Masaż kręgosłupa od 19,99 zł i więcej w Gabinecie Jach

Ważne

Masaż leczniczy kręgosłupa działa przeciwbólowo, rozluźnia mięśnie, zwiększa elastyczność więzadeł, poprawia ruchomość stawów

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupony.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Konieczna rezerwacja tel. 81 532 56 05, 662 458 599, 668 593 356. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Ślimak, mimo że dźwiga na swoich plecach cały dobytek, nie doświadcza kłopotów ze strony kręgosłupa, bo zwyczajnie go nie posiada. Człowiek niestety nie ma tyle szczęścia a bóle pleców potrafią skutecznie popsuć humor. Nie bądź mięczakiem i z dzisiejszym grouponem wybierz się do Gabinetu Jach.

Oferta
Masaż ręczny całego kręgosłupa (do 30 min) w 1 z 3 opcji:

1) 19,99 zł zamiast 40 zł za 1 masaż,
2) 59,99 zł zamiast 120 zł za 3 masaże,
3) 109,99 zł zamiast 240 zł za 6 masaży.

Masaż kręgosłupa ma na celu ułatwienie odpływu krwi żylnej i doprowadzenie krwi tętniczej do tkanek, czyli poprawę krążenia. Zabieg rozluźnia mięśnie, likwiduje bóle kręgosłupa, uwalnia od napięcia i stresu. Jest szczególnie wskazany osobom, które długo przebywają w pozycjach statycznych, dużo pracują przy komputerze, są przemęczone i odczuwają napięcia mięśni w okolicy szyi, karku, barków oraz kręgosłupa.

Gabinet Jach
Fachowej pomocy nie tylko w zakresie leczenia kręgosłupa – tego mogą oczekiwać pacjenci od wykwalifikowanego personelu pracującego w centrum rehabilitacyjnym Jach. Na miejscu można skorzystać z refleksologii stóp, wyszczuplających lub relaksujących masaży, kinezyterapii, jonoforezy, lamp sollux, biostymulacji laserowej i innych zabiegów, które pozwalają odzyskać sprawność i szczupłą figurę, zregenerować tkanki czy uśmierzyć ból mięśni. Ośrodek posiada odpowiednie zaplecze i sprzęt, który gwarantuje wysoką jakość oferowanych usług.
A
Młyńska 10 Lublin 20-406 
zobacz dojazd»
 
Oferta firmy JACH prezentowana przez Groupon.pl 


Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce w sprawie Cookies. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia