Zamykanie naczynek od 29,99 zł w Best Western Agit Hotel

Ważne
  • Lamprobe: nowoczesne urządzenie do usuwania zmian skórnych oraz zamykania naczynek przy pomocy fal radiowych
  • Efekty: gładka i zdrowa cera
  • Więcej znajdziesz na Facebooku
Warunki

Groupon ważny do

Nie pozwól, aby pajączki na Twojej twarzy wywoływały krzyk. Pozbądź się zatem wszelkich niedoskonałości skóry, udając się do Best Western Agit Hotel z dzisiejszym grouponem.

Oferta
Zamykanie naczynek urządzeniem Lamprobe w 1 z 3 opcji:

1) 29,99 zł zamiast 60 zł za zamykanie pojedynczego naczynka,
2) 59,99 zł zamiast 120 zł za zamykanie naczynek na wybranej części twarzy (nos, policzek, czoło, broda),
3) 169,99 zł zamiast 600 zł za zamykanie naczynek na całej twarzy.

Innowacyjne urządzenie Lamprobe, wykorzystując fale radiowe, skutecznie rozprawia się z całą siecią uporczywych „pajączków”. Do przeprowadzenia kuracji wykorzystuje się radiotermolizę – metodę polegającą na skupieniu odpowiedniej ilości ciepła i skoncentrowanie go w jednym punkcie. Dzięki temu możliwe jest cięcie i niszczenie niechcianej tkanki. Warto dodać, że kuracja jest precyzyjna, bezbolesna i nieinwazyjna.

Best Western Agit Hotel
Dzięki komfortowej bazie noclegowej, salom konferencyjnym i balowym oraz centrum SPA, ośrodek jest miejscem kompleksowo przygotowanym do przyjmowania gości w Lublinie. Dyplomowany szef kuchni, mistrz kucharski Francji i Belgii, proponuje dania dietetyczne i tradycyjne, dostępne zarówno w restauracji, jak i w formie cateringu.

Dla chcących zrelaksować się przy jednoczesnej pielęgnacji swojego ciała i twarzy przygotowano rytuały, masaże oraz zabiegi kosmetyczne, m.in. pielęgnację twarzy wyciągiem z białej herbaty. Siłownia i strefa fitness pozwalają na zadbanie o kondycję, a edukacyjna bawialnia umożliwia dobrą zabawę dla najmłodszych połączoną z edukacją.

Best Western Agit Hotel
A
Wojciechowska 29 Lublin 20-704 
zobacz dojazd»
 
Oferta firmy Best Western Agit Hotel prezentowana przez Groupon.pl 


Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce w sprawie Cookies. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia