Ozonowanie (29,99 zł) lub serwis klimatyzacji z uzupełnieniem czynnika (49,99 zł) i więcej w Auto Serwisie Extreme

Ważne

Serwis klimatyzacji podnosi komfort jazdy i zapewnia sprawną pracę układu. Z kolei ozonowanie likwiduje nieprzyjemne zapachy i bakterie

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce "Moje konto".
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks.3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: weź wydrukowany groupon. Auto musi posiadać sprawną klimatyzację. Istnieje możliwość naprawy układu klimatyzacji na miejscu. Jeśli wykonane będzie podłączenie do układu klimatyzacji w samochodzie, w którym zostanie wykryta awaria tego układu, zostanie pobrana opłata 30 zł za wykrycie awarii, a groupon zostanie zrealizowany po dokonaniu naprawy. Ozonowanie w cenie 35 zł. Oferta dotyczy wszystkich rodzajów aut osobowych, dostawczych i busów. Wymiana filtra przeciwpyłowego zakupionego serwisie w cenie od 10 zł. Każde dodatkowe, rozpoczęte 100 g brakującego czynnika w cenie 18 zł.
Konieczna rezerwacja rezerwacja tel. 509 451 834 (pn.-pt. w godz. 9-18, sob. 9-13) z podaniem kodu grouponu i kodu zabezpieczającego. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Do pełni komfortu czasem wystarczy tylko odetchnąć w dobrym klimacie. Wjedź zatem po niego do Auto Serwisu Extreme, kupując dzisiejszy groupon na serwis klimatyzacji.

Oferta

1) 29,99 zł zamiast 80 zł za ozonowanie nawiewów klimatyzacji i wnętrza auta,
2) 49,99 zł zamiast 120 zł za serwis i napełnienie klimatyzacji do 100 g czynnika chłodzącego,
3) 79,99 zł zamiast 200 zł za usługi z opcji 1. i 2.

Serwis klimatyzacji obejmuje:

  • odessanie czynnika chłodzącego,
  • usunięcie starego oleju,
  • czyszczenie i osuszenie układu klimatyzacji,
  • próbę szczelności podciśnieniową,
  • dodanie nowego oleju sprężarkowego i barwnika UV.

Wszystkie operacje potwierdzone są wydrukiem z informacją o ilości odebranego czynnika, ilości odebranego i dodanego oleju, ilości napełnienia i o czasie próżni.

Auto Serwis Extreme
W jednym miejscu można wykonać różnego rodzaju usługi serwisowe i naprawcze, zarówno w pojazdach z silnikiem benzynowym, jak i z dieslem. W ofercie firmy znajdują się: przeglądy rejestracyjne, diagnostyka komputerowa, mechanika, serwis opon, serwis i naprawa klimatyzacji oraz błyskawiczna naprawa układów wydechowych w autach wszystkich typów (osobowych i dostawczych).

Auto Serwis Extreme
A
Inżynierska 5 Lublin 20-484 
zobacz dojazd»
 
Oferta firmy Auto Serwis Extreme prezentowana przez Groupon.pl 


Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce w sprawie Cookies. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia