Badanie żywej kropli krwi z paskową analizą moczu od 59,99 zł w Centrum Diet Niskowęglowodanowych Arkadia

od 59,99 zł
Kup jako prezent
26 kupionych

W skrócie

  • Obserwacja pod mikroskopem obrazu żywej kropli krwi: wykrywanie chorób jeszcze przed wystąpieniem objawów
  • Analiza wyników: możliwość doboru środków zaradczych
  • Paskowa analiza moczu: określenie poziomu takich substancji, jak białko, glukoza i innych

Warunki

Ważność: groupon ważny od 10.01.2014 do 11.05.2014 i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje Konto".
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 2 groupony. O terminie wizyty decyduje kolejność zgłoszeń. Oferta nie łączy się z innymi promocjami i rabatami.
Dodatkowe informacje: należy okazać groupon w momencie przybycia (wydruk lub na urządzeniu mobilnym).
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel. 691 866 368. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

Wejść w krew może nie tylko chodzenie z podniesioną głową, mówienie „dzień dobry” czy bieganie o świcie, ale również mniej przyjemne zjawiska. Sprawdź zatem, co płynie w Twoich żyłach i uchroń się przed atakiem różnych dolegliwości, wybierając się z dzisiejszym grouponem do Centrum Diet Niskowęglowodanowych Arkadia.

Oferta
Mikroskopowa obserwacj żywej kropli krwi z omówieniem wyników i z paskową analizą moczu w 1 z 3 opcji:

1) 59,99 zł zamiast 150 zł za pakiet dla 1 osoby,
2) 99,99 zł zamiast 300 zł za pakiet dla 2 osób,
3) 129,99 zł zamiast 450 zł za pakiet dla 3 osób.

Badanie żywej kropli krwi to innowacyjna metoda pozwalająca na wykrycie różnych zaburzeń na długo przed pojawieniem się choroby. Krew pobierana z palca jest następnie obserwowana pod mikroskopem przez ok. 10-20 minut – po tym czasie obumiera. Dzięki profesjonalnej analizie wyników oraz przedsięwzięciu odpowiednich środków zaradczych będziesz mógł w porę zapobiec niepożądanym dolegliwościom.

Dla uzyskania pełnego obrazu stanu organizmu zostanie wykonana analiza paskowa moczu. Związki chemiczne zawarte w paskach po kontakcie z badanymi substancjami zmieniają barwę, co umożliwia ocenę m.in. poziomu pH, białka, glukozy czy związków azotowych, a tym samym pomaga wykryć cukrzycę, nadczynność tarczycy, infekcje układów, obecność bakterii i wiele innych schorzeń.

Centrum Diet Niskowęglowodanowych Arkadia
Arkadia zajmuje się przede wszystkim poradnictwem żywieniowym. W centrum można skorzystać z porad dotyczących prawidłowego stosowania diet niskowęglowodanowych oraz dowiedzieć się, jak odżywianie wpływa na stan organizmu. Na miejscu można również nabyć książki i miesięczniki oraz inne materiały dotyczące żywienia i diety optymalnej. Arkadia proponuje także nieinwazyjne badania i zabiegi m.in. elektroterapeutyczne, terapię wibroakustyczną, diagnostykę kręgosłupa i rehabilitację oraz biodetoksykację.

  1. A

    Arkadia Plus Joanna Bulsza

    Szlak 26 pok. 14 Kraków 31-153

    Sprawdź dojazd

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.