Serwis klimatyzacji z uzupełnieniem czynnika: 29,99 zł za groupon wart 89 zł i więcej opcji w CarShop

Ważne

Sposób na poprawę wydajności klimatyzacji, zmniejszenie spalania, usunięcie przykrych zapachów i groźnych dla zdrowia drobnoustrojów

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto. Możliwość realizacji od 15.10.2014.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. W przypadku przekroczenia wartości grouponu konieczna dopłata. Dodatkowa opłata (20 zł) za kolejne 100g czynnika.
Konieczna rezerwacja tel. 077 453 26 50. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Chociaż jazda z otwartym szyberdachem w trakcie deszczu i wystawianie nóg za okno daje dawkę ochłody, pożądany powiew lepiej uzyskiwać tradycyjnymi metodami. Skorzystaj więc z dzisiejszego grouponu na serwis klimatyzacji samochodowej w CarShop.

Oferta
1) 29,99 zł za groupon wart 89 zł na serwis klimatyzacji z nabiciem czynnika do 200 g (dopłata na miejscu 70 zł),
2) 39,99 zł za groupon wart 110 zł na serwis klimatyzacji z nabiciem czynnika do 200 g + odgrzybianie (dopłata na miejscu 90 zł),
3) 49,99 zł za groupon wart 220 zł na serwis klimatyzacji z nabiciem czynnika do 500 g + odgrzybianie (dopłata na miejscu 180 zł).

CarShop
Firma od przeszło 8 lat zajmuje się sprzedażą części zamiennych, akcesoriów tuningowych oraz kosmetyków samochodowych wiodących producentów na rynku europejskim, a od 2008 oferuje fachową obsługę klienta oraz doradztwo techniczne. W warsztacie usługowym z autoryzacją Valvoline MaxLife Service Center w ręce wykwalifikowanych specjalistów powierzyć można serwis nie tylko aut osobowych, ale też samochodów dostawczych i motocykli. Na miejscu można również zlecić wymianę oraz naprawę opon i felg oraz obsługę flot samochodów firmowych. Warsztat zaopatrzony jest w sprzęt diagnostyczny oraz serwis klimatyzacji, co gwarantuje wysoką jakość podejmowanych napraw.

A
Oleska 160 Opole 45-231 
zobacz dojazd»
 
Oferta firmy CARSHOP prezentowana przez Groupon.pl 


Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce w sprawie Cookies. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia