Mazury: 2-6 dni dla 2 osób z wyżywieniem, basenem i Wellness od 189 zł w Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowym Kormoran w Mierkach, 30 km od Olsztyna

od 189 zł
Cena wyjściowa Zniżka Oszczędzasz
386 zł 51% 197 zł
19 kupionych

Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowe Kormoran
Wypoczynek w Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowym Kormoran koło Olsztynka pozwala na spędzenie wolnego czasu w pełnym komforcie i daleko od zgiełku miasta.

• Odrobinę luksusu zapewnią zabiegi spa. Przy każdej pogodzie będzie można popływać, korzystając z krytego basenu na terenie ośrodka, a ceniący sobie komfort wypoczynku niczym w raju poczują się w doskonale wyposażonej strefie wellness 

Ośrodek oferuje swoim gościom wyjątkowo relaksacyjną strefę Wellness oraz eleganckie pokoje z oddzielnymi łazienkami i TV

Restauracja serwuje dania bufetowe oraz a'la carte


Lokalne atrakcje
Skansen w Olsztynku: Muzeum Budownictwa Ludowego i park etnograficzny.
Kolejowa wieża ciśnień zbudowana na początku XX wieku.
Średniowieczny zamek wzniesiony w latach 1350-1366.
Rezerwat żółwi - pierwszy w Polsce, założony w 1953 r.
Bunkry z czasów II wojny światowej - znajdują się w Bolejnach i są pozostałością niemieckiego systemu obronnego, wznoszonego od 1938 r. (ok. 3 km od ośrodka).
Olsztyn: Zamek Kapituły Warmińskiej - średniowieczna siedziba biskupów warmińskich obecnie zdobi olsztyńską starówkę. Dobrze zachowany zamek mieści Muzeum Warmii i Mazur, jest także siedzibą bractwa rycerskiego.
Olsztyn: Kamienne „baby” - stojące na dziedzińcu zamku kamienne rzeźby są dziełem Prusów, którzy zamieszkiwali ten teren ponad 700 lat temu. Postacie mają wąsy i broń, a są nazywane „babami”, ponieważ to słowo w języku tureckim oznacza „ojców”. Leciwe figury są wyjątkowo atrakcyjnym zabytkiem i cieszą się wielkim powodzeniem wśród turystów.
Olsztyn: planetarium zbudowane z okazji pięćsetnej rocznicy urodzin Mikołaja Kopernika. Można tam oglądać odległe gwiazdy, o których bardzo ciekawie opowiada komentator.

Oferta
W cenie grouponu:
pobyt dla 2 osób w pokoju 2-osobowym TWIN + codzienne śniadania i obiadokolacje + basen bez ograniczeń, tenis stołowy oraz sala zabaw dla dzieci.

Opcja 1: Pobyt 2-dniowy (1 Nocleg) z Wyżywieniem
189 zł (zniżka - 51%)
249 zł (zniżka - 50%) + bon spa 55 zł/osoba

Opcja 2: Pobyt 3-dniowy (2 Noclegi) z Wyżywieniem
379 zł (zniżka - 51%)
479 zł (zniżka - 51%) + bon spa 100 zł/osoba

Opcja 3: Pobyt 4-dniowy (3 Noclegi) z Wyżywieniem
559 zł (zniżka - 52%)
699 zł (zniżka - 52%) + bon spa 150 zł/osoba 

Opcja 4: Pobyt 6-dniowy (5 Noclegów) z Wyżywieniem
899 zł (zniżka - 53%)
1099 zł (zniżka - 53%) + bon spa 200 zł/osoba

Zabiegi do wyboru w ramach bonu spa (w wybranych opcjach): masaż twarzy na ujędrniającym i oczyszczającym oleju z alg i lekkim peelingiem oczyszczającym, masaż klasyczny pleców z aromaterapią, ujędrniający masaż kończyn dolnych i pośladków, aromatyczny peeling całego ciała z nawilżaniem organicznym olejkiem z czarnego sezamu, masaż relaksacyjny całego ciała z użyciem balsamu nawilżającego, masaż twarzy połączony z masażem głowy z elementami akupresury, oczyszczający i nawilżający zabieg z marokańskim czarnym mydłem oraz olejowanie ekskluzywnym olejem macadamia, odżywczy zabieg na twarz z peelingiem, orientalną glinką i masażem twarzy, relaksująca kąpiel w soli morskiej oraz aromaterapeutyczny masaż relaksacyjny całego ciała y peeling całego ciała z nawilżaniem organicznym olejkiem z czarnego sezamu, masaż relaksacyjny całego ciała z użyciem balsamu nawilżającego, masaż twarzy połączony z masażem głowy z elementami akupresury, oczyszczający i nawilżający zabieg z marokańskim czarnym mydłem oraz olejowanie ekskluzywnym olejem macadamia, odżywczy zabieg na twarz z peelingiem, orientalną glinką i masażem twarzy, relaksująca kąpiel w soli morskiej oraz aromaterapeutyczny masaż relaksacyjny całego ciała.. Przy każdej pogodzie będziesz mógł popływać, korzystając z krytego basenu na terenie ośrodka, a jeśli cenisz sobie komfort wypoczynku, niczym w raju poczujesz się w doskonale wyposażonej strefie wellness.

Szczegółowe informacje dotyczące hotelu

Doba hotelowa: 14-10. Opłata klimatyczna: 2,07 zł/os./doba. Zwierzęta: 20 zł/zwierzę/doba. Dostawki: dzieci do 3 lat – bezpłatnie w łóżku rodzica, bez wyżywienia. Wi-fi bezpłatnie.


 
  

Ważne

  • Nowocześnie urządzony ośrodek w leśnej otulinie

  • Na terenie ośrodka: m.in. restauracja, klub z nocnym barem i bilardem, basen kryty, strefa wellness z sauną suchą, balneologią i komnatą solną, sala zabaw dla dzieci

  • Dogodny dojazd: 30 km od Olsztyna

  • Oferta limitowana

Warunki

Ważność: groupon ważny do 24.01.2014 z wyłączeniem 29.11-01.12.2013, 23.12-02.01.2014 i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje Konto".
Rezerwacja: konieczna pod numerem tel. 89 519 51 00 lub przez mail: recepcja@mierki.eu Datę rezerwacji należy modyfikować z min. 3-dniowym wyprzedzeniem, pod warunkiem dostępności pokoi w innym terminie.
Dodatkowe informacje: jedna osoba może kupić nieograniczoną liczbę grouponów. Groupony można dowolnie łączyć.
Szczegóły pobytu: pobyt dla 2 osób w pokoju 2-osobowym. Maks. obłożenie pokoju: 2 osoby
+ 1 dziecko.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki i upewnij się, że preferowany przez Ciebie termin jest dostępny.

15% Bonus Savings
Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.