Od 49 zł: bilety na amerykański show „ciężarówek-potworów” Monster X Tour w Łodzi, Krakowie lub we Wrocławiu (do -59%)

Ważne

  • Ekstremalne rywalizacje kilkutonowych aut z silnikami o mocy ok. 1500 KM: spektakularne upadki, akrobacje, jazda na tylnych kołach, huk miażdżonych aut
  • Motocross freestyle: pokaz umiejętności jazdy na motorach motocrossowych
  • Możliwość wyboru biletów z Pit Party: impreza poprzedzająca pokaz – możliwość zobaczenia „amerykańskich potworów” z bliska i porozmawiania z ich kierowcami i mechanikami
Warunki

Ważność: groupon ważny w dniu wydarzenia i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje Konto".
Dodatkowe informacje: bilety Groupon Gold Zone upoważniają do wejścia na Pit Party. Bilety Groupon VIP Zone upoważniają do wejścia na Pit Party oraz do cateringu.
Rezerwacja: groupon NIE uprawnia do wejścia na imprezę - aby otrzymać bilet na imprezę, należy wejść na http://www.grouponfan.pl i wymienić groupon na bilet podając kod groupon. W trakcie realizacji grouponu możliwy jest wybór miejsca i wydrukowanie biletu uprawniającego do wejścia na imprezę.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

Istnieje przypuszczenie, że przed powstaniem świata nie było chaosu, lecz zaledwie lekki zamęt. Za to przewiduje się, że właściwy chaos ma dopiero nastać. Z dzisiejszym grouponem podczas Monster X Tour znajdziesz się w centrum zażartych walk gigantycznych trucków oraz rozrzuconych wraków aut zmiażdżonych nie do poznania.

Oferta
Bilety na Monster X Tour 2014 w 1 z 8 opcji:

01.06.2014, Łódź, Atlas Arena
Show o godz. 18
Pit Party 16-17.30 (wejście do 17)
1) 99 zł zamiast 195 zł za bilet w strefie Gold Zone (z wejściem na Pit Party),
2) 69 zł zamiast 135 zł za bilet w strefie Premium Zone,
3) 59 zł zamiast 120 zł za bilet w strefie Fun Zone,
4) 49 zł zamiast 100 zł za bilet w strefie Green Zone,

07.06.2014, Kraków, Stadion Cracovii
Show o godz. 19
Pit Party 17-18.30 (wejście do 18)
5) 199 zł zamiast 310 zł za bilet w strefie VIP Zone (z wejściem na Pit Party oraz catering),
6) 99 zł zamiast 195 zł za bilet w strefie Gold Zone (z wejściem na Pit Party),
7) 69 zł zamiast 135 zł za bilet w Premium Zone,

14.06.2014, Wrocław, Stadion Miejski
Show o godz. 15
8) 49 zł zamiast 120 zł za bilet w Green Zone.

Pit Party to impreza poprzedzająca główny show. Każdy, kto nabędzie bilet VIP oraz Gold, będzie miał okazję podziwiać z bliska kultowe ciężarówki w parku maszyn. To doskonała okazja dla wszystkich fanów motoryzacji do zapoznania się z budową ogromnych pojazdów, zrobienia sobie zdjęcia przy ponad 1,5-metrowych oponach, zdobycia autografów zawodników czy porozmawiania z mechanikami odpowiedzialnymi za ich sprawne funkcjonowanie.

Przeszywający ryk silników, dymy kłębiącego się kurzu i huk bezlitośnie niszczonych samochodów – w taki sposób zostaną przywitani widzowie Monster X Tour. I tak też pozostanie do samego końca show. Na terenie Atlas Areny w Łodzi, Stadionu Cracovii w Krakowie i Stadionu Miejskiego we Wrocławiu staną do zaciekłej rywalizacji najlepsze kilkutonowe monster trucki na świecie, które w samych tylko Stanach Zjednoczonych podziwia blisko 700 000 widzów podczas 80 show rocznie. Zmierzą się w trakcie ekstremalnych wyścigów i potyczek freestylowych, a wraki zgniecionych osobówek i zapach spalonego paliwa to jedyne, co pozostanie z tego spotkania. Im większy aplauz pojawi się na arenie, tym bardziej kierowcy nie będą okazywać litości wszystkiemu, co wpadnie pod monstrualne koła ich bestii. Z bohaterami wieczoru będzie można stanąć oko w oko podczas Pit Party. Ale nie tylko czterokołowe potwory zrobią narobią szumu – kaskaderzy z FMX Stunt Riders zaprezentują się w widowiskowych akrobacjach wykonywanych w powietrzu na motocyklach. Po takim show nikt nie zapanuje nad panującym na widowni chaosem owacji.

Lokalizacja:
Atlas Arena
ul. Bandurskiego 7
94-020 Łódź

Stadion Cracovia
ul. Józefa Kałuży 1
30-962 Kraków

Stadion Miejski Wrocław
ul. Śląska 1
54-118 Wrocław

Makroconcert Polska Sp. z o.o.
A
Józefa Kałuży 1 Kraków 30-962 
zobacz dojazd»
B
Bandurskiego 7 Łódź 94-020 
zobacz dojazd»
C
Śląska 1 Wrocław 54-118 
zobacz dojazd»
 
Oferta firmy Makroconcert Polska Sp. z o.o. prezentowana przez Groupon.pl 


Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce w sprawie Cookies. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia