Ceramiczny aparat ortodontyczny na 1 łuk zębowy z konsultacją i więcej za 999 zł w Albusdent

Kup jako prezent
14 kupionych

W skrócie

Image 1
  • Aparat ceramiczny (tzw. aparat estetyczny): kolor zamków dopasowany do odcienia zębów – mniej widoczny od klasycznego aparatu
  • Leczenie wad zgryzu: właściwe ustawienie zębów – piękny i zdrowy uśmiech
  • Wstępna konsultacja i plan leczenia w cenie grouponu

Warunki

Ważność: groupon ważny od 02.10.2013 do 22.02.2014 i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje Konto"
Ograniczenia: Oferta nie łączy się z innymi promocjami. 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 1 groupon. 
Dodatkowe informacje: Złota Karta Rabatowa uprawniająca do zakupu usług przed i w trakcie leczenia za 90% ich wartości. Oferta nie obejmuje kosztów zdjęć, wizyt kontrolnych, wymiany łuków i nakładek retencyjnych oraz modeli diagnostycznych. Przychodnia zastrzega sobie prawo do odstąpienia od leczenia w przypadku, kiedy byłoby ono niezgodne z zasadami prawidłowego postępowania lekarskiego. W przypadku, gdy lekarz stwierdzi, że założenie aparatu jest niemożliwe, klient otrzyma zwrot pieniędzy od firmy Groupon.
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel.: (12) 376 00 00 lub recepcja@albusdent.pl
W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem, groupon przepada
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w 1. akapicie jej treści

W uzębieniu – inaczej niż w architekturze – fantazyjne kształty łuku nie są ozdobą godną podziwu. Skorzystaj ze stałego aparatu ceramicznego za 999 zł w Albusdent, a Twoje zęby będą znakomicie się prezentować.

Wybór estetów
Po wstępnej konsultacji specjalista zaplanuje przebieg procesu leczenia, a następnie założy jeden łuk stałego aparatu ceramicznego, który pomoże uzyskać idealny, piękny uśmiech. Specjalne zamki oraz gumki, dopasowane kolorystycznie do odcienia zębów, będą praktycznie niewidoczne, co zwiększy komfort psychiczny.

Praktyczne rozwiązanie
Zakładanie aparatu nie jest bolesne, a dyskomfort związany z początkowym noszeniem szybko złagodzą myśli o szeregu równych zębów. Nie musisz również rezygnować z ulubionych potraw – aparat nie utrudnia jedzenia, a właściwa higiena sprawi, że będzie on niemal niezauważalny.

Albusdent
To wielostanowiskowa przychodnia oraz pracownia rentgenowska, korzystająca ze sprzętu medycznego jednego z wiodących producentów w tej branży – firmy Gendex. Wnętrza gabinetów są przestronne i klimatyzowane, co znacznie podnosi komfort wizyty.  A rozbrzmiewające tam łagodne dźwięki muzyki i ciekawy wystrój pokoi ułatwia zrelaksowanie się w oczekiwaniu na zabieg. Gabinet jest także przyjazny dzieciom, specjalnie dla nich przygotowany jest specjalny kącik zabaw i rozrywki.

Image 1

Image 1

  1. A

    Albusdent

    Balicka 73 30-149 Kraków

    Sprawdź dojazd

15% Bonus Savings
Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
Advertisement