20 zł za groupon wart 40 zł na pizze w MaxiPizza

Cena wyjściowa Zniżka Oszczędzasz
40 zł 50% 20 zł
Kup jako prezent
140 kupionych

W skrócie

  • 30 rodzajów pizzy w dwóch rozmiarach – Fantazja – Dracula – Bartollini – Amore
  • Oferta do wykorzystaniu w lokalu
  • Lokalizacja – centrum

Warunki

  • Groupon ważny 6 miesięcy od 1.06.2011
  • Oferta obejmuje groupon wart 40 zł na pizze z karty MaxiPizza – z wyłączeniem napojów i alkoholi – w ramach oferty można również zamówić 2 sosy
  • Groupon do wykorzystania dla 2 osób
  • 1 osoba może wykorzystać maks. 1 groupon

 

Wybieranie pizzy przypomina małżeńskie sprzeczki – gdy nie sposób osiągnąć konsensu, trzeba wszystko podzielić na połowę. Z dzisiejszym grouponem możesz wydać 20 zł zamiast 40 zł w MaxiPizza i zajadać się pysznym włoskim plackiem ze swoją drugą połową.

W starej kamienicy w centrum Katowic znajdziesz miejsce, gdzie kucharze z najwyższą starannością przygotowują włoskie potrawy. Ciasto jest zawsze wyrabiane na miejscu, a dodatki do placków pochodzą od wiodących polskich producentów żywności. Prosto z kuchni trafi na Twój stolik – w zależności od upodobań i apetytu – pizza o średnicy 30 i 45 cm, np. pachnąca Hawajska z ananasem, treściwa Studencka z wołowiną i pieczarkami lub Premium z tuńczykiem i boczkiem.

Lokal oferuje zarówno tradycyjne smaki, takie jak Capricciosa z szynką i papryką czy Wiejska z ogórkiem kiszonym i kiełbasą, jak również bardziej wyrafinowane połączenia smakowe – Broccoli z serem pleśniowym czy Gracka z fetą. U braci Bera nawet najbardziej głodni wrażeń znajdą coś dla siebie.

Opinie o restauracjach publikuje serwis Gastronauci.pl

gastronauci

 


 

 

TYCHY: Zmiana Wizerunku
Tylko 149 zł Zamiast 700 zł
image
Pozostałe oferty w tej kategorii
Pozostałe oferty w tym mieście
Pozostałe oferty w Polsce
Pozostałe oferty z innych kategorii

15% Bonus Savings
Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
Advertisement