20 zł za groupon wart 40 zł na pizze w MaxiPizza

Cena wyjściowa Zniżka Oszczędzasz
40 zł 50% 20 zł
Kup jako prezent
140 kupionych

W skrócie

  • 30 rodzajów pizzy w dwóch rozmiarach – Fantazja – Dracula – Bartollini – Amore
  • Oferta do wykorzystaniu w lokalu
  • Lokalizacja – centrum

Warunki

  • Groupon ważny 6 miesięcy od 1.06.2011
  • Oferta obejmuje groupon wart 40 zł na pizze z karty MaxiPizza – z wyłączeniem napojów i alkoholi – w ramach oferty można również zamówić 2 sosy
  • Groupon do wykorzystania dla 2 osób
  • 1 osoba może wykorzystać maks. 1 groupon

 

Wybieranie pizzy przypomina małżeńskie sprzeczki – gdy nie sposób osiągnąć konsensu, trzeba wszystko podzielić na połowę. Z dzisiejszym grouponem możesz wydać 20 zł zamiast 40 zł w MaxiPizza i zajadać się pysznym włoskim plackiem ze swoją drugą połową.

W starej kamienicy w centrum Katowic znajdziesz miejsce, gdzie kucharze z najwyższą starannością przygotowują włoskie potrawy. Ciasto jest zawsze wyrabiane na miejscu, a dodatki do placków pochodzą od wiodących polskich producentów żywności. Prosto z kuchni trafi na Twój stolik – w zależności od upodobań i apetytu – pizza o średnicy 30 i 45 cm, np. pachnąca Hawajska z ananasem, treściwa Studencka z wołowiną i pieczarkami lub Premium z tuńczykiem i boczkiem.

Lokal oferuje zarówno tradycyjne smaki, takie jak Capricciosa z szynką i papryką czy Wiejska z ogórkiem kiszonym i kiełbasą, jak również bardziej wyrafinowane połączenia smakowe – Broccoli z serem pleśniowym czy Gracka z fetą. U braci Bera nawet najbardziej głodni wrażeń znajdą coś dla siebie.

Opinie o restauracjach publikuje serwis Gastronauci.pl

gastronauci

 


 

 

TYCHY: Zmiana Wizerunku
Tylko 149 zł Zamiast 700 zł
image
Pozostałe oferty w tej kategorii
Pozostałe oferty w tym mieście
Pozostałe oferty w Polsce
Pozostałe oferty z innych kategorii

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.