Oksybrazja lub mikrodermabrazja z maską i masażem od 99,99 zł w salonie Endorfina Zmysłowy Relaks

Ważne
  • Pakiet zabiegów na twarz, szyję i dekolt
  • Maska dobrana do potrzeb skóry
  • Czas trwania 70 minut
Warunki

Ważność: groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: należy okazać groupon w momencie przybycia (wydruk lub na urządzeniu mobilnym).
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel. 500 101 139. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

Pokonaj problemy skórne i ciesz się oczyszczoną i zregenerowaną cerą, wybierając się na odpowiednio dobraną kurację do salonu Endorfina Zmysłowy Relaks.

Oferta
Pakiet: oksybrazja lub mikrodermabrazja na twarz, szyję i dekolt z masażem twarzy i maską:

1) 99,99 zł za pakiet dla 1 osoby,
2) 169,99 zł za pakiet dla 2 osób,
3) 239,99 złza pakiet dla 3 osób.

Endorfina Zmysłowy Relaks
Świadoma troska o nienaganny wygląd ciała nie musi odbywać się kosztem środowiska – taka idea przyświeca specjalistom salonu Endorfina Zmysłowy Relaks, którzy wykonują zabiegi kosmetyczne z wykorzystaniem produktów na bazie aktywnych składników posiadających certyfikaty Ecocert oraz starannie wyselekcjonowanych ekstraktów, wyciągów i ziół. Warto z nich skorzystać przed ćwiczeniami na siłowni, treningiem sztuk walki lub zajęciami fitness (wzmacniających, wyszczuplających, choreograficznych i modelujących). W uzyskaniu w zdrowy sposób szczupłej sylwetki pomogą również masaże, seanse w saunie i konsultacje z dietetykiem.Endorfina Zmysłowy Relaks
A
Bajkowa 127 Olsztyn 10-696 
zobacz dojazd»
 
Oferta firmy Endorfina Zmysłowy Relaks prezentowana przez Groupon.pl 


Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce w sprawie Cookies. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia