Laserowe zamykanie naczynek na twarzy od 39,99 zł w Esteticenter (do -80%)

od 39,99 zł
Cena wyjściowa Zniżka Oszczędzasz
100 zł 60% 60,01 zł
Kup jako prezent
53 kupionych

W skrócie

 • Laser neodymowo-yagowy Fotona Spectro: najbardziej zaawansowany laser w medycynie estetycznej – bezpieczny i bezbolesny zabieg
 • Działanie: promień lasera wnika od naczynia krwionośnego bez uszkadzania naskórka 
 • Skuteczna metoda na popękane naczynka
 • Oferta limitowana

Warunki

Ważność: groupon ważny od 21.09.2013 do 21.11.2013 i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje Konto".
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: należy okazać groupon w momencie przybycia. W przypadku stwierdzenia przez gabinet, że pacjent ma rumień naczyniowy konieczna dopłata zgodnie z cennikiem. 
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel.: 535 553 500.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w 1. akapicie jej treści.

Skóra – w odróżnieniu od filmu akcji – robi lepsze wrażenie, jeśli niewiele się tam dzieje. Odwiedź zatem Esteticenter, gdzie pozbędziesz się nieestetycznych pajączków, które pełzając po Twojej twarzy, zakłócają pozytywny jej odbiór. 

Oferta
1) 39,99 zł zamiast 100 zł za zamykanie pojedynczego naczynka na twarzy,
2) 59,99 zł zamiast 250 zł za zamykanie naczynek na wybranej partii twarzy (nos lub policzki lub czoło lub broda), 
3) 99,99 zł zamiast 500 zł za zamykanie naczynek na całej twarzy.

Zabieg laserem neodymowo-yagowym jest bezpieczną i bezbolesną metodą zamykania popękanych naczynek. Promień lasera wnika do naczyń krwionośnych, ale nie powoduje uszkodzenia naskórka. Jego działanie polega na podgrzaniu czerwonego ciałka krwi, a w wyniku tego procesu dochodzi do zamknięcia naczynka. Około 60-minutowy zabieg jest bezbolesny i od razu po nim można wrócić do normalnych obowiązków. 

Gabinet Medycyny Estetycznej i Laseroterapii Esteticenter
Lekarzy i kosmetolodzy pracujący w gabinecie zdają sobie sprawę z faktu, że niedoskonałości urody bywają dla pacjentów niemal tak samo niekomfortowe, jak problemy zdrowotne. W związku z tym stale podnoszą swoje kwalifikacje, by móc zaoferować im szeroką gamę zabiegów z zakresu nowoczesnej kosmetologii i medycyny estetycznej na twarz i ciało: od klasycznej mikrodermabrazji czy masaży przez usuwanie zmarszczek, trądziku, blizn i przebarwień po krioterapię i lipolizę iniekcyjną. W trosce o najwyższą jakość usług zabiegi wykonują z użyciem innowacyjnego sprzętu, m.in. lasera frakcyjnego Fotona Er:YAG i Nd:YAG.

Image 1 

 1. A

  Esteticenter

  T.Zana 27/17 Lublin 20-601

  Sprawdź dojazd

15% Bonus Savings
Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
Advertisement