Bilet na koncert Backstreet Boys w ERGO ARENIE w Gdańsku od 90 zł

Ważne

  • Ekscytujące wydarzenie muzyczne:  legendarny boysband po raz kolejny w Polsce
  • Wielkie przeboje: np. "Everybody"
  • Lokalizacja: ERGO ARENA 
Warunki

Groupon ważny w dniu wydarzenia i dostępny po zakupie w zakładce "Moje Konto".
Rezerwacja: groupon NIE uprawnia do wejścia na wydarzenie aby otrzymać bilet, należy wejść na http://www.grouponfan.pl i wymienić groupon na bilet podając kod grouponu. W trakcie realizacji grouponu możliwy jest wybór miejsca i wydrukowanie biletu uprawniającego do wejścia na wydarzenie. Z uwagi na względy bezpieczeństwa i z przyczyn technicznych oferta Groupon nie dotyczy osób niepełnosprawnych - mogą one jednak nabyć bilet poprzez wysłanie maila na adres: biuro@imprezyprestige.com, lub tel.: 62 734 62 61. Z wydrukowanym biletem należy udać się do odpowiedniej bramki wejściowej dla danego sektora (informacja o bramce znajduje się na bilecie).
Szczegóły realizacji grouponu znajdziesz TUTAJ
Sprawdź przed zakupem: Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.


Nie trzeba podróży w czasie, by pewne chwile przeżyć na nowo – poczuj klimat lat 90. podczas koncertu Backstreet Boys w ERGO ARENIE w Gdańsku i sprawdź, czy grupa i tym razem poradzi sobie śpiewająco w kontakcie z polską publicznością. 

Oferta
bilet na koncert Backstreet Boys w dniu 27.07.2014 o godz. 20:30 w 1 z 7 opcji:
1) 90 zł za miejsce w Groupon Green Zone (wyłącznie na Groupon),
2) 179 zł za miejsce na trybunie w kategorii III,
3) 219 zł za miejsce na trybunie w kategorii II,
4) 249 zł za miejsce na trybunie w kategorii I,
5) 699 zł za miejsce w Premium VIP,
6) 169 zł za miejsce na Płycie A (miejsca stojące)
7) 269 zł za miejsce na Golden Circle (miejsca stojące)

Po wielkim sukcesie koncertu w hali Torwar (w ciągu kilku minut sprzedało się wtedy kilkaset biletów) grupa Backstreet Boys ponownie przyjeżdża do Polski – tym razem występ odbędzie się 27 lipca w położonej na pograniczu Gdańska i Sopotu hali ERGO ARENA. Backstreet Boys to jeden z największych boysbandów w historii światowej muzyki, który szczyt popularności osiągnął w latach 90. Gigantyczną popularność grupa zdobyła po wydaniu pierwszego albumu "Backstreet Boys" w 1995 roku. Zespół koncertował wtedy na całym świecie, a jego występy za każdym razem przyciągały dziesiątki tysięcy fanów. 

Muzycy mają na swoim koncie wiele nagród – zdobyli między innymi MTV Video Music Award za najlepszy zespołowy teledysk czy MTV Video Music Award w kategorii wybór widzów. Do największych przebojów legendarnego boysbandu należą takie hity jak: "Quit Playing With My Heart", "Everybody", "As Long As You Love Me' czy "Larger Than Life". Podczas koncertu w Polsce grupa oprócz największych hitów zaprezentuje także materiał ze swojej najnowszej płyty "In A World Like This". Organizatorami koncertu są agencja Prestige MJM oraz Radio Złote Przeboje. 

Skład zespołu:

  • Alexander "AJ" McLean – wokal
  • Brian "B-Rock" Littrell – wokal
  • Howard "Howie D " Dorough – wokal
  • Nickolas "Nick" Carter – wokal
  • Kevin "Kev" Richardson – wokal


Prestige MJM
A
Plac Dwóch Miast 1 Gdańsk 80-344 
zobacz dojazd»
 
Oferta firmy Prestige MJM prezentowana przez Groupon.pl 


Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce w sprawie Cookies. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia