Liposukcja ultradźwiękowa z dermomasażem od 299 zł w Klinice Odnowy Kolagenowej Anna Pikura

od 299 zł
Cena wyjściowa Zniżka Oszczędzasz
4 800 zł 94% 4 501 zł
Kup jako prezent
10 kupionych

W skrócie

  • Liposukcja ultradźwiękowa: nieinwazyjny zabieg wyszczuplający na wybrane partie ciała – utrata od 1 do 4 cm
  • Dermomasaż: mechaniczny masaż w podciśnieniu, skuteczne modelowanie sylwetki i likwidacja cellulitu, ujędrnienie skóry, usuwanie toksyn
  • Oferta limitowana

Warunki

Ważność: groupon ważny od 29.11.2013 do 29.03.2014 i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje Konto"
Dodatkowe informacje:  o terminie przyjęcia decyduje kolejność zgłoszenia. Każdy zabieg wykonywany jest na 1 wybraną partię ciała: ramiona, uda, pośladki, brzuch, kolana, łydki lub boczki. 
Dodatkowo: 2 opakowania Sensation za 209 zł zamiast 418 zł, zestaw Kolagen White + Magical za 319 zł, zestaw Poetica + Serenology za 299 zł, zestaw Sacrum + Kolagen Plus za 1759 zł, zestaw Matmatique + Visiology za 199 zł, zestaw Douxmatique + Serenology za 279 zł, zestaw dla Mężczyzn: Kolagen Intimate for Men + Hydrology za 349 zł, Kolagen Plus za 305 zł, Poetica za 159 zł, zestaw Visiology + Serenology za 199 zł, Douxmatique za 140 zł, Sensilogy za 150 zł. Promocje obowiązują do wyczerpania zapasów. 
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel.: (12) 430 15 83 lub 501 087 886. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem, groupon przepada.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w 1. akapicie jej treści.

Aby rozbić szybę lub inny szklany przedmiot, można użyć krzykliwego sopranu. O wiele bardziej przyjazne dla ucha i reszty ciała są ultradźwięki, które niesłyszalnie i niesłychanie skutecznie rozbijają nadmiar tłuszczyku. Z dzisiejszym grouponem możesz pozbyć się niechcianych fałdek, wybierając pakiet zabiegów liposukcji ultradźwiękowej i dermomasażu w 1 z 3 opcji:

1) 299 zł zamiast 4800 zł za 6 liposukcji i 6 dermomasaży – łącznie 12 zabiegów,
2) 499 zł zamiast 9600 zł za 12 liposukcji i 12 dermomasaży – łącznie 24 zabiegi,
3) 699 zł zamiast 14400 zł za 18 liposukcji i 18 dermomasaży – łącznie 36 zabiegów.

Liposukcja
Liposukcja kawitacyjna to metoda wykorzystująca fale ultradźwiękowe w celu likwidacji niechcianych komórek tłuszczowych. Urządzenie posiada również głowicę na podczerwień IR – jej głównym zadaniem jest rozgrzanie wybranej partii ciała, co sprzyja upłynnieniu tkanki tłuszczowej i głębszemu wnikaniu fali ultradźwiękowej. Połączenie tych dwóch bodźców sprawia, że efekty kuracji są widoczne już po pierwszym zabiegu.

Dermomasaż
Dermomasaż wzmocni skuteczność zabiegu, działając na tkankę łączną podskórną i skórną przy pomocy mechanicznego masażu i podciśnienia. Skóra poddana zostanie pracy okrągłej głowicy, która rozmasuje ją jak wałek ciasto, a to przyspieszy pozbycie się zalegających grudek cellulitowych. Dzięki temu zyskasz kapitał w postaci jędrnej, gładkiej i wymodelowanej sylwetki. A na Twoim wizerunkowym koncie nie będą przyrastać żadne niemile widziane odsetki.

Klinika Odnowy Kolagenowej Anna Pikura
Salony ekskluzywnej sieci Klinik Odnowy Kolagenowej można znaleźć w największych miastach Polski: we Wrocławiu, Krakowie i Gdyni. Instytut może się pochwalić wysokiej klasy sprzętem kosmetycznym oraz zespołem doświadczonych specjalistów z zakresu kosmetologii, który opracowuje zabiegi bazujące na połączeniu walorów kolagenu aktywnego biologicznie z innymi autorskimi propozycjami marki Anna Pikura. Na miejscu można także nabyć ekskluzywne kosmetyki z wyselekcjonowanych, naturalnych składników.


Image 1

  1. A

    Klinika Anna Pikura

    ul. Starowiślna 82, Kraków

    Sprawdź dojazd

15% Bonus Savings
Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
Advertisement