Bilety dla 2 osób na dowolny spektakl za 69 zł w Teatrze Nowym im. Kazimierza Dejmka

Ważne
  • Wybrany spektakl: zobacz repertuar
  • Teatr Nowy: ponad 60 lat historii, doświadczony i utalentowany zespół aktorski
Warunki

Ważność: groupon ważny od 18.04.2014 do 14.06.2014 i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje Konto".
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 2 groupony.
Dodatkowe informacje: groupon należy wymienić na bilet w kasie przy ul. Zachodniej 93 (wt.-sob. w godz. 12-19). Groupon można wymienić na dowolny spektakl z repertuaru teatru - z wyłączeniem premier i imprez obcych.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

Dobry spektakl to taki, który powala na deski mocną serią wrażeń i emocji prezentowanych na scenie. Odważ się na sceniczny knock out i z dzisiejszym grouponem wybierz się do Teatru Nowego im. Kazimierza Dejmka w Łodzi na wybrany spektakl.

Oferta

  • 69 zł zamiast 98 zł za bilety dla 2 osób na dowolny spektakl (grany do końca czerwca 2014)

Teatr Nowy im. Kazimierza Dejmka
Teatr powstał w 1949 roku, pierwotnie w gmachu Domu Żołnierza, a założyła go Grupa Młodych Aktorów, którzy mieli zainicjować nowy teatr polityczny. Początkowo w zespole Teatru Nowego były 23 osoby, w tym Kazimierz Dejmek, późniejszy dyrektor teatru, który przyczynił się do ugruntowania pozycji Nowego na polskiej mapie kulturalnej. Dziś teatr nosi jego imię, a rozmaite spektakle, takie jak „Mayday”, „Mistrz i Małgorzata”, „Hamlet” czy „Małe zbrodnie małżeńskie” wciąż cieszą się zainteresowaniem widzów. Miłośnicy sztuki przychodzą też na spotkania literackie i filozoficzne, wystawy oraz perfomanse.

Teatr Nowy im. Kazimierza Dejmka
A
Zachodnia 93 Łódź Łódź (Łódź-Śródmieście) 90-402 
zobacz dojazd»
 
Oferta firmy Teatr Nowy im. Kazimierza Dejmka prezentowana przez Groupon.pl 


Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce w sprawie Cookies. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia