20 zł zamiast 40 zł za wejście na ślizgawkę dla 2 osób wraz z wypożyczeniem łyżew – lodowisko Bogdanka w samym centrum Poznania

Cena wyjściowa Zniżka Oszczędzasz
40 zł 50% 20 zł
Kup jako prezent
1 000+ kupionych

W skrócie

  • Znakomity sposób na aktywne spędzenie wolnego czasu
  • Najstarsze sztuczne lodowisko w Poznaniu – założone w 1967
  • Dogodna lokalizacja – zaledwie 700m od Rynku
  • Ograniczona liczba bonów – 2000

Warunki

  • Bon ważny od 14.12.2010 do 28.02.2011
  • Oferta obejmuje wstęp na lodowisko dla 2 osób na 1 tercję (1,5 h), wypożyczenie 2 par łyżew, 2 pary skarpet higienicznych oraz szatnię dla 2 osób

Pamiętacie słynną scenę z filmu „Love Story”, gdy Ryan O’Neil bierze za rękę Ali McGraw i wspólnie idą na ślizgawkę w nowojorskim Central Parku? Nie przypadkiem dziennik „USA Today” uznał ją za jeden z najbardziej romantycznych momentów w całej historii kina – mało który ze współczesnych sposobów spędzania wolnego czasu ma w sobie tyle wdzięku i uroku, co wspólna jazda na łyżwach. Dzięki Grouponowi Wy też możecie poczuć się jak bohaterowie słynnego melodramatu – zamiast kolejnego wypadu do kina, na koncert albo do kawiarni proponujemy Wam dzisiaj randkę na lodzie!

Nie musicie bynajmniej imponować łyżwiarską ekwilibrystyką godną Katariny Witt albo Briana Boitano – zostawcie to gwiazdom ślizgającym się w znanym telewizyjnym show. Wystarczy zapał i chęć do zabawy, a szybko zrozumiecie, że jazda na łyżwach jest prostsza niż to się z początku wydaje. Za to przyjemności płynącej ze śmigania ręka w rękę po gładkiej tafli nie sposób porównać z niczym innym. A i miejsce jest wyjątkowe. Położone zaledwie 700 m. od Rynku lodowisko Bogdanka to najstarszy tego typu obiekt w Poznaniu – po raz pierwszy otwarto je w 1967 r. Gdy tylko przychodzi zima, ściągają tam fani lodowych eskapad z całego miasta.

W ramach naszej oferty dostajecie nie tylko dwuosobowe wejście na ślizgawkę na całe 1,5 godziny, ale też możliwość wypożyczenia 2 par łyżew wraz ze skarpetami higienicznymi oraz miejsce w szatni. A zatem zamiast narzekać na trzaskający mróz i nieustannie sypiący śnieg, wkładajcie ciepłe czapki i rękawiczki i ruszajcie na Bogdankę. Gdy tylko zasmakujecie romantycznych uniesień w lodowej scenerii, od razu polubicie zimę!

 

 

Pozostałe oferty w tej kategorii
Pozostałe oferty w tym mieście
Pozostałe oferty w Polsce
Pozostałe oferty z innych kategorii

15% Bonus Savings
Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
Advertisement