Basen: 5 wejść od 35 zł i więcej w centrum edukacyjno-rekreacjnym Solne Miasto

od 35 zł
Cena wyjściowa Zniżka Oszczędzasz
57,5 zł 39% 22,5 zł
Kup jako prezent
210 kupionych

W skrócie

  • Nowoczesne centrum edukacyjno-rekreacjne - część edukacyjna, Akademia Językowa Open School, sala zabaw, lodowisko
  • Pomysł na aktywne spędzenie czasu dla osób w każdym wieku
  • Korzyści: modelowanie sylwetki, poprawa kondycji, odprężenie i więcej

Warunki

Ważność: groupon ważny od 13.02.2014 do 31.03.2014 i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje Konto".
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 4 groupony, ale wykorzystać maks. 2 groupony.
Dodatkowe informacje: możliwość przyjścia z osobą towarzyszącą i wykorzystać kilka wejść w ramach jednej wizyty. Podczas każdej wizyty należy podać kod zabezpieczający. Ostatnią wizytę należy odbyć do 31.03.2014. Należy okazać groupon w momencie przybycia (wydrukowany lub w aplikacji mobilnej).
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel. 12 297 39 76 W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

Aby być zdrowym jak ryba, warto czasem wskoczyć do wody. Zanurkuj więc w basenie podczas wizyty w Solnym Mieście z dzisiejszym grouponem.

Oferta
wejście na basen (60 min) w 1 z 3 opcji:

1) 35 zł zamiast 57,50 zł za 5 wejść na basen,
2) 65 zł zamiast 115 zł za 10 wejść na basen,
3) 90 zł zamiast 172 zł za 15 wejść na basen.

Solne Miasto
Nowoczesny kryty basen, boiska i korty tenisowe, siłownia oraz centrum konferencyjno-szkoleniowe – a wszystko to w jednym miejscu, aby miłośnicy zdrowego trybu życia mogli korzystać z rozmaitych aktywności. W Solnym Mieście prowadzone są też kursy językowe (m.in. z angielskiego, hiszpańskiego, niemieckiego i włoskiego) dla dzieci i dla dorosłych.

Ci, którzy na basenie czują się niczym ryba w wodzie, zapisać się mogą na aqua aerobik, lekcję nurkowania czy intensywną naukę pływania. Do dyspozycji tych, którzy świetnie czują się z rakietą w ręku, są korty tenisowe (3 ziemne i 2 ze sztuczną nawierzchnią). Dorośli mogą uczestniczyć w zajęciach z instruktorem, a nawet wziąć udział w turnieju, podobnie jak najmłodsi, którzy swe umiejętności mają okazję doskonalić w szkółce tenisowej. 

Na miejscu jest też hala sportowa wyposażona w profesjonalne kosze najazdowe do piłki koszykowej oraz sprzęt do piłki ręcznej, siatkowej i piłki nożnej halowej. Na tych, którzy lubią mierzyć wysoko, czeka ścianka wspinaczkowa, a na tych, którzy chcą wyrzeźbić sylwetkę – siłownia o powierzchni 140 m2, wyposażona w profesjonalne urządzenia (m.in. rowerki, bieżnie, wyciągi, ławeczki do brzuszków czy sztangi krótkie i długie). W ofercie centrum są też zajęcia w grupach: aerobik, joga, pilates oraz taniec. Gdy dorośli trenują, ich pociecha w tym czasie może hasać do woli w sali zabaw, gdzie czeka na nią wiele atrakcji. 

Warto dodać, że w Solnym Mieście miało już miejsce wiele ważnych wydarzeń, w tym Mistrzostwa Europy w Taekwondo.

 Image 1

  1. A

    Solne Miasto

    Tadeusza Kościuszki 15 Wieliczka

    Sprawdź dojazd

15% Bonus Savings
Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
Advertisement