Wejście dla 2 osób na jubileuszowy koncert Edyty Górniak od 79,90 zł w Amfiteatrze Kadzielnia w Kielcach (- 50%)

Ważne
2 bilety na koncert Edyty Górniak
Warunki

Groupon ważny do 08.08.2015 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
Dodatkowe informacje: groupon uprawnia do wejścia na koncert.. Groupony sprzedawane przez Groupon sp. z o. o. Po zakupie otrzymasz fakturę wyłącznie na dane osobowe z Twojego konta Groupon.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Wybierz 1 z 2 opcji

Bilety na Jubileusz 25-lecia Edyty Górniak „Love 2 Love” w dn. 08.08.2015 o godz. 20:00 w Amfiteatrze Kadzielnia w Kielcach:

  • 79,90 zł zamiast 160 zł za bilet dla 2 osób w Fun Zone,
  • 99,90 zł zamiast 200 zł za bilet dla 2 osób w Premium Zone.

Gościnnie wystąpią: Glaca ze Sweet Noise oraz Mieczysław Szcześniak.

Z okazji 25-lecia pracy artystycznej Edyta Górniak przygotowała dla fanów niespodziankę w postaci pierwszej od 15 lat trasy koncertowej, której budżet przekracza astronomiczną na polskie warunki kwotę 4 milionów złotych. Trasa została dopracowana z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Przy każdym koncercie będzie pracować 150 osób, w tym utalentowani tancerze, muzycy, dźwiękowcy, operatorzy, oświetleniowcy i pirotechnicy. Organizatorzy na każdym z koncertów spodziewają się kilku, a nawet kilkunastu tysięcy widzów, dlatego z Niemiec sprowadzono wysokiej jakości multimedia, m.in. 200-metrowy ekran. Z kolei w ręce artystki, która brała lekcje tańca i śpiewu w Nowym Jorku, by przygotować się do koncertów, trafi mikrofon sprowadzony ze Stanów Zjednoczonych – takiego samego używa Beyoncé czy Celine Dion.

Prawie dwugodzinny koncert, który odbędzie się w Amfiteatrze Kadzielnia w Kielcach, rozpocznie trasę jubileuszową. Artystka wykona przeboje z okresu całej swojej kariery, m.in. „To nie ja”, „Dotyk”, „Jestem kobietą” czy „Nie proszę o więcej”, jak również najnowsze hity, w tym „Your High”, „Glow On” i „Oczyszczenie” z płyty, która pojawi się jesienią tego roku.

Groupon sp. z o.o.
A
ul. Legionów 1 Kielce 25-035 
zobacz dojazd»
 
Oferta firmy Groupon sp. z o.o. prezentowana przez Groupon.pl 


Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce w sprawie Cookies. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia