39 zł zamiast 100 zł za przekłucie pępka, brwi, nosa lub brody w Althair

Cena wyjściowa Zniżka Oszczędzasz
100 zł 61% 61 zł
Kup jako prezent
23 kupionych

W skrócie

  • Zabieg wykonywany jednorazowymi szczypcami oraz igłami – pełna sterylność
  • Zabieg trwa około kilku sekund
  • Kolczykowanie za pomocą igły wenflonowej - nie używa się pistoletów

Warunki

  • Groupon ważny przez 6 miesięcy od 27.04.2011
  • Oferta obejmuje zabieg body piercing. Do wyboru: pępek, łuk brwiowy, broda lub chrząstka nosa lub nos
  • Konieczna rezerwacja tel. 665 247 728

Na zrobienie dziurki w pępku i przełożenie przez nią kawałka drogocennego metalu mogli kiedyś pozwolić sobie tylko faraonowie. Ozdób złotem, srebrem lub czym tylko chcesz brzuch lub inną część ciała za 39 zł w Althair i poczuj połączenie z bóstwami starożytnego Egiptu.

Specjaliści w Althair nie są szaleńczymi szamanami, czy kapłanami dziwnych mocy, a pewnymi swoich umiejętności profesjonalistami. Certyfikaty są potwierdzeniem praktyk, a podejście do pracy wynikiem zamiłowania i pasji. Najważniejszym jest jednak higiena i pełna sterylność – używa się jedynie jednorazowych szczypiec oraz igieł, które wcześniej zostały umieszczone w sterylnym opakowaniu. Piercing wykonuje się z kolczyków wykonanych z tytanu, bioplastu, teflonu (PTFE) i stali chirurgicznej. Sam zabieg trwa około kilku sekund, ale wcześniej – jeśli jest to konieczne - odpowiednio znieczula się przekuwane miejsce.  Do kolczykowanie nie używa się pistoletów, a igły wenflonowej. W ramach oferty należy wybrać miejsce, które będzie przekłute – łuk brwiowy, pępek, broda lub nos. Szybko, praktycznie bezboleśnie i oczywiście w pełni higienicznie i bezpiecznie zyskasz ozdobę na miarę faraona. 

Pozostałe oferty w tej kategorii
Pozostałe oferty w tym mieście
Pozostałe oferty w Polsce
Pozostałe oferty z innych kategorii

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.