Karnet na zumbę®: 119,99 zł za 12 zajęć i więcej opcji w Infinity Fitness (-50%)

Ważne
  • Instruktorka zumby®: Alicja Turczyńska-Bryl
  • Alternatywa dla tradycyjnego fitnessu: połączenie aerobiku i tańców latynoskich
Warunki

Ważność: groupon ważny do 20.07.2014 i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje Konto".
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta skierowana tylko do nowych klientów.
Dodatkowe informacje: należy okazać groupon w momencie przybycia (wydruk lub na urządzeniu mobilnym).
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel. 881 478 083. 
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

Zamiast czekać na spontaniczny przypływ energii, dokładnie zaplanuj jej wybuch z dzisiejszym grouponem. Pomoże Ci w tym karnet na zumbę® w Infinity Fitness.

Oferta
karnet na zajęcia zumby® w 1 z 3 opcji:

1) 119,99 zł zamiast 240 zł za 12 wejść,
2) 239,99 zł zamiast 480 zł za 24 wejścia,
3) 479,99 zł zamiast 960 zł za 48 wejść.

Zumba® to specyficzny system fitness, który wykorzystuje elementy aerobiku oraz porywających tańców rodem z Ameryki Łacińskiej i Karaibów – m.in. salsy, samby, merengue i reggaetonu. Proste kroki taneczne, ciekawe kombinacje ruchów i motywująca muzyka, tworzą imprezową atmosferę, która porywa do zabawy.

Dni i godziny zajęć: pon. godz. 16, wt. godz. 19, śr. godz.: 9, 10, 17, sob. godz. 12. Czas trwania pojedynczych zajęć to 60 min.

Infinity Fitness
Ulokowane nieopodal Krakowskich Błoni studio Infinity Fitness to prawdziwe zagłębie sportowych aktywistów. Sprzyja temu nie tylko szeroka oferta klubu z Akademią biegacza, strefą fitness, spiningiem, siłownią, regenerującą sauną fińską i specjalistami od treningu personalnego, ale również duży nacisk na profesjonalne wyposażenie (sprzęt siłowy światowej marki Star Trac R) oraz gotowość wszechstronnych instruktorów do udzielania niezbędnych informacji i fachowych porad.

Infinity Fitness
A
Reymonta 22 Kraków 30-059 
zobacz dojazd»
 
Oferta firmy Infinity Fitness prezentowana przez Groupon.pl 


Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce w sprawie Cookies. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia