Zdrowy relaks w Grocie Solnej – 2 wejścia za 15,99 zł i więcej opcji

Ważne
  • Grota solna wykonana z soli himalajskiej: mikroklimat wzmacniający organizm i poprawiający kondycję
  • Powietrze bogate w cenne mikroelementy: jod, magnez, selen
  • 50-minutowy seans: efekty jak przy kilkudniowym pobycie nad morzem
Warunki

Ważność: groupon ważny do 16.07.2014 i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje Konto".
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. 
Dodatkowe informacje: należy okazać wydrukowany groupon w momencie przybycia. Do groty solnej należy zgłosić się min. 5 minut przed planowaną godziną seansu.
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel. 61 855 12 13. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

Tak jak posiadanie złotego serca nie oznacza, że staniesz się jubilerskim eksponatem, tak nie warto się obawiać, że za seans w grocie solnej słono zapłacisz. Chwyć okazję i dodaj życiu smaku dzięki wizycie w Grocie Solnej.

Oferta
Seanse w grocie solnej w 1 z 2 opcji:

1) 15,99 zł zamiast 28 zł za 2 wejścia,
2) 27,99 zł zamiast 56 zł za 4 wejścia.

Grota Solna
W jednej z zabytkowych kamienic Starego Rynku mieści się bajkowe miejsce. Jego ściany pokrywa sól himalajska, sufit zdobią potężne solne sople, podgrzewaną podłogę zaś kobierzec usypany z kilkunastocentymetrowej warstwy drobnokrystalicznej soli. Całości dopełnia kojąca muzyka – płynący z oddali śpiew ptaków oraz szum spływającej po kamieniach wody. Tak swoich gości wita Grota Solna przy ul. Świętosławskiej.

Wizyta tam to samo zdrowie. Jonizowane powietrze, które wdycha się w trakcie seansów, wspomaga bowiem leczenie wielu schorzeń układu oddechowego. Ponadto doskonale poprawia nastrój przy stanach nerwicowych, depresyjnych i przemęczeniu, a nawet wspomaga kuracje wyszczuplające i antycellulitowe.

Grota Solna
A
Świętosławska 11 Poznań 61-840 
zobacz dojazd»
 
Oferta firmy Grota Solna prezentowana przez Groupon.pl 


Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce w sprawie Cookies. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia