabieg z marokańskim czarnym mydłem oraz olejowanie ekskluzywnym olejem macadamia, odżywczy zabieg na twarz z peelingiem, orientalną glinką i masażem twarzy, relaksująca kąpiel w soli morskiej oraz aromaterapeutyczny masaż relaksacyjny całego ciała.. Przy każdej pogodzie będziesz mógł popływać, korzystając z krytego basenu na terenie ośrodka, a jeśli cenisz sobie komfort wypoczynku, niczym w raju poczujesz się w doskonale wyposażonej strefie wellness.

Szczegółowe informacje dotyczące hotelu

Doba hotelowa: 14-10. Opłata klimatyczna: 2,07 zł/os./doba. Zwierzęta: 20 zł/zwierzę/doba. Dostawki: dzieci do 3 lat – bezpłatnie w łóżku rodzica, bez wyżywienia. Wi-fi bezpłatnie.


 
  

Ważne

  • Nowocześnie urządzony ośrodek w leśnej otulinie

  • Na terenie ośrodka: m.in. restauracja, klub z nocnym barem i bilardem, basen kryty, strefa wellness z sauną suchą, balneologią i komnatą solną, sala zabaw dla dzieci

  • Dogodny dojazd: 30 km od Olsztyna

  • Oferta limitowana

Warunki

Ważność: groupon ważny do 24.01.2014 z wyłączeniem 29.11-01.12.2013, 23.12-02.01.2014 i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje Konto".
Rezerwacja: konieczna pod numerem tel. 89 519 51 00 lub przez mail: recepcja@mierki.eu Datę rezerwacji należy modyfikować z min. 3-dniowym wyprzedzeniem, pod warunkiem dostępności pokoi w innym terminie.
Dodatkowe informacje: jedna osoba może kupić nieograniczoną liczbę grouponów. Groupony można dowolnie łączyć.
Szczegóły pobytu: pobyt dla 2 osób w pokoju 2-osobowym. Maks. obłożenie pokoju: 2 osoby
+ 1 dziecko.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki i upewnij się, że preferowany przez Ciebie termin jest dostępny.

Szukaj ofert Travel