Pedicure (29 zł) oraz manicure, masaż stóp i peeling (39 zł) w AB Beauty Z dzisiejszym grouponem nie musisz nawet kiwnąć palcem, by zapewnić swoim dłoniom i stopom znakomity wygląd. Wybierz się do AB Beauty, gdzie czeka na Ciebie 1 z 3 opcji: 1) 29 zł zamiast 70 zł za pedicure (klasyczny lub leczniczy), 2) 39 zł zamiast 155 zł za manicure (biologicz... zapisz się- 59%

Pedicure (29 zł) oraz manicure, masaż stóp i peeling (39 zł) w AB Beauty

Kupon od AB Beauty Agata Sala Kraków
Ważne
  • Manicure i pedicure: kompleksowa pielęgnacja paznokci u dłoni i stóp
  • Kilka rodzajów zabiegu do wyboru: biologiczny, klasyczny, japoński lub leczniczy
  • Oferta limitowana 
Warunki

Ważność: groupon ważny od 10.07.2013 do 10.01.2014 i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje Konto".
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 1 groupon. 
Dodatkowe informacje: dodatkowo 10% rabatu na zakup kosmetyków do pielęgnacji dłoni i stóp. 
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel. 698 339 707 w ciągu 4 miesięcy od zakupu grouponu. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem, groupon przepada.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w 1. akapicie jej treści.

Z dzisiejszym grouponem nie musisz nawet kiwnąć palcem, by zapewnić swoim dłoniom i stopom znakomity wygląd. Wybierz się do AB Beauty, gdzie czeka na Ciebie 1 z 3 opcji:

1) 29 zł zamiast 70 zł za pedicure (klasyczny lub leczniczy),
2) 39 zł zamiast 155 zł za manicure (biologiczny, klasyczny lub japoński) oraz pedicure (klasyczny lub leczniczy), masaż stóp i peeling,
3) 49 zł zamiast 225 zł za opcję 2. + parafinę lub hybrydę na stopy.

Manicure i pedicure
Pierwszym krokiem będzie nadanie płytce odpowiedniego kształtu. Kosmetyczka pomoże pozbyć się także nieestetycznych skórek. Zabieg w wersji biologicznej jest szczególnie bezpieczny dla paznokci, gdyż wykonuje się go bez użycia metalowych narzędzi. Do wyboru masz także odmianę japońską, dzięki której płytka będzie wzmocniona i nabierze subtelnego połysku. Pedicure leczniczy pomoże z kolei uporać się z problemami stóp, takimi jak np. wrastające paznokcie. 

AB Beauty
Nowo otwarty salon fryzjersko-kosmetyczny AB Beauty oferuje klientom zabiegi dobrane indywidualnie do potrzeb ich skóry i struktury włosów. Styliści mogą poszczycić się licznymi certyfikatami, które potwierdzają zdobyte przez nich umiejętności. Choć wiedzę zdążyli pogłębić w trakcie wieloletniej praktyki w zawodzie, wciąż uczestniczą w licznych szkoleniach, by być na bieżąco z najnowszymi trendami w modzie i urodzie. Specjalnością AB Beauty są zabiegi regenerujące zniszczone włosy, których efekty można przedłużyć dzięki profesjonalnym kosmetykom fryzjerskim kupionym w salonie.
 

AB Beauty Agata Sala
 
Oferta firmy AB Beauty Agata Sala prezentowana przez Groupon.pl 


Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce w sprawie Cookies. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia