Paintball z wyposażeniem dla 4 osób za 79,99 zł i więcej opcji w Big Game – 3 lokalizacje

Ważne

Pomysł na spotkanie w gronie przyjaciół lub zabawę integracyjną: duży wybór wciągających scenariuszy

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Możliwość zakupu dodatkowych kulek – 100 szt. za 15 zł, 500 szt. za 60 zł. Z grouponu można skorzystać od pon. do ndz. w godz. 9-20.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Wybierz 1 z 4 opcji

Gra w paintball:

  • 79,99 zł zamiast 260 zł za pakiet dla 4 osób,
  • 115,99 zł zamiast 390 zł za pakiet dla 6 osób,
  • 149,99 zł zamiast 520 zł za pakiet dla 8 osób,
  • 185,99 zł zamiast 650 zł za pakiet dla 10 osób.

W pakiecie: marker, po 100 kulek na osobę, mundur (w wypadku gry w warunkach zimowych nieprzemakalny mundur zimowy), sprzęt i sesję zdjęciowa.

Gra w paintball to szansa by zaczerpnąć dużej dawki adrenaliny i dać upust emocjom m.in. w Katowickim Bastionie – profesjonalnie przygotowanej arenie paintballowej, umiejscowionej bardzo blisko centrum Katowic (dzielnica Murcki) na „leśnej polanie” w głębi lasu. 

W oparciu o zdobyte przez lata doświadczenie w prowadzeniu imprez plenerowych organizatorzy imprezy przygotowali kącik „wypoczynkowy”, z którego – bez masek i ochronnego stroju – można obserwować przebieg rozgrywek.

Big Game
Już od 2004 roku firma zapewnia wielbicielom paintballu ekstremalne emocje podczas organizowanych imprez. Odbywają się one na specjalnie do tego przygotowanych polach bitwy w Katowicach, Krakowie, Tarnowie i Nowym Targu. 

Wcześniej jednak wszyscy uczestnicy zabawy otrzymują wytrzymałe ochronne mundury goreteksowe, bezpieczne i komfortowe maski z podwójną szybką (która zabezpiecza przed parowaniem), a także nowoczesne markery, loadery i system zasilający HP. Na życzenie można także uwiecznić zabawę podczas sesji zdjęciowej.

A
Goetla Walerego 9 Katowice 40-749 
zobacz dojazd»
B
Łutnia Kraków 30-799 
zobacz dojazd»
C
Forteczna Kraków 30-437 
zobacz dojazd»
 
Oferta firmy Big Game prezentowana przez Groupon.pl 


Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce w sprawie Cookies. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia