Start już wkrótce: U nas 50% zniżki do najlepszych restauracji, spa i kin w mieście! Zapisz się na newsletter już teraz!

Cena wyjściowa Zniżka Oszczędzasz
100 zł 50% 50 zł
Kup jako prezent
3 kupionych

W skrócie

Ważne

  • Ważne 1
  • Ważne 2
  • Ważne 3

Warunki

Warunki

  • Warunek 1
  • Warunek 2
  • Warunek 3

Witajcie w Groupon,

 

Wkrótce spotkacie nas w Waszym mieście. Jesteśmy odkrywcami, którzy pokazują Wam najlepsze miejsca i usługi w najkorzystniejszych cenach. Dostarczamy zniżek od 50 do 90% na restauracje, SPA, kino, teatr, gokarty, siłownie, wszelkie aktywne formy spędzania wolnego czasu i wiele innych przyjemności. Codziennie staramy się zaskakiwać. Wybieramy najlepsze miejsca i usługi, oferując najwyższe zniżki. Jako pionierzy, pierwsi dotarliśmy z naszymi ofertami do 16 polskich miast.

 

Groupon to największy na świecie serwis internetowy umożliwiający zakupy grupowe w sieci, obecny w już 22 krajach. Przekonajcie się o sile zakupów grupowych. Chcecie otrzymywać zniżki od 50 do 90 procent na wszystko, na co macie ochotę? Zaufajcie nam, a następnego dnia dostaniecie jeszcze więcej. Pokazujemy jak zaoszczędzić już ponad dwóm milionom internautów w całej Polsce. Przywitajcie nas W Waszym mieście!

 

* Zostań z nami i zapisz się do Newslettera Groupon. Będziemy informować Cię na bieżąco o naszych ofertach. Groupon – Twoje miasto za pół ceny.


By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.