Likwidacja zmarszczek kwasem hialuronowym za 199 zł w Dermedika (zamiast 550 zł)

Cena wyjściowa Zniżka Oszczędzasz
550 zł 64% 351 zł
Kup jako prezent
10 kupionych

W skrócie

  • Skuteczny sposób na wygładzenie zmarszczek mimicznych i zapobieganie ich powstawaniu
  • Kwas hialuronowy: naturalnie występująca w organizmie substancja odpowiedzialna za jędrność skóry
  • Oferta limitowana

Warunki

Ważność: groupon ważny od 11.09.2013 do 11.03.2014 i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje Konto".
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 1 groupon.
Rezerwacja: tel. 12 626 22 77 lub 795 462 071. 
W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem, groupon przepada
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w 1. akapicie jej treści.

Nie martw się zmarszczkami – pozbądź się ich, korzystając z kwasu hialuronowego. Odwiedź gabinet Dermedika, gdzie za zabieg usuwania bruzdy nosowo-wargowej, lwiej zmarszczki lub doliny łez zapłacisz 199 zł zamiast 550 zł.

Usuwanie zmarszczek
Kwas hialuronowy to naturalnie występujący w skórze związek, którego ilość z czasem zanika, co owocuje niemiłym efektem rozpadu kolagenu i utratą jędrności tkanki. Proces ten może zahamować aplikacja w pełni przebadanego klinicznie preparatu. Skóra odzyskuje sprężystość i elastyczność, znikają drobne zmarszczki, a głębsze bruzdy zostają spłycone. Warto dodać, że kwas hialuronowy stosowany w gabinecie kosmetycznym jest całkowicie wchłaniany przez skórę, dlatego zabieg z jego użyciem jest w pełni bezpieczny.

Dermedika
Salon piękności, który w swojej działalności kieruje się dewizą "piękniejsza z dnia na dzień". Wykwalifikowani specjaliści zatrudnieni w Dermedice przeprowadzają zabiegi z zakresu medycyny estetycznej - powiększanie piersi, usuwanie bruzd pod oczami czy lifting twarzy to tylko niektóre z nich. W salonie można też zafundować sobie depilację laserem IPL, mikrodermabrazję, liposukcję ultradźwiękową i inne usługi kosmetyczne. Wszystko to na sprzęcie najwyższej klasy i przy użyciu nowoczesnych technologii.

  1. A

    Dermedika

    Fieldorfa Nila 12 31-209 Kraków

    Sprawdź dojazd

15% Bonus Savings
Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
Advertisement