39 zł zamiast 100 zł za przekłucie pępka, brwi, nosa lub brody w Althair

Cena wyjściowa Zniżka Oszczędzasz
100 zł 61% 61 zł
Kup jako prezent
23 kupionych

W skrócie

  • Zabieg wykonywany jednorazowymi szczypcami oraz igłami – pełna sterylność
  • Zabieg trwa około kilku sekund
  • Kolczykowanie za pomocą igły wenflonowej - nie używa się pistoletów

Warunki

  • Groupon ważny przez 6 miesięcy od 27.04.2011
  • Oferta obejmuje zabieg body piercing. Do wyboru: pępek, łuk brwiowy, broda lub chrząstka nosa lub nos
  • Konieczna rezerwacja tel. 665 247 728

Na zrobienie dziurki w pępku i przełożenie przez nią kawałka drogocennego metalu mogli kiedyś pozwolić sobie tylko faraonowie. Ozdób złotem, srebrem lub czym tylko chcesz brzuch lub inną część ciała za 39 zł w Althair i poczuj połączenie z bóstwami starożytnego Egiptu.

Specjaliści w Althair nie są szaleńczymi szamanami, czy kapłanami dziwnych mocy, a pewnymi swoich umiejętności profesjonalistami. Certyfikaty są potwierdzeniem praktyk, a podejście do pracy wynikiem zamiłowania i pasji. Najważniejszym jest jednak higiena i pełna sterylność – używa się jedynie jednorazowych szczypiec oraz igieł, które wcześniej zostały umieszczone w sterylnym opakowaniu. Piercing wykonuje się z kolczyków wykonanych z tytanu, bioplastu, teflonu (PTFE) i stali chirurgicznej. Sam zabieg trwa około kilku sekund, ale wcześniej – jeśli jest to konieczne - odpowiednio znieczula się przekuwane miejsce.  Do kolczykowanie nie używa się pistoletów, a igły wenflonowej. W ramach oferty należy wybrać miejsce, które będzie przekłute – łuk brwiowy, pępek, broda lub nos. Szybko, praktycznie bezboleśnie i oczywiście w pełni higienicznie i bezpiecznie zyskasz ozdobę na miarę faraona. 

Pozostałe oferty w tej kategorii
Pozostałe oferty w tym mieście
Pozostałe oferty w Polsce
Pozostałe oferty z innych kategorii

15% Bonus Savings
Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
Advertisement