Pakiet zabiegów spa od 99,99 zł w salonie Endorfina Zmysłowy Relaks

Ważne
  • W pakiecie m.in.: energetyzujący peeling całego ciała, masaż wyszczuplający
Warunki

Ważność: groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: należy okazać groupon w momencie przybycia (wydruk lub na urządzeniu mobilnym).
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel. 500 101 139. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

Nawet najlepiej zaaranżowana kuchnia nie stanie się salonem piękności, mimo że pełno tam naturalnych kosmetyków. Zamknij się zatem w czterech ścianach z prawdziwego kosmetycznego zdarzenia. Odwiedź salon Endorfina Zmysłowy Relaks, gdzie przywrócisz skórze nienaganny wygląd i odzyskasz dobre samopoczucie.

Oferta
Pakiet spa wyszczuplający na ciało w 1 z 3 opcji:

1) 99,99 zł za pakiet dla 1 osoby,
2) 169,99 zł za pakiet dla 2 osób,
3) 239,99 zł za pakiet dla 3 osób.

W skład pakietu wchodzą: energetyzujący peeling całego ciała, masaż intensywnie wyszczuplający, antycellulitowy – brzuch, uda, pośladki, okład modelujący na brzuch, uda, pośladki.

Endorfina Zmysłowy Relaks
Świadoma troska o nienaganny wygląd ciała nie musi odbywać się kosztem środowiska – taka idea przyświeca specjalistom salonu Endorfina, którzy wykonują zabiegi kosmetyczne z wykorzystaniem produktów na bazie aktywnych składników posiadających certyfikaty Ecocert oraz starannie wyselekcjonowanych ekstraktów, wyciągów i ziół. Warto z nich skorzystać przed ćwiczeniami na siłowni, treningiem sztuk walki lub zajęciami fitness (wzmacniających, wyszczuplających, choreograficznych i modelujących). W uzyskaniu w zdrowy sposób szczupłej sylwetki pomogą również masaże, seanse w saunie i konsultacje z dietetykiem.

Endorfina Zmysłowy Relaks
A
Bajkowa 127 Olsztyn 10-696 
zobacz dojazd»
 
Oferta firmy Endorfina Zmysłowy Relaks prezentowana przez Groupon.pl 


Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce w sprawie Cookies. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia