Bilet na 8-minutowy przejazd gokartem za 19,99 zł i więcej opcji od Racing Kart ( -43%)

Ważne
Bilet na tor kartingowy
Warunki

Groupon ważny do 30.06.2015 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje Konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 1 gorupon. Ograniczenie wiekowe: min. 7 lat (130 cm wzrostu). Oferta niedostępna w niedziele i święta. Pakiet przejazdów należy zrealizować w ciągu jednej wizyty. 
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Konieczne posiadanie kominiarki (możliwość dokupienia za 6 zł/szt.) Po zakupie otrzymasz fakturę wyłącznie na dane osobowe z Twojego konta Groupon. 
Konieczna rezerwacja tel. 798 304 060 z min. 48-godz.wyprzedzeniem, z podaniem kodu groupon oraz kodu zabezpieczającego, w godzinach otwarcia toru. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada. Konieczne stawienie się z min. 10-min wyprzedzeniem.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Nie trzeba decydować się na niebezpieczną jazdę bez trzymanki, by poczuć adrenalinę i wiatr we włosach. Przeżyj niespotykane emocje na torze kartingowym z dzisiejszym grouponem w Racing Kart.

Wybierz 1 z 3 opcji

8-minutowy przejazd gokartem:

  • 19,99 zł zamiast 35 zł za bilet na 1 przejazd,
  • 39,99 zł zamiast 70 zł za bilet na 2 przejazdy,
  • 79,99 zł zamiast 140 zł za bilet na 4 przejazdy.

Racing Kart

Nie tylko miłośnicy sportów motorowych mogą poczuć nutę adrenaliny na krakowskim torze kartingowym. Dobra i bezpieczna zabawa możliwa jest dzięki opiece wykwalifikowanego personelu – dzięki temu nawet amatorzy mogą spróbować tego typu rozrywki. Firma oddaje do dyspozycji klientów nowoczesny i ogrzewany tor, 15 gokartów firmy Sodi – RT8, a także szereg dodatkowych urozmaiceń, m.in. symulatory gier oraz możliwość pomiaru czasu AMB z dokładnością do 0,001 sekundy.

Oprócz oferty indywidualnej firma proponuje również wynajem toru na wyłączność dla firm i grup zorganizowanych, co stanowi dobry pomysł na imprezę integracyjną lub okolicznościową (np. urodziny, wieczór kawalerski).

Racing Kart
A
ul. Sulechów 108a Kraków 32-010 
zobacz dojazd»
 
Oferta firmy Racing Kart prezentowana przez Groupon.pl 


Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce w sprawie Cookies. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia