Likwidacja zmarszczek kwasem hialuronowym za 199 zł w Dermedika (zamiast 550 zł)

Cena wyjściowa Zniżka Oszczędzasz
550 zł 64% 351 zł
Kup jako prezent
10 kupionych

W skrócie

  • Skuteczny sposób na wygładzenie zmarszczek mimicznych i zapobieganie ich powstawaniu
  • Kwas hialuronowy: naturalnie występująca w organizmie substancja odpowiedzialna za jędrność skóry
  • Oferta limitowana

Warunki

Ważność: groupon ważny od 11.09.2013 do 11.03.2014 i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje Konto".
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 1 groupon.
Rezerwacja: tel. 12 626 22 77 lub 795 462 071. 
W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem, groupon przepada
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w 1. akapicie jej treści.

Nie martw się zmarszczkami – pozbądź się ich, korzystając z kwasu hialuronowego. Odwiedź gabinet Dermedika, gdzie za zabieg usuwania bruzdy nosowo-wargowej, lwiej zmarszczki lub doliny łez zapłacisz 199 zł zamiast 550 zł.

Usuwanie zmarszczek
Kwas hialuronowy to naturalnie występujący w skórze związek, którego ilość z czasem zanika, co owocuje niemiłym efektem rozpadu kolagenu i utratą jędrności tkanki. Proces ten może zahamować aplikacja w pełni przebadanego klinicznie preparatu. Skóra odzyskuje sprężystość i elastyczność, znikają drobne zmarszczki, a głębsze bruzdy zostają spłycone. Warto dodać, że kwas hialuronowy stosowany w gabinecie kosmetycznym jest całkowicie wchłaniany przez skórę, dlatego zabieg z jego użyciem jest w pełni bezpieczny.

Dermedika
Salon piękności, który w swojej działalności kieruje się dewizą "piękniejsza z dnia na dzień". Wykwalifikowani specjaliści zatrudnieni w Dermedice przeprowadzają zabiegi z zakresu medycyny estetycznej - powiększanie piersi, usuwanie bruzd pod oczami czy lifting twarzy to tylko niektóre z nich. W salonie można też zafundować sobie depilację laserem IPL, mikrodermabrazję, liposukcję ultradźwiękową i inne usługi kosmetyczne. Wszystko to na sprzęcie najwyższej klasy i przy użyciu nowoczesnych technologii.

  1. A

    Dermedika

    Fieldorfa Nila 12 31-209 Kraków

    Sprawdź dojazd

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.