Liposukcja ultradźwiękowa z dermomasażem od 299 zł w Klinice Odnowy Kolagenowej Anna Pikura

od 299 zł
Cena wyjściowa Zniżka Oszczędzasz
4 800 zł 94% 4 501 zł
Kup jako prezent
10 kupionych

W skrócie

  • Liposukcja ultradźwiękowa: nieinwazyjny zabieg wyszczuplający na wybrane partie ciała – utrata od 1 do 4 cm
  • Dermomasaż: mechaniczny masaż w podciśnieniu, skuteczne modelowanie sylwetki i likwidacja cellulitu, ujędrnienie skóry, usuwanie toksyn
  • Oferta limitowana

Warunki

Ważność: groupon ważny od 29.11.2013 do 29.03.2014 i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje Konto"
Dodatkowe informacje:  o terminie przyjęcia decyduje kolejność zgłoszenia. Każdy zabieg wykonywany jest na 1 wybraną partię ciała: ramiona, uda, pośladki, brzuch, kolana, łydki lub boczki. 
Dodatkowo: 2 opakowania Sensation za 209 zł zamiast 418 zł, zestaw Kolagen White + Magical za 319 zł, zestaw Poetica + Serenology za 299 zł, zestaw Sacrum + Kolagen Plus za 1759 zł, zestaw Matmatique + Visiology za 199 zł, zestaw Douxmatique + Serenology za 279 zł, zestaw dla Mężczyzn: Kolagen Intimate for Men + Hydrology za 349 zł, Kolagen Plus za 305 zł, Poetica za 159 zł, zestaw Visiology + Serenology za 199 zł, Douxmatique za 140 zł, Sensilogy za 150 zł. Promocje obowiązują do wyczerpania zapasów. 
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel.: (12) 430 15 83 lub 501 087 886. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem, groupon przepada.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w 1. akapicie jej treści.

Aby rozbić szybę lub inny szklany przedmiot, można użyć krzykliwego sopranu. O wiele bardziej przyjazne dla ucha i reszty ciała są ultradźwięki, które niesłyszalnie i niesłychanie skutecznie rozbijają nadmiar tłuszczyku. Z dzisiejszym grouponem możesz pozbyć się niechcianych fałdek, wybierając pakiet zabiegów liposukcji ultradźwiękowej i dermomasażu w 1 z 3 opcji:

1) 299 zł zamiast 4800 zł za 6 liposukcji i 6 dermomasaży – łącznie 12 zabiegów,
2) 499 zł zamiast 9600 zł za 12 liposukcji i 12 dermomasaży – łącznie 24 zabiegi,
3) 699 zł zamiast 14400 zł za 18 liposukcji i 18 dermomasaży – łącznie 36 zabiegów.

Liposukcja
Liposukcja kawitacyjna to metoda wykorzystująca fale ultradźwiękowe w celu likwidacji niechcianych komórek tłuszczowych. Urządzenie posiada również głowicę na podczerwień IR – jej głównym zadaniem jest rozgrzanie wybranej partii ciała, co sprzyja upłynnieniu tkanki tłuszczowej i głębszemu wnikaniu fali ultradźwiękowej. Połączenie tych dwóch bodźców sprawia, że efekty kuracji są widoczne już po pierwszym zabiegu.

Dermomasaż
Dermomasaż wzmocni skuteczność zabiegu, działając na tkankę łączną podskórną i skórną przy pomocy mechanicznego masażu i podciśnienia. Skóra poddana zostanie pracy okrągłej głowicy, która rozmasuje ją jak wałek ciasto, a to przyspieszy pozbycie się zalegających grudek cellulitowych. Dzięki temu zyskasz kapitał w postaci jędrnej, gładkiej i wymodelowanej sylwetki. A na Twoim wizerunkowym koncie nie będą przyrastać żadne niemile widziane odsetki.

Klinika Odnowy Kolagenowej Anna Pikura
Salony ekskluzywnej sieci Klinik Odnowy Kolagenowej można znaleźć w największych miastach Polski: we Wrocławiu, Krakowie i Gdyni. Instytut może się pochwalić wysokiej klasy sprzętem kosmetycznym oraz zespołem doświadczonych specjalistów z zakresu kosmetologii, który opracowuje zabiegi bazujące na połączeniu walorów kolagenu aktywnego biologicznie z innymi autorskimi propozycjami marki Anna Pikura. Na miejscu można także nabyć ekskluzywne kosmetyki z wyselekcjonowanych, naturalnych składników.


Image 1

  1. A

    Klinika Anna Pikura

    ul. Starowiślna 82, Kraków

    Sprawdź dojazd