Karnet open na siłownię: 1 miesiąc od 44,99 zł i więcej opcji w Fight Gym (do -56%)

Ważne

Doświadczona kadra: utytułowani zawodnicy sztuk walki

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta przeznaczona tylko dla nowych klientów.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Z grouponu może skorzystać tylko jedna osoba.
Konieczna rezerwacja tel. 538 410 915.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Oferta
Karnet open na siłownię:

1) 44,99 zł zamiast 75 zł za karnet 1-miesięczny,
2) 119,99 zł zamiast 225 zł za karnet 3-miesięczny,
3) 199,99 zł zamiast 450 zł za karnet 6-miesięczny.

Siłownia w Fight Gym to idealne miejsce do modelowania sylwetki oraz poprawy wydolności fizycznej i siły. Przestronna sala treningowa przeznaczona jest zarówno dla Panów jak i dla Pań. Znajdujący się na siłowni sprzęt marki HES pochodzi od uznanego przez wielu czołowych kulturystów producenta sprzętu siłowego. Dostępni na miejscu wykwalifikowani trenerzy służą radą w ustaleniu indywidualnego planu treningowego.

Wyposażenie Fight Gym umożliwia wykonywanie wszelkich ćwiczeń o charakterze wytrzymałościowym, wydolnościowym, a także redukującym tkankę tłuszczową. Szczegóły tutaj.

Fight Gym
Muay Thai, MMA, brazylijskie Ju-jitsu, Krav Maga, Krav Maga Junior, Kick Box Women i Crossfit - to tylko kilka sekcji prowadzonych w klubie sportowym na dwóch salach o powierzchni 100 mkw. O zaletach wysiłku fizycznego mogą przekonać się tutaj dorośli, młodzież, dzieci oraz seniorzy. Jak wskazuje nazwa ośrodka, ćwiczą tu wojownicy - nie tylko osoby walczące zawodowo i amatorsko, ale również pragnące wygrać z nadwagą, chcące poprawić sprawność czy pokonać stres. Wszyscy trenują pod okiem doświadczonych trenerów, będących utytułowanymi zawodnikami.

Na czele kadry, którą tworzą: Paweł Kalinowski (Mistrz Wielkiej Brytanii 2012 London Open) i Tomasz Czułnowski (związany ze sportami walki od 1995 roku), stoi założyciel klubu Rafał Murat, wicemistrz Polski w kick-boxingu full contact oraz uczestnik wielu szkoleń w kraju i za granicą (jego umiejętności docenił ośmiokrotny mistrz świata Muay Thai Andrei Molchanou).

A
Al. Kraśnicka 102 Lublin 20-708 
zobacz dojazd»
 
Oferta firmy Fight Gym prezentowana przez Groupon.pl 


Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce w sprawie Cookies. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia