Karnet na siłownię, zajęcia grupowe, saunę i więcej od 59 zł w Energy Fitness Club – 2 lokalizacje

Ważne
Karnet do Energy Fitness Club
Warunki

Groupon ważny do 31.07.2015 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje Konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Sauna dostępna tylko w klubie przy ul. Legionów. Ścianka wspinaczkowa dostępna tylko w klubie przy ul. Senatorskiej.
Dodatkowe informacje: weź wydrukowany groupon i wymień go na karnet do 31.07.2015. Zakupiony karnet umożliwia korzystanie ze wszystkich zajęć w wybranej lokalizacji. Karnet poranny obejmuje wejścia od pon. do pt. do godz. 16 i w weekendy bez ograniczeń. Rozpisanie treningu indywidualnego i wpisowe w cenie.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

„Achilles miał tylko piętę Achillesa. Ja mam całe ciało Achillesa” – powiedział kiedyś Woody Allen. Jeśli wciąż widzisz niedoskonałości we własnym ciele i pragniesz boskiego wyglądu, postaw na kompleksowy pakiet w Energy Fitness Club.

Wybierz 1 z 8 opcji

Karnet open obejmujący nielimitowane korzystanie z siłowni, zajęć grupowych, sauny (tylko klub ul. Legionów 16), ścianki wspinaczkowej (tylko klub ul. Senatorska 7/9):

  • 79 zł za karnet miesięczny open,
  • 249 zł za karnet 3-miesięczny open,
  • 399 zł za karnet 6-miesięczny open,
  • 729 zł za karnet 12-miesięczny open,
  • 59 zł za karnet miesięczny poranny,
  • 199 zł za karnet 3-miesięczny poranny,
  • 299 zł za karnet 6-miesięczny poranny,
  • 499 zł za karnet 12-miesięczny poranny.

Prestiżowe kluby Energy Fitness Club zadowolą nawet najbardziej wymagających. Karnet upoważnia do nieograniczonego korzystania z tej oazy cielesnej potęgi – można ćwiczyć od poniedziałku do piątku oraz w weekendy w godzinach otwarcia klubu. Poza siłownią warto korzystać z rozmaitych zajęć fitness oraz poddać się relaksującemu i oczyszczającemu działaniu sauny.

Energy Fitness Club

Telewizja TVN Warszawa w swoim autorskim rankingu uznała sieć klubów Energy Fitness Club za najlepsze miejsca do ćwiczeń w stolicy. Również w Łodzi istnieje wybór lokalizacji – można zajrzeć do klubu przy ul. Senatorskiej oraz w Śródmieściu. Profesjonalista zadba tam o indywidualny plan treningowy, dobrany do potrzeb i oczekiwań członków klubu. Do dyspozycji wszystkich są siłownie bogato wyposażone w sprzęt firm Reebok, Technogym i Precor. Z kolei w grafiku znalazły się zajęcia fitness o różnorodnym charakterze, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie.

Dostępne lokalizacje:

Łódź Śródmieście
ul. Legionów 16
90-701 Łódź

Łódź Górna
ul. Senatorska 7/9 (wejście od ulicy Brzozowej)
93-192 Łódź

Energy Fitness Club
A
Legionów 16 Łódź 90-701 
zobacz dojazd»
B
Senatorska 7/9 Łodź 93-192 
zobacz dojazd»
 
Oferta firmy Energy Fitness Club prezentowana przez Groupon.pl 


Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce w sprawie Cookies. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia