Paintball z wyposażeniem: 79,99 zł za grę dla 4 osób i więcej opcji w Paintball Big-Game

Ważne

Pełne wyposażenie:marker (pistolety elektryczne), po 100 kulek na osobę, mundury (w wypadku gry w warunkach zimowych – mundur zimowy)

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce "Moje konto".
Ograniczenia: 1 osoba może wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: weź groupon  na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Dodatkowe opłaty: 15zł/100 kulek, 60zł/500 kulek.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Puszczenie farby jest dla niektórych niebywałą uciechą, ale może prowadzić do ostrych konsekwencji. Celuj z ukrycia bez zdradzania swojej pozycji podczas paintballowych rozgrywek w Paintball Big-Game.

Oferta
Pakiet do gry w paintball w 1 z 4 opcji:

1) 79,99 zł zamiast 260 zł za pakiety dla 4 osób,
2) 115,99 zł zamiast 390 zł za pakiety dla 6 osób,
3) 149,99 zł zamiast 520 zł za pakiety dla 8 osób,
4) 185,99 zł zamiast 650 zł za pakiety dla 10 osób.

Mając mundur, maskę oraz lekki i wygodny marker, można wyruszyć na wielką bitwę. Do wyboru jest jedna z trzech lokalizacji. Krakowski Fort to miejsce specjalnie przystosowane do paintballu – drewniane fortyfikacje, różnorodne okopy i mnóstwo innych miejscówek do przyjmowania pozycji do strzału. Z kolei krakowskie Brzegi to pole z mnóstwem beczek i drewnianych warowni. Do wystrzelania każdy uczestnik dostanie 100 kulek, ale jeśli uzna, że to za mało, istnieje możliwość dokupienia kolejnych 100 lub 500. Po zakończeniu imprezy można strzelić sobie jeszcze raz – tym razem pamiątkową sesję zdjęciową.

Paintball Big-Game
Fabryka ekstremalnych emocji – tak można opisać powstałą w 2004 roku firmę, która poprzez grę w paintball umożliwia klientom przeżycie niecodziennych wrażeń. Dzięki otwarciu na sugestie graczy Paintball Big-Game udoskonalił swoją ofertę i jest obecnie jedną z najbardziej rozpoznawalnych na Śląsku marek w swojej branży. Organizuje imprezy paintballowe dla klientów indywidualnych i firm na terenie Krakowa, Katowic i Tarnowa.

Interskills
A
Walerego Getla 9 Katowice 40-749 
zobacz dojazd»
B
ul. Łutnia Kraków 30-799 
zobacz dojazd»
C
Krakowski Fort ul. Forteczna, Krakowskie Brzegi ul. Łutnia kraków 30-437 
zobacz dojazd»
 
Oferta firmy Interskills prezentowana przez Groupon.pl 


Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce w sprawie Cookies. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia