24 zł zamiast 49,99 za kompletne mycie samochodu, woskowanie karoserii, nabłyszczanie opon i więcej w myjni BIP

Cena wyjściowa Zniżka Oszczędzasz
49,99 zł 52% 25,99 zł
Kup jako prezent
1 000+ kupionych

W skrócie

  • Myjnia ręczna
  • 10-letnie doświadczenie
  • Szybkie mycie - 4 stanowiska
  • Wygodna lokalizacja - na terenie Centrum Motoryzacyjno-Technicznego przylegającego do Galerii Handlowej Olimp II i III
  • Oferta limitowana - 1400 bonów

Warunki

  • Bon ważny przez 5 miesięcy od 8.03.2011
  • Oferta obejmuje: kompletne mycie samochodu, czyli mycie z zewnątrz, odkurzanie wnętrza, czyszczenie plastików, mycie szyb od wewnątrz, mycie dywaników, wosk na gorąco i nabłyszczanie opon
  • Informacja o czasie realizacji kuponu pod numerem tel. (81) 444 11 91

Większość ludzi cywilizowanego społeczeństwa nie potrafi wyobrazić sobie życia w nieczystym otoczeniu. Niesprzątany tygodniami dom jest czymś zupełnie nie do przyjęcia w każdej rodzinie. Pilnujemy porządku w mieszkaniach, w miejscu pracy i na letniskowych działkach. Wymagamy higienicznym warunków i nieskazitelnej czystości w pokojach hotelowych i salonach kosmetycznych. Zapominamy o miejscu, w którym spędzamy sporą część czasu – o środkach komunikacji, czyli naszych autach. Wypucujcie samochody – wewnątrz i na zewnątrz. Zróbcie to w myjni BIP.

Myjnia oferuje czyszczenie ręczne – dokładne, a jednocześnie szybkie. Z bonem Groupon Wasz samochód zostanie umyty zewnątrz, jak również wyczyszczony w środku. Odkurzenie wnętrza, wymycie plastików, oraz umycie szyb wewnątrz będzie podstawą. Możecie liczyć również na umycie zabrudzonych po zimie dywaników. Aby samochód lśnił ze wszystkich stron jego karoseria zostanie nawoskowana, a opony nabłyszczone. Po takiej wizycie aż przyjemnie będzie wsiąść do auta. Może nawet nie będziecie chcieli z niego wychodzić?

Do BIP Myjni traficie bez problemu – znajduje się tuż przy Galerii Handlowej Olimp.

Pozostałe oferty w tej kategorii
Pozostałe oferty w tym mieście
Pozostałe oferty w Polsce
Pozostałe oferty z innych kategorii

15% Bonus Savings
Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
Advertisement