79 zł zamiast 350 zł za kurs manicure hybrydowego Gelosophy w All4Nails

Cena wyjściowa Zniżka Oszczędzasz
350 zł 77% 271 zł
Kup jako prezent
43 kupionych

W skrócie

  • Manicure hybrydowy – malowanie paznokci trwałym lakierem Gelosophy by Astonishing Nails
  • Czterogodzinny kurs
  • Małe 5-osobowe grupy
  • Szkolenie kończy się wydaniem certyfikatu
  • W pełni wyposażone stanowiska i pełna gama produktów do stylizacji

Warunki

  • Groupon ważny przez 3 miesiące od 4.05.2011
  • Oferta obejmuje kurs manicure hybrydowego Gelosophy
  • Konieczna rezerwacja (12) 423 43 43

Powszechnie już wiadomo, że zwykły lakier do paznokci świetnie powstrzymuje oczka w rajstopach. Dla mężatek w Chinach lakier jest skutecznym sposobem na pobudzenie zniechęconego partnera, a dla pewnego Anglika stał się sposobem na nudę - pomalował lakierem swojego fiata. Naucz się za 79 zł używania nowoczesnego lakieru hybrydowego do celu, jaki jest mu przeznaczony – ozdabiania paznokci – podczas kursu w All4Nails.

All4Nails jest wyłącznym dystrybutorem profesjonalnej marki produktów do stylizacji paznokci Astonishing Nails. Firma nie tylko świadczy usługi w ramach studia paznokci, ale przede wszystkim zajmuje się szkoleniem przyszłych manikiurzystek. Do oferty centrum szkoleniowego wprowadzono kurs wykonywana manicure hybrydowego. Warsztaty trwają 4 godziny i odbywają się w małych około 5-osobowych grupach. W trakcie szkolenia nauczysz się wykonywać manicure z lakierem hybrydowym, który jest nowoczesnym rozwiązaniem, pozwalającym na dłuższe utrzymywanie się koloru na paznokciach. Lakiery hybrydowe utwardzane są lampą UV. Podczas kursu zapoznasz się z techniką przygotowania naturalnych paznokci pod hybrydę, a także opanujesz metodę nakładania preparatów i czasu ich utwardzania. Nieominięte zostaną również kwestie usuwania lakierów hybrydowych. Szkolenie kończy się wydaniem certyfikatu Gelosophy by Astonishing Nails. Po czterech godzinach kursu będziesz doskonale wiedzieć do czego użyć lakier hybrydowy, a inne jego zastosowania np. trwałe malowanie ścian, wynikające z nudy sprawdzisz już sam. 

Pozostałe oferty w tej kategorii
Pozostałe oferty w tym mieście
Pozostałe oferty w Polsce
Pozostałe oferty z innych kategorii

15% Bonus Savings
Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
Advertisement