2 bilety wstępu do Mega Parku z safari, krainą Flinstonów, Dzikim Zachodem i więcej za 26 zł

Ważne
  • 7 światów Mega Parku: kraina Asteriksa i Obeliksa, kraina bajek, baśni i legend, dinozaury i więcej
  • Westernowe miasteczko Kansas City: m.in. spotkanie z szeryfem i poszukiwanie złota
  • Lokalizacja: nieopodal Grudziądza, w sąsiedztwie Jeziora Rudnickiego
Warunki

Ważność: groupon ważny do 30.09.2014 - w okresach 25.04-27.06 i 01-30.09.2014 jedynie w weekendy i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje Konto".
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 20 grouponów, ale wykorzystać maks. 10 grouponów.
Dodatkowe informacje: należy okazać wydrukowany groupon w kasie Parku.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

Powiedzenie „od przybytku głowa nie boli” z pewnością towarzyszyło wszystkim poszukiwaczom złota. Z dzisiejszym grouponem możesz wcielić się w ich rolę, a o zawrót głowy przyprawią Cię niezmierzone pokłady atrakcji, jakie czekają na Ciebie w Mega Parku.

Oferta
bilety wstępu do Mega Parku w 1 z 3 opcji do wyboru:

1) 26 zł zamiast 52 zł za 2 bilety,
2) 39 zł zamiast 78 zł za 3 bilety,
3) 52 zł zamiast 104 zł za 4 bilety.

Mega Park
Miasteczko City Kansas jest wspaniałym miejscem dla wszystkich spragnionych przygód rodem z Dzikiego Zachodu. Ulice pełne strzelających kowboi, banda braci Daltonów ścigana przez sprawiedliwego szeryfa, kobiety w bufiastych sukienkach, dzikie konie i piach sypiący się spod kopyt – to tylko mała zachęta do tego, aby zobaczyć to niesamowite show. Goście mogą również poszukać samorodków złota w kopalni, odbyć przejażdżkę ciuchcią i bryczką, przyjrzeć się pracy na rancho oraz obejrzeć pokazy z udziałem koni.

Opuszczając zaś szalone westernowe miasteczko, przenieść się można do zupełnie innych światów. Pierwszy z nich to kraina bajek, baśni i legend, gdzie na zwiedzających czekają Jaś i Małgosia. Nic nie stoi na przeszkodzie, by na kolację wpaść do Flinstonów, którzy zabiorą gości do parku dinozaurów. Ogromną żyrafę można dosiąść na Safari, a żywe zwierzęta pogłaskać w minizoo.

A
Południowa Grudziądz 86-300 
zobacz dojazd»
 
Oferta firmy Mega Park prezentowana przez Groupon.pl 


Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce w sprawie Cookies. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia