2 bilety na koncert „Muzyka zespołu Queen symfonicznie" za 119,99 zł w Kieleckim Centrum Kultury

119,99 zł
Cena wyjściowa Zniżka Oszczędzasz
180 zł 33% 60,01 zł
Kup jako prezent
35 kupionych

W skrócie

 • Połączenie muzyki symfonicznej z rockowymi brzmieniami 
 • Największe hity w rockowych aranżacjach: "We Will Rock You", "We Are The Champions", "Bohemian Rhapsody" 
 • Termin: 19.10.2013 godz. 19 

Warunki

Ważność: groupon ważny w dniu koncertu i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje Konto".
Dodatkowe informacje: miejsca numerowane. Kontakt tel.: 514 760 920. 
Rezerwacja: zamiana grouponu na bilet w dniu i miejscu koncertu w godz. 17-19
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w 1. akapicie jej treści.

Z muzyką jest trochę jak z kawą – zmieszanie gatunków pozwala stworzyć niepowtarzalną kompozycję. Sprawdź, co wyjdzie z połączenia muzyki symfonicznej i rockowej - kup dzisiejszy groupon.

Oferta

 • 119,99 zł zamiast 180 zł za 2 bilety na koncert „Muzyka zespołu Queen symfonicznie" w dniu 19.10.2013 o godz. 19.
   

Projekt Muzyka Queen Symfonicznie rozpoczął swoją widowiskową przygodę w 2011 r. i od tamtej pory zagrał 11 koncertów. Ponad 9000 osób miało już okazję zobaczyć Mariusza Ostrowskiego, który wciela się w rolę Freddiego Mercury'ego. Śpiewający aktor występuję wspólnie z orkiestrą Alla Vienna i 19-osobowym chórem Vivid Singers. "Muzyka zespołu QUEEN symfonicznie" w ich wykonaniu to połączenie symfonicznych pierwiastków muzyki zespołu Queen z rockowym potencjałem orkiestry i  chóru. 

Koncert podzielony jest na dwie części. W pierwszej zabrzmią utwory zróżnicowane stylistycznie, w wybiórczy sposób odzwierciedlające dyskografię zespołu. Premierowe opracowania, stworzone specjalnie na tę okazję przez Jana Niedźwieckiego będą prezentowane w towarzystwie nastrojowego światła. Druga część koncertu to show w stylu Queen. Zagrane zostaną największe hity w rockowych aranżacjach: gitara basowa zamiast kontrabasu, dynamiczne nagłośnienie, kolorowe światła.  

 Image 1

 1. A

  Agencja Artystyczna Monolit

  Plac Stanisława Moniuszki 2 25-334 Kielce

  Sprawdź dojazd

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.