Od 32 zł: 2, 4 lub 6 biletów do Multikina – 32 lokalizacje w całej Polsce, 7 dni w tygodniu (do -51%)

Ważne
Top oferty Groupon: Multikino i inne
Warunki

Groupon ważny do 07.05.2015 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje Konto.
Realizacja: groupon NIE uprawnia do wejścia na seans, aby otrzymać bilet, należy wejść na zrealizujkupon.grouponpoland.pl/multikino i wymienić groupon na bilet podając kod grouponu.
Ograniczenia: oferta nie obejmuje filmów 3D, miejsc VIP oraz sal xtreme. 
Dodatkowe informacje:  Kod OBOWIĄZUJE NA FILMY 2D oraz na wybrane projekty specjalne: Poranki, Multibabykino,  Akademia Filmowa Multikino, Moja Pierwsza Wizyta w Kinie, Kocham Kino w Multikinie, Noc Kina, Liga Mistrzów UEFA,  Sport extremalny,  Granie na ekranie,  Kino na obcasach, Koncerty. Oferta ważna od poniedziałku do niedzieli. Bilety w pakiecie można wykorzystać jednorazowo lub podczas większej ilość wizyt. Po zakupie otrzymasz fakturę wyłącznie na dane osobowe z Twojego konta Groupon.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Przekonaj się, że nie tylko w zoo warto obserwować akcję klatka po klatce. Wybierz się z dzisiejszym grouponem do dowolnego kina sieci Multikino lub Silver Screen.

Wybierz 1 z 3 opcji

Pakiety biletów:

  • 32 zł zamiast 62 zł za 2 bilety,
  • 62 zł zamiast 124 zł za 4 bilety,
  • 92 zł zamiast 186 zł za 6 biletów.

Wzór biletu: (aby wymienić groupon na bilet kliknij tutaj)

Image 1

Multikino

W 1998 roku spółka uruchomiła pierwsze w Polsce kino wielosalowe, rozpoczynając tym samym ekspansję tzw. multipleksów w Polsce. Obecnie sieć posiada 32 kina w 26 miastach, dysponując 231 ekranami, projektorami cyfrowymi Dolby 3D Digital Cinema i 50 340 miejscami dla widzów. Od 2010 roku obecna jest również na Litwie i Łotwie, gdzie funkcjonują multipleksy w Wilnie i Rydze.

Multikina znajdują się w najbardziej prestiżowych lokalizacjach, jak chociażby Złote Tarasy w Warszawie, Stary Browar i Malta w Poznaniu czy Arkady we Wrocławiu. W niektórych z nich znajdują się także oryginalne kawiarnie Cavablanca Cinema Cafe – serwujące mieszankę 100% świeżo wypalanej (najpóźniej 2 tygodnie przed podaniem) kawy Arabica z brazylijskich plantacji segmentu Speciality Coffee.

Do Multikina należy również sieć Silver Screen, z której część kin przeszła rebranding i funkcjonuje pod szyldem Multikina, jako Silver Screen zaś funkcjonuje jedno kino w Łodzi (przy Al. Piłsudskiego).

Ponadto Multikino jest partnerem najważniejszych festiwali filmowych w Polsce – Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, Camerimage i Warszawskiego Festiwalu Filmowego. W 2013 roku sieci przyznano tytuł Superbrands dla najsilniejszych na polskim rynku marek konsumenckich w kategorii „Czas wolny i rozrywka”.

Multikino S.A.
A
ul. Teatralna 5 Elbląg 82-300 
zobacz dojazd»
B
ul. Marszałka Focha 48 Bydgoszcz 85-070 
zobacz dojazd»
C
ul. Kopisto 1 Rzeszów 35-315 
zobacz dojazd»
 
Oferta firmy Multikino S.A. prezentowana przez Groupon.pl 


Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce w sprawie Cookies. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia