Bilet wstępu dla 2 osób (24,99 zł) lub całej rodziny (od 34,99 zł) do Parku Rozrywki Dinolandia (do -47%)

Ważne
  • Park Rozrywki Dinolandia: trasa tyrolkowa, ścianka wspinaczkowa, jaskinia, minigolf i wiele innych atrakcji
  • Rozrywka dla całej rodziny
Warunki

Groupon ważny do 30.09.2014 i dostępny po zakupie w zakładce "Moje konto".
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 10 grouponów, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta nie łączy się z innymi promocjami.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

To prawda – dinozaury wyginęły ponad 66 milionów lat temu. Jest jednak miejsce na ziemi, które nadal tętni ich życiem. Z dzisiejszym grouponem wybierz się do Parku Rozrywki Dinolandia i przekonaj się, czy zwierzęta te zasługują na miano największych z gadów.

Oferta
Bilet wejścia do Parku Rozrywki Dinolandia w 1 z 3 opcji:

1) 24,99 zł zamiast 44 zł za bilet dla 2 osób,
2) 34,99 zł zamiast 66 zł za bilet dla 3 osób,
3) 49,99 zł zamiast 88 zł za bilet dla 4 osób.

Park Rozrywki Dinolandia
Pomiędzy Wadowicami a Andrychowem rozciąga się kraina zabawy. Mieszka w niej ponad 50 różnej wielkości dinozaurów oraz pterozaury, ichtiozaury i wiele innych prehistorycznych stworzeń. Wszystkie zwierzaki przybyły do Polski ze Stanów Zjednoczonych. W Dinolandii znajdują się również dwa tory do minigolfa, pola do gry w pétanque, ściana wspinaczkowa oraz tyrolkowe trasy zjazdowe.

Najmłodsi skorzystać mogą z parku linowego i placu zabaw, a na najodważniejszych zwiedzających czeka Jaskinia Tajemnic. W parku na plaży czeka na zdobywców ukryty szkielet dinozaura. Po dniu pełnym wrażeń warto chwilkę odsapnąć i skosztować przysmaków restauracji T.rextaurant. W samej Dinolandii zlokalizowanych jest kilka punktów gastronomicznych. Każdy maluch, chcący na dłużej zachować wspomnienia z przygody w Parku, zabrać może do domu pamiątkę zakupioną w sklepiku.


Park Rozrywki Dinolandia
A
Wadowicka 167 Inwałd 34-120 
zobacz dojazd»
 
Oferta firmy Park Rozrywki Dinolandia prezentowana przez Groupon.pl 


Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce w sprawie Cookies. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia