Start już wkrótce: U nas 50% zniżki do najlepszych restauracji, spa i kin w mieście! Zapisz się na newsletter już teraz!

Cena wyjściowa Zniżka Oszczędzasz
100 zł 50% 50 zł
Kup jako prezent
3 kupionych

W skrócie

Ważne

  • Ważne 1
  • Ważne 2
  • Ważne 3

Warunki

Warunki

  • Warunek 1
  • Warunek 2
  • Warunek 3

Witajcie w Groupon,

 

Wkrótce spotkacie nas w Waszym mieście. Jesteśmy odkrywcami, którzy pokazują Wam najlepsze miejsca i usługi w najkorzystniejszych cenach. Dostarczamy zniżek od 50 do 90% na restauracje, SPA, kino, teatr, gokarty, siłownie, wszelkie aktywne formy spędzania wolnego czasu i wiele innych przyjemności. Codziennie staramy się zaskakiwać. Wybieramy najlepsze miejsca i usługi, oferując najwyższe zniżki. Jako pionierzy, pierwsi dotarliśmy z naszymi ofertami do 16 polskich miast.

 

Groupon to największy na świecie serwis internetowy umożliwiający zakupy grupowe w sieci, obecny w już 22 krajach. Przekonajcie się o sile zakupów grupowych. Chcecie otrzymywać zniżki od 50 do 90 procent na wszystko, na co macie ochotę? Zaufajcie nam, a następnego dnia dostaniecie jeszcze więcej. Pokazujemy jak zaoszczędzić już ponad dwóm milionom internautów w całej Polsce. Przywitajcie nas W Waszym mieście!

 

* Zostań z nami i zapisz się do Newslettera Groupon. Będziemy informować Cię na bieżąco o naszych ofertach. Groupon – Twoje miasto za pół ceny.


15% Bonus Savings
Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
Advertisement