1 zabieg (159 zł) lub 3 zabiegi (359 zł) wyszczuplającej kriolipolizy w Yasumi (do -68%)

od 159 zł
Cena wyjściowa Zniżka Oszczędzasz
497 zł 68% 338 zł
Kup jako prezent
62 kupionych

W skrócie

 • Kriolipoliza urządzeniem Spring – zamrożenie tkanek tłuszczowych – obumarcie – wydalenie z orgaznimu
 • Widoczne efekty terapiiutrata od 25% do 40% tkanki tłuszczowej – redukcja cellulitu – ujędrnienie – modelowanie sylwetki – działanie przeciwbólowe cellulitu – ujędrnienie – modelowanie sylwetki – działanie przeciwbólowe
 • Zabieg na 3 partie ciała – brzuch – uda – pośladki
 • Czas trwania zabiegu – około 1 godziny
 • Lokalizacja – centrum

Warunki

 • Groupon ważny przez 6 miesięcy od 13.09.2011
 • Oferta obejmuje 1 z 2 opcji:
  1)   159 zł zamiast 497 zł za 1 zabieg kriolipolizy urządzeniem Spring na brzuch, uda i pośladki
  2)   359 zł zamiast 1491 zł za 3 zabiegi kriolipolizy urządzeniem Spring na brzuch, uda i pośladki (łącznie 9 zabiegów)
 • Wybór opcji dokonywany podczas zakupu oferty
 • Konieczna rezerwacja tel. (81) 532 25 62 lub z podaniem kodu grouponu i kodu zabezpieczającego. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada

Na złość mamie można odmrozić sobie uszy, ale metoda robienia na przekór zawsze obraca się przeciwko buntownikowi. Postaw na swoim i zamroź strategiczne części ciała z korzyścią dla siebie, poddając je zabiegowi kriolipolizy – chłodzenia tkanki tłuszczowej – w salonie Yasumi. Masz do wyboru 1 z 2 opcji:

 • 159 zł zamiast 497 zł za 1 zabieg kriolipolizy urządzeniem Spring na brzuch, uda i pośladki lub
 • 359 zł zamiast 1491 zł za 3 zabiegi kriolipolizy urządzeniem Spring na brzuch, uda i pośladki.

Krioliza to nowa metoda walki z nadmiarem tkanki tłuszczowej, która jest zamrażana, a martwe komórki zostają wydalone w procesie metabolizmu. Ważne jest, że kuracja  niszczy tylko komórki tłuszczowe, nie naruszając skóry, mięśni i nerwów. Do poszczególnych partii ciała zostaje przyłożony aplikator, który zasysa tkankę i chłodzi, powodując jej obumarcie. Zabieg jest bezbolesny i nieinwazyjny, ale podczas jego wykonywania można poczuć zimno.

Efekty kuracji widoczne są z czasem – kiedy organizm zacznie wydalać obumarłe tkanki, – i utrzymują się nawet przez pół roku.  Zabieg przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej, ujędrnienia ciało, likwiduje zwiotczenia i cellulit oraz zmniejsza obrzęki i działa przeciwbólowo. Aby przyspieszyć i wzmocnić efekty terapii, warto ćwiczyć na platformie wibracyjnej lub poddać się zabiegowi elektrostymulacji.
Pozostałe oferty w tej kategorii
Pozostałe oferty w tym mieście
Pozostałe oferty w Polsce
Pozostałe oferty z innych kategorii

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.