24 zł zamiast 49,99 za kompletne mycie samochodu, woskowanie karoserii, nabłyszczanie opon i więcej w myjni BIP

Cena wyjściowa Zniżka Oszczędzasz
49,99 zł 52% 25,99 zł
Kup jako prezent
1 000+ kupionych

W skrócie

  • Myjnia ręczna
  • 10-letnie doświadczenie
  • Szybkie mycie - 4 stanowiska
  • Wygodna lokalizacja - na terenie Centrum Motoryzacyjno-Technicznego przylegającego do Galerii Handlowej Olimp II i III
  • Oferta limitowana - 1400 bonów

Warunki

  • Bon ważny przez 5 miesięcy od 8.03.2011
  • Oferta obejmuje: kompletne mycie samochodu, czyli mycie z zewnątrz, odkurzanie wnętrza, czyszczenie plastików, mycie szyb od wewnątrz, mycie dywaników, wosk na gorąco i nabłyszczanie opon
  • Informacja o czasie realizacji kuponu pod numerem tel. (81) 444 11 91

Większość ludzi cywilizowanego społeczeństwa nie potrafi wyobrazić sobie życia w nieczystym otoczeniu. Niesprzątany tygodniami dom jest czymś zupełnie nie do przyjęcia w każdej rodzinie. Pilnujemy porządku w mieszkaniach, w miejscu pracy i na letniskowych działkach. Wymagamy higienicznym warunków i nieskazitelnej czystości w pokojach hotelowych i salonach kosmetycznych. Zapominamy o miejscu, w którym spędzamy sporą część czasu – o środkach komunikacji, czyli naszych autach. Wypucujcie samochody – wewnątrz i na zewnątrz. Zróbcie to w myjni BIP.

Myjnia oferuje czyszczenie ręczne – dokładne, a jednocześnie szybkie. Z bonem Groupon Wasz samochód zostanie umyty zewnątrz, jak również wyczyszczony w środku. Odkurzenie wnętrza, wymycie plastików, oraz umycie szyb wewnątrz będzie podstawą. Możecie liczyć również na umycie zabrudzonych po zimie dywaników. Aby samochód lśnił ze wszystkich stron jego karoseria zostanie nawoskowana, a opony nabłyszczone. Po takiej wizycie aż przyjemnie będzie wsiąść do auta. Może nawet nie będziecie chcieli z niego wychodzić?

Do BIP Myjni traficie bez problemu – znajduje się tuż przy Galerii Handlowej Olimp.

Pozostałe oferty w tej kategorii
Pozostałe oferty w tym mieście
Pozostałe oferty w Polsce
Pozostałe oferty z innych kategorii

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.