20 zł zamiast 40 zł za wejście na ślizgawkę dla 2 osób wraz z wypożyczeniem łyżew – lodowisko Bogdanka w samym centrum Poznania

Cena wyjściowa Zniżka Oszczędzasz
40 zł 50% 20 zł
Kup jako prezent
1 000+ kupionych

W skrócie

  • Znakomity sposób na aktywne spędzenie wolnego czasu
  • Najstarsze sztuczne lodowisko w Poznaniu – założone w 1967
  • Dogodna lokalizacja – zaledwie 700m od Rynku
  • Ograniczona liczba bonów – 2000

Warunki

  • Bon ważny od 14.12.2010 do 28.02.2011
  • Oferta obejmuje wstęp na lodowisko dla 2 osób na 1 tercję (1,5 h), wypożyczenie 2 par łyżew, 2 pary skarpet higienicznych oraz szatnię dla 2 osób

Pamiętacie słynną scenę z filmu „Love Story”, gdy Ryan O’Neil bierze za rękę Ali McGraw i wspólnie idą na ślizgawkę w nowojorskim Central Parku? Nie przypadkiem dziennik „USA Today” uznał ją za jeden z najbardziej romantycznych momentów w całej historii kina – mało który ze współczesnych sposobów spędzania wolnego czasu ma w sobie tyle wdzięku i uroku, co wspólna jazda na łyżwach. Dzięki Grouponowi Wy też możecie poczuć się jak bohaterowie słynnego melodramatu – zamiast kolejnego wypadu do kina, na koncert albo do kawiarni proponujemy Wam dzisiaj randkę na lodzie!

Nie musicie bynajmniej imponować łyżwiarską ekwilibrystyką godną Katariny Witt albo Briana Boitano – zostawcie to gwiazdom ślizgającym się w znanym telewizyjnym show. Wystarczy zapał i chęć do zabawy, a szybko zrozumiecie, że jazda na łyżwach jest prostsza niż to się z początku wydaje. Za to przyjemności płynącej ze śmigania ręka w rękę po gładkiej tafli nie sposób porównać z niczym innym. A i miejsce jest wyjątkowe. Położone zaledwie 700 m. od Rynku lodowisko Bogdanka to najstarszy tego typu obiekt w Poznaniu – po raz pierwszy otwarto je w 1967 r. Gdy tylko przychodzi zima, ściągają tam fani lodowych eskapad z całego miasta.

W ramach naszej oferty dostajecie nie tylko dwuosobowe wejście na ślizgawkę na całe 1,5 godziny, ale też możliwość wypożyczenia 2 par łyżew wraz ze skarpetami higienicznymi oraz miejsce w szatni. A zatem zamiast narzekać na trzaskający mróz i nieustannie sypiący śnieg, wkładajcie ciepłe czapki i rękawiczki i ruszajcie na Bogdankę. Gdy tylko zasmakujecie romantycznych uniesień w lodowej scenerii, od razu polubicie zimę!

 

 

Pozostałe oferty w tej kategorii
Pozostałe oferty w tym mieście
Pozostałe oferty w Polsce
Pozostałe oferty z innych kategorii

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.